MotoCraft
Klocki hamulcowe. renault p. clio 05-/kangoo 08- k… - MEYLE 025 239 7317/PD
Klocki hamulcowe. renault p. clio 05-/kangoo 08- k… - MEYLE 025 239 7317/PD

Klocki hamulcowe. renault p. clio 05-/kangoo 08- k… - MEYLE 025 239 7317/PD

ProducentMEYLE
457,48 zł
MEYLE
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Zróżnicowane fazowanie przedniej i tylnej krawędzi klockówhamulcowych MEYLE-PD zapewnia cichą pracę. Aby wyeliminowaćhałas, rowki i fazowanie są projektowane indywidualnie dlakażdego klocka hamulcowego. Klocki hamulcowe MEYLE-PD zapewniają bardzo kró...

Zróżnicowane fazowanie przedniej i tylnej krawędzi klockówhamulcowych MEYLE-PD zapewnia cichą pracę. Aby wyeliminowaćhałas, rowki i fazowanie są projektowane indywidualnie dlakażdego klocka hamulcowego. Klocki hamulcowe MEYLE-PD zapewniają bardzo krótki czaszadziałania, co przekłada się na bezpieczne i wydajnehamowanie od samego początku. Klocki hamulcowe MEYLE-PDpokryte są specjalną powłoką lub poddawane są obróbcemetodą wypalania.

APECPAD1312
APECPAD1887
APECPAD1983
APECPD3075
ATE13.0460-2709.2
ATE13.0460-2774.2
ATE13.0460-5801.2
ATE13.0470-2709.2
BENDIX BrakingBPD1264
BLUE PRINTADK84232
BLUE PRINTADK84236
BLUE PRINTADN142117
BORG & BECKBBP1807
BORG & BECKBBP2297
BOSCH0986424795
BOSCH0986494160
BOSCH0986494573
BOSCH0986494592
BOSCH0986494856
BREMBOP56086
BREMBOP68033
BREMBOP68033X
COMLINEADB0984
COMLINEADB3984
COMLINECBP0984
COMLINECBP3984
DACIA410601817R
DACIA410604775R
DACIA410608481R
DACIA7701208422
DACIA7701209164
DELPHILP1865
DELPHILP3550
DELPHILP3551
FEBI BILSTEIN116180
FEBI BILSTEIN116199
FEBI BILSTEIN16523
FEBI BILSTEIN16649
FERODOFDB1617
FERODOFDB4069
FERODOFDB4966
FERODOFSL1617
GIRLING6116141
GIRLING6133321
HELLA PAGID8DB355010-851
HELLA PAGID8DB355015-981
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3601085
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3608025
ICER181534
ICER181534-700
ICER182019
JAPANPARTSPA-013AF
JAPANPARTSPA-800AF
JURID573125J
JURID573255J
JURID573770J
LADA8450108101
LPR05P1621
LPR05P867
LPR05P867K
MERCEDES-BENZ4154210510
MERCEDES-BENZA4154210510
METELLI22-0485-0
METELLI22-0485-2
MEYLE0252397317/PD
MINTEXMDB2595
MINTEXMDB3186
MOTRIO8660004726
MOTRIO8671016692
NIPPARTSJ3608026
NISSAN41060-00Q0K
NISSAN41060-AX601
NISSAN41060-AX625
NISSAN41060-AZ625
NISSAND1060-1HA0A
NISSAND1060-1HA0B
NISSAND1060-1HA0C
NISSAND1060-AX60A
NISSAND1060-AX61A
NISSAND1060-AX61F
NISSAND1060-BH40A
NISSAND10601HA0E
NISSAND10601HA1A
NISSAND10601HA7C
NISSAND1M601HA0B
NISSAND1N601HA0B
NK222258
NK225217
REMSA0987.00
REMSA0987.02
REMSA0987.11
REMSA0987.22
RENAULT410604076R
ROADHOUSE2987.00
sbs1501222258
SWAG60116180
SWAG60116199
SWAG60916523
TEXTAR2397301
TEXTAR2440301
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.35.449
TRWGDB1614
TRWGDB2017
TRWGDB3332
TRWGDB3332BTE
TRWGDB3332DTE
TRWGDB3396
TRWGDB3546
VAICOV38-0149
VAICOV46-0157
VALEO301641
VALEO598641
VALEO601116
VALEO601287
VALEO601641
VALEO872973
ZIMMERMANN23973.165.1
ZIMMERMANN23973.175.1
ZIMMERMANN23973.975.1
ZIMMERMANN24403.175.1
MEYLE

MEYLE

MEYLE AG Merkurring 111, 22143 Hamburg, DE [email protected] 49 40 67506 510
Producent
MEYLE AG
Merkurring 111
22143 Hamburg, Niemcy
[email protected] · 49 40 67506 510

Inne z tej kategorii