MotoCraft
Klocki hamulcowe. lexus t. gs/is 05- quaro silver ceramic QP7125C
Klocki hamulcowe. lexus t. gs/is 05- quaro silver ceramic QP7125C
Klocki hamulcowe. lexus t. gs/is 05- quaro silver ceramic QP7125C — zdjęcie 2

Klocki hamulcowe. lexus t. gs/is 05- quaro silver ceramic QP7125C

ProducentQUARO
407,98 zł
QUARO
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja według numeru VIN

Grubość15,5000 mm
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
WersjaEuropejska
Szerokość88,00 mm
Kod taryfy celnej87083091
Wysokość58,20 mm
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty części.

W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja według numeru VIN

A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-1599
ANDEL 182060
BENDIX Braking BPD2128
DON PCP1959
EICHER 101824689
GH GH-412015
GMC 2432301
ICER 182060
LEXUS 0446622190
LEXUS 0446630240
LEXUS 0446653010
MINTEX MDB2728
MINTEX MDB2728MX
NPS T361A27
QP7125C
RIDEX 402B0493
Stark SKBP-0011057
TOYOTA 044662219079
TOYOTA 044665301079
TOYOTA 04466WY020
A.B.S.37556
A.B.S.37556OE
A.B.S.P83073
A.B.S.P83113
ADVICSSN126P
AKEBONOACT1113
AKEBONOAN699WK
AKEBONOAN699WKE
AKRON-MALÒ1051009
APECPAD1482
APECPD3335
ASHIKA5102217
ASIMCOKD2782
ATE13046057902
ATE605790
AUGROS55417869
BENDIX510561
BendixDB1854
BendixDB1854GCT
BendixDB1854ULT
BENDIX BrakingBPD2128
BLUE PRINTADT342156
BLUE PRINTADT342178
BORG & BECKBBP2157
BOSCH0986494253
BOSCH0986AB2265
BOSCH0986AB9364
BOSCH0986T18265
Brake ENGINEERINGPA1716
BREMBOP83073N
BREMBOP83113N
BREMSENAXBP2049
CARPNT7041
CHAMPION573393CH
CIFAM8227610
COMLINEADB31729
COMLINECBP31729
DACO Germany322015
DANAHERDBP2130
DELPHILP2130
DR!VE+DP1010.10.1595
EBC BrakesDP1586
EBC BrakesDP21586
EBC BrakesDP41586R
EICHER101824689
EUROBRAKE5502224574
EUROREPAR1635138480
FEBI BILSTEIN170295
FERODOFDB4001
FERODOFDB4001D
FERODOFSL4001
FMSI-VERBAND8217D1113
FMSI-VERBANDD1113
FOMAR FrictionFO935181
fri.tech.7770
FUJI BRAKE (F.B.L.)AFP510SR
GIRLING6133999
GMC2432301
HELLA PAGID355006971
HELLA PAGID355014681
HELLA PAGID355024471
HELLA PAGID355030381
HELLA PAGID355034181
HELLA PAGID355037771
HELLA PAGID8DB355006971
HELLA PAGID8DB355014681
HELLA PAGID8DB355024471
HELLA PAGID8DB355030381
HELLA PAGID8DB355034181
HELLA PAGID8DB355037771
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3612032
ICER182060
INTIMAMD2243M
JAPANPARTSPP217AF
JURATEKJCP190
JURID573393J
JURID573393JD
KAWE118102
KBPBP9099
LEXUS0446622190
LEXUS0446630240
LEXUS0446653010
LPR05P1407
MAGNETI MARELLI363700201593
MAGNETI MARELLIT1593MM
MASTER-SPORT GERMANY13046057902NSETMS
MAXGEAR19-2893
MAXGEAR192893
METELLI2207610
MEYLE0252432315W
MEYLE0252432317
MINTEXMDB2728
MINTEXMDB82728
MK KashiyamaD2243M
MK KashiyamaD2246M
MOTAQUIPLVXL1361
NAPAPBP7248
NiBKPN1494S
NIPPARTSN3612041
NISSHINBONP1067
NISSHINBOPF1494
NK224574
OPEN PARTSBPA118102
OPTIMAL12528
OPTIMALBP12528
PAGIDT1593
QUAROQP7125
QUINTON HAZELL7735
QUINTON HAZELLBP1540
R BRAKERB2060
ROADHOUSE2118102
sbs1501224574
STELLOX1192002BSX
STELLOX1192002SX
STOP573393S
SWAG33 10 7504
TEXTAR2432303
TEXTARTX1071
TOYOTA044662219079
TOYOTA044665301079
TOYOTA04466WY020
TRISCAN811013082
TRWGDB3399
VALEO301888
VALEO598888
VALEO670888
WAGNERWBP24323AD
WOKINGP1081302
ZIMMERMANN243231551
QUARO

QUARO

QUARO S.A. ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń, PL [email protected] 48 32 325 15 00
Producent
QUARO S.A.
ul. Ekonomiczna 20
43-150 Bieruń, Polska
[email protected] · 48 32 325 15 00
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii