MotoCraft
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242 — zdjęcie 2
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242 — zdjęcie 3
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242 — zdjęcie 4
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242 — zdjęcie 5

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242

ProducentSKV ESEN
209,86 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN BERLINGO PEUGEOT PARTNER

Kod taryfy celnej87089199
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN BERLINGO PEUGEOT PARTNER

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV242: pasuje do 38 wersji pojazdów marek Citroen, Peugeot.

  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.1 i
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.4 i
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.6 16V
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.8 D
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.8 i
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.8 i 4WD
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.9 D
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.9 D 4WD
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 2.0 HDI 90
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.4 i (MBKFX, MBKFW)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.6 16V (MBNFU)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.8 D (MBA9A, MCA9A)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.8 i
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.9 D (MBDJY)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)
  • electrique 22KM/16kW
  • PARTNER Furgon/minivan 1.1
  • PARTNER Furgon/minivan 1.4
  • PARTNER Furgon/minivan 1.6
  • PARTNER Furgon/minivan 1.6 Bioflex
  • PARTNER Furgon/minivan 1.8
  • PARTNER Furgon/minivan 1.8 D
  • PARTNER Furgon/minivan 1.9 D
  • PARTNER Furgon/minivan 2.0 HDi
  • PARTNER Furgon/minivan Electric (ELSA18) 34KM/25kW
  • PARTNER Platforma / podwozie 1.6
  • PARTNER Platforma / podwozie 1.8
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) (ELSA18) 38KM/28kW
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.1
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.4
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 16V
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.8
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 2.0 HDI
CITROËN 6441.L3
KRIOS 9.2233
PEUGEOT 6441.H6
HOFFER 994233
PEUGEOT 6441.L3
RIDEX 2669I0191
SIDAT 9.2233
Stark SKIB-0310191
68SKV242
FISPA 9.2233
CITROËN 6441.H6
4U Autoparts14864PU
ABAKUS009-022-0003
AHE306.114
AIC54271
AUTOGAMMAGA20323
AVA QUALITY COOLINGCN8510
BBR Automotive027-60-13406
BOGAPP4111100
BSGBSG70-845-002
CASCOCBW70011GS
CASCOCBW70011AS
CITROËN6441.H6
CITROËN6441.L3
DA SILVAFAV208
DIEDERICHSDCG1026
DOGABW0127
EQUAL QUALITYELE066
ERA664114
FASTFT56547
FEBI BILSTEIN36811
FISPA9.2233
FLAMARVHF220007CP
FLAMARVHF220007HQ
FRIGAIR0599.1075
HART641101
HOFFERK92233
ITAB AUTOMOTIVE50070011OV
ITAB AUTOMOTIVE50070011AV
KALE OTO RADYATÖR343520
KAMOKA7790094
KRAFT AUTOMOTIVE9905651
KRAFTVOLL GERMANY08130030
LGK007078011OEM
LGK007078011LGK
MAGNETI MARELLI069412260010
MAHLEAB170000P
MAXGEARAC730128
MEAT & DORIA994233
NISSENS87053
NRF34018
PATRONPFN062
Professional Parts87084103
REAL40182110OE
REAL40182110BN
RECOFICIALRECSBW70011.0
RECOFICIALRECSBW70011.1
RIDEX2669I0191
SANDOSBW70011.0
SANDOSBW70011.1
StarkSKIB-0310191
STELLOX29-99838-SX
STORM QUALITY PARTS698045
SWAG62 93 6811
SWAG62936811
TYC505-0006
VAN WEZEL0903774
VEMOV22-03-1828
WILMINK GROUPWG1388487
WILMINK GROUPWG1388517
WILMINK GROUPWG1445239
WILMINK GROUPWG1796658
WILMINK GROUPWG2160095
WILMINK GROUPWG2179810
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii