MotoCraft
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226 — zdjęcie 2
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226 — zdjęcie 3
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226 — zdjęcie 4
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226 — zdjęcie 5

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226

ProducentSKV ESEN
226,45 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 Q3 TT SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON SKODA OCTAVIA II SUPERB II VW CADDY III IV DANE TECHNICZNE: Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: ze zintegrowanym regulatorem Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara Liczba zestyków: 5 ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099

AUDI A3 Q3 TT SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON SKODA OCTAVIA II SUPERB II VW CADDY III IV

DANE TECHNICZNE:

  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: ze zintegrowanym regulatorem
  • Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 5

NUMERY OE:

  • AUDI: 1K1820015
  • AUDI: 1K1820015A
  • AUDI: 1K1820015C
  • AUDI: 1K1820015D
  • AUDI: 1K1820015E
  • AUDI: 1K1820015F
  • AUDI: 1K1820015G
  • AUDI: 1K1820015J
  • AUDI: 1K1820015L
  • AUDI: 1K1820015Q
  • AUDI: 3C0907521B
  • AUDI: 3C0907521C
  • AUDI: 3C0907521F
  • AUDI: 3C1820015A
  • AUDI: 3C1820015F
  • AUDI: 3C1820015H
  • AUDI: 3C1820015L
  • AUDI: 3C1820015M
  • SEAT: 1K1820015
  • SEAT: 1K1820015A
  • SEAT: 1K1820015C
  • SEAT: 1K1820015D
  • SEAT: 1K1820015E
  • SEAT: 1K1820015F
  • SEAT: 1K1820015G
  • SEAT: 1K1820015J
  • SEAT: 1K1820015L
  • SEAT: 1K1820015Q
  • SEAT: 3C0907521B
  • SEAT: 3C0907521C
  • SEAT: 3C0907521F
  • SEAT: 3C1820015A
  • SEAT: 3C1820015F
  • SEAT: 3C1820015H
  • SEAT: 3C1820015L
  • SEAT: 3C1820015M
  • SKODA: 1K1820015
  • SKODA: 1K1820015A
  • SKODA: 1K1820015C
  • SKODA: 1K1820015D
  • SKODA: 1K1820015E
  • SKODA: 1K1820015F
  • SKODA: 1K1820015G
  • SKODA: 1K1820015J
  • SKODA: 1K1820015L
  • SKODA: 1K1820015Q
  • SKODA: 3C0907521B
  • SKODA: 3C0907521C
  • SKODA: 3C0907521F
  • SKODA: 3C1820015A
  • SKODA: 3C1820015F
  • SKODA: 3C1820015H
  • SKODA: 3C1820015L
  • SKODA: 3C1820015M
  • VW: 1K1820015
  • VW: 1K1820015A
  • VW: 1K1820015C
  • VW: 1K1820015D
  • VW: 1K1820015E
  • VW: 1K1820015F
  • VW: 1K1820015G
  • VW: 1K1820015J
  • VW: 1K1820015L
  • VW: 1K1820015Q
  • VW: 3C0907521B
  • VW: 3C0907521C
  • VW: 3C0907521F
  • VW: 3C1820015A
  • VW: 3C1820015F
  • VW: 3C1820015H
  • VW: 3C1820015L
  • VW: 3C1820015M

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV226: pasuje do 418 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.2 TSI
  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.6
  • A3 1.6 FSI
  • A3 1.6 TDI
  • A3 1.8 TFSI
  • A3 1.8 TFSI quattro
  • A3 1.9 TDI
  • A3 2.0 FSI
  • A3 2.0 TDI
  • A3 2.0 TDI 16V
  • A3 2.0 TDI 16V quattro
  • A3 2.0 TDI quattro
  • A3 2.0 TFSI
  • A3 2.0 TFSI quattro
  • A3 3.2 V6 quattro
  • A3 S3 quattro
  • A3 Sportback 1.2 TSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.6
  • A3 Sportback 1.6 FSI
  • A3 Sportback 1.6 TDI
  • A3 Sportback 1.8 TFSI
  • A3 Sportback 1.8 TFSI quattro
  • A3 Sportback 1.9 TDI
  • A3 Sportback 2.0 FSI
  • A3 Sportback 2.0 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V quattro
  • A3 Sportback 2.0 TDI quattro
  • A3 Sportback 2.0 TFSI
  • A3 Sportback 2.0 TFSI quattro
  • A3 Sportback 3.2 V6 quattro
  • A3 Sportback RS3 quattro
  • A3 Sportback S3 quattro
  • A3 kabriolet 1.2 TFSI
  • A3 kabriolet 1.4 TFSI
  • A3 kabriolet 1.6
  • A3 kabriolet 1.6 TDI
  • A3 kabriolet 1.8 TFSI
  • A3 kabriolet 1.9 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TFSI
  • Q3 1.4 TFSI
  • Q3 1.4 TSI
  • Q3 2.0 TDI
  • Q3 2.0 TDI quattro
  • Q3 2.0 TFSI
  • Q3 2.0 TFSI quattro
  • Q3 RS 2.5 quattro
  • Q3 RS performance 2.5 quattro
  • TT 1.8 TFSI
  • TT 2.0 TDI quattro
  • TT 2.0 TFSI
  • TT 2.0 TFSI quattro
  • TT 2.0 TTS quattro
  • TT 2.5 RS quattro
  • TT 3.2 V6 quattro
  • TT Roadster 1.8 TFSI
  • TT Roadster 2.0 TDI quattro
  • TT Roadster 2.0 TFSI
  • TT Roadster 2.0 TFSI quattro
  • TT Roadster 2.0 TTS quattro
  • TT Roadster 2.5 RS quattro
  • TT Roadster 3.2 V6 quattro
  • ALHAMBRA
  • ALHAMBRA 1.4 TSI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI 4Drive
  • ALHAMBRA 2.0 TSI
  • ALHAMBRA VAN TDI
  • ALHAMBRA VAN TDI 4Drive
  • ALHAMBRA VAN TSi
  • ALTEA
  • ALTEA 1.2 TSI
  • ALTEA 1.4 16V
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA 1.6 Multifuel
  • ALTEA 1.6 TDI
  • ALTEA 1.8 TFSI
  • ALTEA 1.9 TDI
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI 16V
  • ALTEA 2.0 TFSI
  • ALTEA XL
  • ALTEA XL 1.2 TSI
  • ALTEA XL 1.4 16V
  • ALTEA XL 1.4 TSI
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • ALTEA XL 1.6 TDI
  • ALTEA XL 1.8 TFSI
  • ALTEA XL 1.9 TDI
  • ALTEA XL 2.0 FSI
  • ALTEA XL 2.0 TDI
  • ALTEA XL 2.0 TDI 16V
  • ALTEA XL 2.0 TDI 16V 4x4
  • ALTEA XL 2.0 TDI 4x4
  • ALTEA XL 2.0 TFSI 4x4
  • LEON 1.2 TSI
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.4 TSI
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 LPG
  • LEON 1.6 TDI
  • LEON 1.8 TSI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 2.0 Cupra R
  • LEON 2.0 FSI
  • LEON 2.0 TDI
  • LEON 2.0 TDI 16V
  • LEON 2.0 TFSI
  • TOLEDO III 1.4 16V
  • TOLEDO III 1.4 TSI
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO III 1.8 TFSI
  • TOLEDO III 1.9 TDI
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI 16V
  • TOLEDO III 2.0 TFSI
  • OCTAVIA II 1.2 TSI
  • OCTAVIA II 1.4
  • OCTAVIA II 1.4 TSI
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II 1.6 FSI
  • OCTAVIA II 1.6 LPG
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II 1.6 TDI
  • OCTAVIA II 1.8 TSI
  • OCTAVIA II 1.9 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 FSI
  • OCTAVIA II 2.0 RS
  • OCTAVIA II 2.0 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II 2.0 TDI RS
  • OCTAVIA II Combi 1.2 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.4
  • OCTAVIA II Combi 1.4 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6 FSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 LPG
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 1.8 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.8 TSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI RS
  • SUPERB II 1.4 TSI
  • SUPERB II 1.6 TDI
  • SUPERB II 1.8 TSI
  • SUPERB II 1.8 TSI 4x4
  • SUPERB II 1.9 TDI
  • SUPERB II 2.0 TDI
  • SUPERB II 2.0 TDI 16V
  • SUPERB II 2.0 TDI 16V 4x4
  • SUPERB II 2.0 TDI 4x4
  • SUPERB II 2.0 TSI
  • SUPERB II 3.6 FSI 4x4
  • SUPERB II Kombi 1.4 TSI
  • SUPERB II Kombi 1.6 TDI
  • SUPERB II Kombi 1.8 TSI
  • SUPERB II Kombi 1.8 TSI 4x4
  • SUPERB II Kombi 1.9 TDI
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI 16V
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI 16V 4x4
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI 4x4
  • SUPERB II Kombi 2.0 TSI
  • SUPERB II Kombi 3.6 V6 4x4
  • YETI 1.2 TSI
  • YETI 1.4 TSI
  • YETI 1.4 TSI 4x4
  • YETI 1.6
  • YETI 1.6 TDI
  • YETI 1.8 TSI 4x4
  • YETI 2.0 TDI
  • YETI 2.0 TDI 4x4
  • CADDY ALLTRACK 1.0 TSI
  • CADDY ALLTRACK 1.2 TSI
  • CADDY ALLTRACK 1.4 TGI CNG
  • CADDY ALLTRACK 1.4 TSI
  • CADDY ALLTRACK 2.0 TDI
  • CADDY ALLTRACK 2.0 TDI 4motion
  • CADDY III kombi 1.2 TSI 1.2 TSI
  • CADDY III kombi 1.4 1.4
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • CADDY III kombi 1.6 BiFuel 1.6 BiFuel
  • CADDY III kombi 1.6 TDI 1.6 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 4m 1.9 TDI 4motion
  • CADDY III kombi 2.0 EcoFuel 2.0 EcoFuel
  • CADDY III kombi 2.0 SDI 2.0 SDI
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 16V 2.0 TDI 16V
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 2.0 TDI
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 4m 2.0 TDI 16V 4motion
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 4m 2.0 TDI 4motion
  • CADDY IV 1.0 TSI
  • CADDY IV 1.2 TSI
  • CADDY IV 1.4 TGI CNG
  • CADDY IV 1.4 TSI
  • CADDY IV 1.6
  • CADDY IV 1.6 TDI
  • CADDY IV 2.0 TDI
  • CADDY IV 2.0 TDI 4motion
  • CC B7 1.4 TSI
  • CC B7 1.4 TSI MultiFuel
  • CC B7 1.8 TSI
  • CC B7 2.0 TDI
  • CC B7 2.0 TDI 4motion
  • CC B7 2.0 TSI
  • CC B7 3.6 FSI 4motion
  • EOS 1.4 TSI
  • EOS 1.6 FSI
  • EOS 2.0 FSI
  • EOS 2.0 TDI
  • EOS 2.0 TDI 16V
  • EOS 2.0 TFSI
  • EOS 2.0 TSI
  • EOS 3.2 V6
  • EOS 3.6 V6
  • GOLF PLUS V 1.2 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 FSI
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 BiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 FSI
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 TDI
  • GOLF PLUS V 1.9 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 FSI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 1.4 16V
  • GOLF V 1.4 FSI
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.6
  • GOLF V 1.6 FSI
  • GOLF V 1.6 MultiFuel
  • GOLF V 1.9 TDI
  • GOLF V 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI 4motion
  • GOLF V 2.0 GTI
  • GOLF V 2.0 SDI
  • GOLF V 2.0 TDI
  • GOLF V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 2.0 TDI 16V 4motion
  • GOLF V 2.0 TDI 4motion
  • GOLF V 3.2 R32 4motion
  • GOLF V Variant 1.4
  • GOLF V Variant 1.4 TSI
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF V Variant 1.9 TDI
  • GOLF V Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V Variant 2.0
  • GOLF V Variant 2.0 TDI
  • GOLF V Variant 2.0 TDI 16V
  • GOLF VAN VI Variant 1.6 TDi
  • GOLF VI 1.2 TSI
  • GOLF VI 1.4
  • GOLF VI 1.4 TSI
  • GOLF VI 1.6
  • GOLF VI 1.6 BiFuel
  • GOLF VI 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI 1.6 TDI
  • GOLF VI 1.8 TSI
  • GOLF VI 2.0 GTi
  • GOLF VI 2.0 R 4motion
  • GOLF VI 2.0 TDI
  • GOLF VI 2.0 TDI 4motion
  • GOLF VI Variant 1.2 TSI
  • GOLF VI Variant 1.4
  • GOLF VI Variant 1.4 TSI
  • GOLF VI Variant 1.6
  • GOLF VI Variant 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI 4motion
  • GOLF VI Variant 2.0 TDI
  • GOLF VI Variant 2.0 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.2 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.2 TSI 16V
  • GOLF VI kabriolet 1.4 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.6 TDI
  • GOLF VI kabriolet 2.0 GTI
  • GOLF VI kabriolet 2.0 R
  • GOLF VI kabriolet 2.0 TDI
  • GOLF VI kabriolet 2.0 TSI
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 1.6
  • JETTA III 1.6 FSI
  • JETTA III 1.6 TDI
  • JETTA III 1.9 TDI
  • JETTA III 2.0 FSI
  • JETTA III 2.0 TDI
  • JETTA III 2.0 TDI 16V
  • JETTA III 2.0 TFSI
  • JETTA III 2.5
  • JETTA IV 1.2 TSI
  • JETTA IV 1.2 TSI 16V
  • JETTA IV 1.4 TSI
  • JETTA IV 1.4 TSI Hybrid
  • JETTA IV 1.6
  • JETTA IV 1.6 TDI
  • JETTA IV 1.8 TSI
  • JETTA IV 2.0
  • JETTA IV 2.0 TDI
  • JETTA IV 2.0 TSI
  • JETTA IV 2.5
  • PASSAT ALLTRACK B7 1.8 TSI
  • PASSAT ALLTRACK B7 2.0 TDI
  • PASSAT ALLTRACK B7 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT ALLTRACK B7 2.0 TSI 4motion
  • PASSAT B6 1.4 TSI
  • PASSAT B6 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B6 1.6
  • PASSAT B6 1.6 FSI
  • PASSAT B6 1.6 TDI
  • PASSAT B6 1.8 TSI
  • PASSAT B6 1.9 TDI
  • PASSAT B6 2.0 BlueTDI
  • PASSAT B6 2.0 FSI
  • PASSAT B6 2.0 FSI 4motion
  • PASSAT B6 2.0 TDI
  • PASSAT B6 2.0 TDI 16V
  • PASSAT B6 2.0 TDI 16V 4motion
  • PASSAT B6 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT B6 3.2 FSI 4motion
  • PASSAT B6 3.6 R36 4motion
  • PASSAT B6 Variant 1.4 TSI
  • PASSAT B6 Variant 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B6 Variant 1.6
  • PASSAT B6 Variant 1.6 FSI
  • PASSAT B6 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B6 Variant 1.8 TSI
  • PASSAT B6 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 BlueTDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI 4motion
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 16V
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 16V 4motion
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT B6 Variant 3.2 FSI 4motion
  • PASSAT B6 Variant 3.6 R36 4motion
  • PASSAT B7 1.4 TSI
  • PASSAT B7 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B7 1.4 TSI MultiFuel
  • PASSAT B7 1.6 TDI
  • PASSAT B7 1.8 TSI
  • PASSAT B7 2.0 TDI
  • PASSAT B7 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT B7 2.0 TSI
  • PASSAT B7 3.6 FSI 4motion
  • PASSAT B7 Furgon/kombi 2.0 TSI
  • PASSAT B7 Variant 1.4 TSI
  • PASSAT B7 Variant 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B7 Variant 1.4 TSI MultiFuel
  • PASSAT B7 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B7 Variant 1.8 TSI
  • PASSAT B7 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B7 Variant 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT B7 Variant 2.0 TSI
  • PASSAT B7 Variant 3.6 FSI 4motion
  • PASSAT CC B6 1.4 TSI MultiFuel
  • PASSAT CC B6 1.8 TSI
  • PASSAT CC B6 2.0 BlueTDI
  • PASSAT CC B6 2.0 TDI
  • PASSAT CC B6 2.0 TDI 4motion
  • PASSAT CC B6 2.0 TSI
  • PASSAT CC B6 3.6 FSI 4motion
  • SCIROCCO III 1.4 TSI
  • SCIROCCO III 2.0 R
  • SCIROCCO III 2.0 TDI
  • SCIROCCO III 2.0 TSI
  • SHARAN 1.4 TSI
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.0 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI 4motion
  • TIGUAN 2.0 TDI
  • TIGUAN 2.0 TDI 4motion
  • TIGUAN 2.0 TFSI 4motion
  • TIGUAN 2.0 TSI 4motion
  • TIGUAN VAN 1.4 TSI (5N1)
  • TIGUAN VAN 1.4 TSI (5N2)
  • TIGUAN VAN 1.4 TSI 4motion (5N2)
  • TIGUAN VAN 2.0 TDI (5N1)
  • TIGUAN VAN 2.0 TDI (5N1, 5N2)
  • TIGUAN VAN 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)
  • TIGUAN VAN 2.0 TSI 4motion (5N1)
  • TIGUAN VAN 2.0 TSI 4motion (5N2)
  • TOURAN 1.2 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI EcoFuel
  • TOURAN 1.6
  • TOURAN 1.6 FSI
  • TOURAN 1.6 TDI
  • TOURAN 1.9 TDI
  • TOURAN 2.0 EcoFuel
  • TOURAN 2.0 FSI
  • TOURAN 2.0 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI 16V
  • VW CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
68SKV226
FISPA 9.2108
hajus Autoteile 8191011
HOFFER 994108
HOFFER K92108
KRIOS 9.2108
RIDEX 2669I0029
SEAT 1K1820015L
SEAT 3C0907521C
SIDAT 9.2108
Stark SKIB-0310028
VW 1K1820015
VW 1K1820015A
VW 1K1820015C
VW 1K1820015D
VW 1K1820015E
VW 1K1820015F
VW 1K1820015G
VW 1K1820015J
VW 1K1820015L
VW 1K1820015Q
VW 3C0907521B
VW 3C0907521C
VW 3C0907521F
VW 3C1820015A
VW 3C1820015F
VW 3C1820015H
VW 3C1820015L
VW 3C1820015M
WILMINK GROUP WG1750493
AHE302.134
AIC55004
AKS DASIS740846N
ASAM AUTOMOTIVE74540
AUDI1K1820015
AUDI1K1820015A
AUDI1K1820015C
AUDI1K1820015D
AUDI1K1820015E
AUDI1K1820015F
AUDI1K1820015G
AUDI1K1820015J
AUDI1K1820015L
AUDI1K1820015Q
AUDI3C0907521B
AUDI3C0907521C
AUDI3C0907521F
AUDI3C1820015A
AUDI3C1820015F
AUDI3C1820015H
AUDI3C1820015L
AUDI3C1820015M
AVA QUALITY COOLINGVN8341
BAPMICBF0734070005
BBR Automotive001-10-31609
BBR Automotive002-60-10140
BOGAPA4111101
BOGAPA4111128
BorsehungB16020
BSGBSG90-845-001
BTAPBVC837-025
BUGOBROT19-VW0001
CASCOCBW73030AS
CASCOCBW73030GS
DA SILVAFAV101
DENSODEA32003
DEYEDY8322
DIEDERICHSDCG1008
DIEDERICHSDCG1009
DOGABW0005
FEBI BILSTEIN109421
Febi Bilstein39753
FENOXHM81120
FISPA9.2108
FLAMARVHF140037HQ
FLAMARVHF140037VW
Frankberg5481FB0005072
FRIGAIR0599.1102
hajus Autoteile8191007
hajus Autoteile8191011
HART523115
HART641078
HERTH+BUSS ELPARTS75610104
HOFFERK92108
ITAB AUTOMOTIVE50073030AV
ITAB AUTOMOTIVE50073030OV
JDEUSBL0300008
JP GROUP1126102700
JPN60E9053-JPN
KAMOKA7790002
KRAFTVOLL GERMANY08130011
LGK007081030LGK
LGK007081030OEM
MAGNETI MARELLI069412231010
MAHLEAB149000P
MAHLEAB149000S
MAXGEAR57-0044
MEAT & DORIA994108
METZGER0917122
METZGER0917295
MTR12176074
NISSENS87032
NRF34003
NTYEWN-VW-007
PowerMax7200005
PROFIT1860-0004
REAL40176030BN
REAL40176030OE
RECOFICIALRECSBW73030.0
RECOFICIALRECSBW73030.1
RIDEX2669I0029
SANDOSBW73030.0
SANDOSBW73030.1
StarkSKIB-0310028
STORM QUALITY PARTS9700803
SWAG30 10 9421
SWAG30109421
TOPRAN113501
TYC537-0005
TYC537-0016
VALEO698811
VALEO715347
VAN WEZEL0332774
VEMOV15-03-1925
vika88200787501
WILMINK GROUPWG1445323
WILMINK GROUPWG1735676
WILMINK GROUPWG1750493
WILMINK GROUPWG2160080
WILMINK GROUPWG2179786
WILMINK GROUPWG2228318
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii