MotoCraft
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV186
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV186

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV186

ProducentSKV ESEN
250,88 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MEGANE CC MEGANE III DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 NUMERY OE: RENAULT: 272100042R RENAULT: 272104937R RENAULT: 272108241R . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamul...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089199
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT MEGANE CC MEGANE III

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

NUMERY OE:

  • RENAULT: 272100042R
  • RENAULT: 272104937R
  • RENAULT: 272108241R

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV186: pasuje do 78 wersji pojazdów marki Renault.

  • MEGANE CC 1.2 TCe
  • MEGANE CC 1.2 TCe (EZ16)
  • MEGANE CC 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V)
  • MEGANE CC 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D)
  • MEGANE CC 1.5 dCi (EZ0B, EZ07)
  • MEGANE CC 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)
  • MEGANE CC 1.6 dCi (EZ00)
  • MEGANE CC 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S)
  • MEGANE CC 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)
  • MEGANE CC 2.0 TCe (EZ1T)
  • MEGANE CC 2.0 dCi (EZ0L)
  • MEGANE III Combi Van 1.5 dCi
  • MEGANE III Combi Van 1.5 dCi (KZ1A)
  • MEGANE III Grandtour 1.2 TCe (KZ16, KZ28)
  • MEGANE III Grandtour 1.2 TCe (KZ2B, KZ11)
  • MEGANE III Grandtour 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)
  • MEGANE III Grandtour 1.5 dCi
  • MEGANE III Grandtour 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G)
  • MEGANE III Grandtour 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A)
  • MEGANE III Grandtour 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)
  • MEGANE III Grandtour 1.6 16V (KZ0H)
  • MEGANE III Grandtour 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U)
  • MEGANE III Grandtour 1.6 BiFuel (KZ03)
  • MEGANE III Grandtour 1.6 dCi (KZ00, KZ12, KZ13)
  • MEGANE III Grandtour 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S)
  • MEGANE III Grandtour 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P)
  • MEGANE III Grandtour 2.0 TCe
  • MEGANE III Grandtour 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)
  • MEGANE III Grandtour 2.0 dCi
  • MEGANE III Grandtour 2.0 dCi (KZ0L)
  • MEGANE III Grandtour 2.0 dCi (KZ0Y)
  • MEGANE III Hatchback Van 1.5 dCi (BZ0C, BZ1A)
  • MEGANE III Hatchback Van 1.5 dCi (BZ0D, BZ1G, BZ1F, BZ1M, BZ1W, BZ0R, BZ10)
  • MEGANE III coupe 1.2 TCe (DZ16, DZ28)
  • MEGANE III coupe 1.2 TCe (DZ2B, DZ11)
  • MEGANE III coupe 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V)
  • MEGANE III coupe 1.5 dCi
  • MEGANE III coupe 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G)
  • MEGANE III coupe 1.5 dCi (DZ0A)
  • MEGANE III coupe 1.5 dCi (DZ0B)
  • MEGANE III coupe 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A)
  • MEGANE III coupe 1.6 16V (DZ0H)
  • MEGANE III coupe 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H)
  • MEGANE III coupe 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y)
  • MEGANE III coupe 1.6 dCi (DZ00)
  • MEGANE III coupe 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K)
  • MEGANE III coupe 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E)
  • MEGANE III coupe 2.0 R.S.
  • MEGANE III coupe 2.0 TCe
  • MEGANE III coupe 2.0 TCe (DZ0K)
  • MEGANE III coupe 2.0 TCe (DZ1N)
  • MEGANE III coupe 2.0 TCe 220
  • MEGANE III coupe 2.0 dCi
  • MEGANE III coupe 2.0 dCi (DZ0L)
  • MEGANE III coupe 2.0 dCi (DZ0Y)
  • MEGANE III liftback 1.2 TCe (BZ16, BZ28)
  • MEGANE III liftback 1.2 TCe (BZ2B, BZ11)
  • MEGANE III liftback 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ0C)
  • MEGANE III liftback 1.5 dCi (BZ1G, BZ1W, BZ0R)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ0H)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ0H, BZ1R)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U)
  • MEGANE III liftback 1.6 16V Hi-Flex (BZ03)
  • MEGANE III liftback 1.6 dCi (BZ00, BZ12)
  • MEGANE III liftback 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J)
  • MEGANE III liftback 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P)
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe (BZ0K)
  • MEGANE III liftback 2.0 TCe 220
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi (BZ0L)
  • MEGANE III liftback 2.0 dCi (BZ0Y)
  • OE MEGANE III liftback 2.0
68SKV186
A.Z. Meisterteile AZMT-45-060-1147
FISPA 9.2179
Stark SKIB-0310067
HOFFER 994179
SIDAT 9.2179
HOFFER K92179
KRIOS 9.2179
RENAULT 272100042R
RIDEX 2669I0068
RENAULT 272108241R
RENAULT 272104937R
A.Z. MeisterteileAZMT-45-060-1147
ABAKUS042-022-0003
AHE323.078
AIC76528
AKS DASIS188053N
AUTO AIR GLOUCESTER21-0060
AUTOGAMMAGA35013
AVA QUALITY COOLINGRT8586
CASCOCBW71004GS
CASCOCBW71004AS
CSV electronic partsCVH2179
DA SILVAFAV174
DEYEDY8755
DIEDERICHSDCG1089
DOGABW0185
ELTA AUTOMOTIVEEH5095
ERA664116
FEBI BILSTEIN106301
FISPA9.2179
FLAMARVHF510017RN
FLAMARVHF510017HQ
Frankberg5481FB0005353
Frankberg5481FB0005087
FRIGAIR0599.1199
HERTH+BUSS ELPARTS75610060
HOFFERK92179
ITAB AUTOMOTIVE50071004OV
ITAB AUTOMOTIVE50071004AV
JDEUSBL0230013
JPN60E9047-JPN
KAMOKA7790138
KRAFT AUTOMOTIVE9905154
KRAFTVOLL GERMANY08130100
LGK007079004OEM
LGK007079004LGK
LUZARLFh0902
MAGNETI MARELLI069412300010
MAXGEARAC730136
MEAT & DORIA994179
METZGER0917412
MEYLE16-122370004
NISSENS87356
NRF34161
NTYEWN-RE-008
PATRONPFN292
PowerMax7200132
PROFIT1860-0043
REAL40173400OE
REAL40173400BN
RECOFICIALRECSBW71004.1
RECOFICIALRECSBW71004.0
RENAULT272108241R
RENAULT272104937R
RENAULT272100042R
RIDEX2669I0068
SANDOSBW71004.0
SANDOSBW71004.1
StarkSKIB-0310067
STORM QUALITY PARTS87407
SWAG60 10 6301
SWAG60106301
THERMOTECDDR035TT
THERMOTECDDR011TT
TOPRAN701516
TYC528-0010
VALEO715065
VAN WEZEL4377773
VEMOV46-03-1391
WILMINK GROUPWG1445468
WILMINK GROUPWG1734007
WILMINK GROUPWG1796660
WILMINK GROUPWG2034228
WILMINK GROUPWG2227508
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii