MotoCraft
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119 — zdjęcie 2
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119 — zdjęcie 3
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119 — zdjęcie 4
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119 — zdjęcie 5

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119

ProducentSKV ESEN
145,76 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MEGANE II DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 .

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099

RENAULT MEGANE II

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

.

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV119: pasuje do 60 wersji pojazdów marki Renault.

  • MEGANE II 1.4 16V
  • MEGANE II 1.4 16V (BM0B, CM0B)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM16, CM16)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM1E, CM1E)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM1F, CM1F)
  • MEGANE II 1.6
  • MEGANE II 1.6 16V
  • MEGANE II 1.6 16V (BM0C, CM0C)
  • MEGANE II 1.6 Bifuel
  • MEGANE II 1.6 Flex-Fuel
  • MEGANE II 1.9 dCi
  • MEGANE II 1.9 dCi (BM0G, CM0G)
  • MEGANE II 2.0
  • MEGANE II 2.0 16V (BM0U, CM0U)
  • MEGANE II 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II 2.0 Renault Sport
  • MEGANE II 2.0 dCi
  • MEGANE II 2.0 dCi (BM1K, CM1K)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.5 dCi (EM16)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.5 dCi (EM1E)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.6
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.6 16V
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.9 dCi
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 (EM0S)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 dCi
  • MEGANE II Furgon/kombi 1.6 (KM0C)
  • MEGANE II Hatchback Van 1.5 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.4
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM02, KM13)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM16, KM1E)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM1F)
  • MEGANE II Kombi 1.6
  • MEGANE II Kombi 1.6 16V
  • MEGANE II Kombi 1.6 LPG 16V
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C)
  • MEGANE II Kombi 2.0
  • MEGANE II Kombi 2.0 dCi
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM02)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM0F)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM1E)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM1F)
  • MEGANE II sedan 1.4
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM16)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM1E)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM1F)
  • MEGANE II sedan 1.6
  • MEGANE II sedan 1.6 16V (LM1R, LM0C)
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi (LM14, LM1D)
  • MEGANE II sedan 2.0
  • MEGANE II sedan 2.0 dCi
HOFFER K92113
WILMINK GROUP WG1750497
KRIOS 9.2113
HOFFER 994113
FISPA 9.2113
hajus Autoteile 8191055
68SKV119
Stark SKIB-0310002
SIDAT 9.2113
RENAULT 77 01 055 135
RENAULT 77 01 056 965
A.Z. MeisterteileAZMT-45-060-1006
ABAKUS042-022-0017
AHE323.060
AIC53772
AKS DASIS740935N
ASAM AUTOMOTIVE33058
AUTO AIR GLOUCESTER21-0069
AUTOGAMMAGA20358
AUTOMEGA160073310
AVA QUALITY COOLINGRT8574
BBR Automotive001-10-16748
BOGAPR4111103
CASCOCBW71009GS
CASCOCBW71009AS
CSV electronic partsCVH2113
DA SILVAFAV188
DEYEDY8381
DIEDERICHSDCG1087
DOGABW0031
ELTA AUTOMOTIVEEH5015
ERA664025
FEBI BILSTEIN40178
FENOXHM81121
FISPA9.2113
FLAMARVHF020017HQ
FLAMARVHF020017RN
Frankberg5481FB0005145
FRIGAIR0599.1096
hajus Autoteile8191055
HART641046
HERTH+BUSS ELPARTS75610025
HOFFERK92113
ITAB AUTOMOTIVE50071009OV
ITAB AUTOMOTIVE50071009AV
JDEUSBL0230009
JPN60E9042-JPN
KALE OTO RADYATÖR342775
KAMOKA7790086
KRAFTVOLL GERMANY08130005
LGK007079009LGK
LGK007079009OEM
LYNXAUTORF-1228
MAGNETI MARELLI069412289010
MAHLEAB228000S
MAXGEAR57-0160
MEAT & DORIA994113
METZGER0917181
MEYLE16-122370001
MTR12192282
NISSENS87043
NRF34126
OSSCA14756
PATRONPFN079
PowerMax7200150
Professional Parts87326965
REAL40173900OE
REAL40173900BN
RECOFICIALRECSBW71009.0
RECOFICIALRECSBW71009.1
RENAULT7701056965
RENAULT7701055135
RIDEX2669I0003
SANDOSBW71009.1
SANDOSBW71009.0
SONTIANZD172158
StarkSKIB-0310002
STORM QUALITY PARTS87405
SWAG60940178
SWAG60 94 0178
THERMOTECDDR012TT
TYC528-0003
VALEO698729
VALEO884629
VAN WEZEL4327773
VEMOV46-03-0002
WILMINK GROUPWG1379861
WILMINK GROUPWG1388495
WILMINK GROUPWG1388516
WILMINK GROUPWG1750497
WILMINK GROUPWG2160201
WILMINK GROUPWG2179864
ZEKKERTMK-7054
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii