MotoCraft
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV002
Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV002

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV002

ProducentSKV ESEN
250,40 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN JUMPY II PEUGEOT EXPERT TEPEE Dobieraj części po katalogu TecAlliance, katalogu ASO VIN W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty danej części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg. numeru ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej85365019
WersjaEuropejska

CITROEN JUMPY II PEUGEOT EXPERT TEPEE

Dobieraj części po katalogu TecAlliance, katalogu ASO VIN

W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty danej części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg. numeru VIN

Dmuchawa nagrzewnicy - SKV ESEN 68SKV002: pasuje do 21 wersji pojazdów marek Citroen, Peugeot.

  • JUMPY 1.6 HDi 90 16V
  • JUMPY 1.6 HDi 90 8V
  • JUMPY 2.0 HDi 120
  • JUMPY 2.0 HDi 125
  • JUMPY 2.0 HDi 140
  • JUMPY 2.0 HDi 165
  • JUMPY 2.0 HDi 95
  • JUMPY 2.0 i
  • JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
  • JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 8V
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
  • JUMPY II Furgon 2.0 i
  • EXPERT TEPEE 1.6 HDi 90 16V
  • EXPERT TEPEE 2.0 16V
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 100
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 120
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 130
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 140
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 165
CITROËN/PEUGEOT 1613566380
CITROËN/PEUGEOT 6441X7
PEUGEOT 6441X7
CITROËN 1613566380
PEUGEOT 1613566380
CITROËN 6441X7
68SKV002
3RG81633
AIC53127
ASAM AUTOMOTIVE74896
BLUE PRINTADN11458
BOGAPR7332100
CASCOCHL71000AS
CSV electronic partsCIW6349
DT Spare Parts6.45354
ELTA AUTOMOTIVEEQ0001
ERA662451
ESEN SKV36SKV719
ESEN SKV36SKV710
FASTFT82222
FEBI BILSTEIN107792
Febi Bilstein197935
FERRONTOP17610065
FISPA660926A2
GAUSSGE2135
GECOIE35001
GECOGV46-73-0016
HOFFER2103629
KRAWAN-759
LGK051079000LGK
LUCASSQB810
MAGNETI MARELLI000051017010
MAGNETI MARELLI359003310050
MAXGEAR50-0385
MAXGEAR500385
MEAT & DORIA23629
METZGER0916349
NISSAN2591000QAG
NISSAN2591000QAC
NISSAN2591000Q0E
NTYEWS-RE-007
OPEL04408207
OPEL04410738
OPEL4410738
OPEL4415159
OPEL4416161
OPEL4430688
OPEL4408207
OPEL04430688
OPEL04416161
OPEL04415159
OSSCA08850
Oyodo94B9005-OYO
REAL50173000BN
RENAULT252904889R
RENAULT8200480044
RENAULT8200442724
RENAULT8200065099
RENAULT8200002441
RIDEX816S0013
SANDOSHL71000.0
StarkSKSH-2080012
SWAG33 11 2799
SWAG60107792
VAUXHALL93856337
VAUXHALL91167298
VAUXHALL93180073
VAUXHALL93185375
VAUXHALL091167298
VAUXHALL093180073
VAUXHALL093185375
VAUXHALL093856337
VAUXHALL093865956
VAUXHALL93865956
VEMOV24-03-0014
VEMOV46-73-0016
WE PARTS461900033
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii