MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126 — zdjęcie 2
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126 — zdjęcie 3
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126 — zdjęcie 4
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126 — zdjęcie 5

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126

ProducentSKV ESEN
217,24 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES CLK KLASA C KLASA CLC KLASA G SL DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 .

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099

MERCEDES CLK KLASA C KLASA CLC KLASA G SL

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV126: pasuje do 133 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • CLK 200 CGI (209.343)
  • CLK 200 Kompressor (209.341)
  • CLK 200 Kompressor (209.342)
  • CLK 220 CDI (209.308)
  • CLK 240 (209.361)
  • CLK 270 CDI (209.316)
  • CLK 280 (209.354)
  • CLK 320 (209.365)
  • CLK 320 CDI (209.320)
  • CLK 350 (209.356)
  • CLK 500 (209.372)
  • CLK 500 (209.375)
  • CLK 55 AMG (209.376)
  • CLK 63 AMG (209.377)
  • CLK CLK 240 (209.361)
  • CLK CLK 270 CDI (209.316)
  • CLK kabriolet CLK 200 CGI (209.343)
  • CLK kabriolet CLK 200 Kompressor (209.441)
  • CLK kabriolet CLK 200 Kompressor (209.442)
  • CLK kabriolet CLK 240 (209.461)
  • CLK kabriolet CLK 280 (209.454)
  • CLK kabriolet CLK 320 (209.465)
  • CLK kabriolet CLK 320 CDI (209.420)
  • CLK kabriolet CLK 350 (209.456)
  • CLK kabriolet CLK 500 (209.472)
  • CLK kabriolet CLK 500 (209.475)
  • CLK kabriolet CLK 55 AMG (209.476)
  • CLK kabriolet CLK 63 AMG (209.477)
  • KLASA C C 180 (203.035)
  • KLASA C C 180 Kompressor (203.046)
  • KLASA C C 200 CDI (203.004)
  • KLASA C C 200 CDI (203.007)
  • KLASA C C 200 CGI Kompressor (203.043)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.042)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.045)
  • KLASA C C 220 CDI (203.006)
  • KLASA C C 220 CDI (203.008)
  • KLASA C C 230 (203.052)
  • KLASA C C 230 Kompressor (203.040)
  • KLASA C C 240 (203.061)
  • KLASA C C 240 4-matic (203.081)
  • KLASA C C 270 CDI (203.016)
  • KLASA C C 280 (203.054)
  • KLASA C C 280 4-matic (203.092)
  • KLASA C C 30 CDI AMG (203.018)
  • KLASA C C 32 AMG Kompressor (203.065)
  • KLASA C C 320 (203.064)
  • KLASA C C 320 4-matic (203.084)
  • KLASA C C 320 CDI (203.020)
  • KLASA C C 350 (203.056)
  • KLASA C C 350 4-matic (203.087)
  • KLASA C C 55 AMG (203.076)
  • KLASA C T-Model C 180 (203.235)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (203.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204, 203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI Kompressor (203.243)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.242)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.245)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.206)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.208)
  • KLASA C T-Model C 230 (203.252)
  • KLASA C T-Model C 230 Kompressor (203.240)
  • KLASA C T-Model C 240 (203.261)
  • KLASA C T-Model C 240 4-matic (203.281)
  • KLASA C T-Model C 270 CDI (203.216)
  • KLASA C T-Model C 280 (203.254)
  • KLASA C T-Model C 280 4-matic (203.292)
  • KLASA C T-Model C 30 CDI AMG (203.218)
  • KLASA C T-Model C 32 AMG Kompressor (203.265)
  • KLASA C T-Model C 320 (203.264)
  • KLASA C T-Model C 320 4-matic (203.284)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI (203.220)
  • KLASA C T-Model C 350 (203.256)
  • KLASA C T-Model C 350 4-matic (203.287)
  • KLASA C T-Model C 55 AMG (203.276)
  • KLASA C coupe C 160 Kompressor (203.730)
  • KLASA C coupe C 180 (203.735)
  • KLASA C coupe C 180 Kompressor (203.746)
  • KLASA C coupe C 200 CDI (203.707)
  • KLASA C coupe C 200 CGI Kompressor (203.743)
  • KLASA C coupe C 200 Kompressor (203.742)
  • KLASA C coupe C 200 Kompressor (203.745)
  • KLASA C coupe C 220 CDI (203.706)
  • KLASA C coupe C 220 CDI (203.708)
  • KLASA C coupe C 230 (203.752)
  • KLASA C coupe C 230 Kompressor (203.740)
  • KLASA C coupe C 230 Kompressor (203.747)
  • KLASA C coupe C 30 CDI AMG (203.718)
  • KLASA C coupe C 320 (203.764)
  • KLASA C coupe C 350 (203.756)
  • KLASA CLC CLC 160 (203.731)
  • KLASA CLC CLC 180 Kompressor (203.746)
  • KLASA CLC CLC 200 CDI (203.707)
  • KLASA CLC CLC 200 Kompressor (203.741)
  • KLASA CLC CLC 220 CDI (203.708)
  • KLASA CLC CLC 230 (203.752)
  • KLASA CLC CLC 250 (203.752)
  • KLASA CLC CLC 350 (203.756)
  • KLASA G AMG G 63 (463.272)
  • KLASA G AMG G 65 (463.274, 463.275)
  • KLASA G Cabrio G 320 (463.209)
  • KLASA G Cabrio G 320 CDI (463.303)
  • KLASA G Cabrio G 350 CDI
  • KLASA G Cabrio G 400 CDI (463.309)
  • KLASA G Cabrio G 500 (463)
  • KLASA G Cabrio G 500 (463.202)
  • KLASA G G 270 CDI (463.322, 463.323)
  • KLASA G G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245)
  • KLASA G G 320 CDI (463.340, 463.341, 463.343)
  • KLASA G G 350 CDI
  • KLASA G G 350 d (463.348)
  • KLASA G G 400 CDI (463.332, 463.333)
  • KLASA G G 500 (463.222, 463.236, 463.237, 463.242)
  • KLASA G G 500 (463.234, 463.239)
  • KLASA G G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241,...
  • KLASA G G 55 AMG (463.243, 463.246)
  • KLASA G G 55 AMG (463.270, 463.271)
  • KLASA G G 63 AMG (463.273)
  • KLASA G G 63 AMG 6x6 (463.272)
  • KLASA G G 65 AMG
  • SL 280 (230.454)
  • SL 300 (230.454)
  • SL 350 (230.456)
  • SL 350 (230.467)
  • SL 500 (230.471)
  • SL 500 (230.475)
  • SL 55 AMG (230.472)
  • SL 600 (230.476)
  • SL 63 AMG (230.470)
  • SL 65 AMG (230.479)
  • SL 65 AMG Black Series (230.479)
68SKV126
HOFFER K92102
HOFFER 994102
A.Z. Meisterteile AZMT-45-060-1037
KRIOS 9.2102
MERCEDES-BENZ 203 820 25 14
MERCEDES-BENZ A203 820 25 14
FISPA 9.2102
RIDEX 2669I0096
SIDAT 9.2102
Stark SKIB-0310095
WILMINK GROUP WG1750487
hajus Autoteile 8191064
4U Autoparts21603MR
A.Z. MeisterteileAZMT-45-060-1037
ABAKUS054-022-0002
AHE318.049
AIC76505
AKS DASIS740183N
at autoteile germanyat13010
AUTOGAMMAGA20017
AVA QUALITY COOLINGMS8625
BAPMICTOPT1151009
BBR Automotive001-60-03113
BOGAPC4111136
CSV electronic partsCVH2102
DA SILVAFAV125
DEYEDY8571
DEYEDY8435
DIEDERICHSDCG1054
DOGABW0355
DOGABW0126
ERA664160
ERA664176
FEBI BILSTEIN171247
FISPA9.2102
Frankberg5481FB0005064
FREY784103701
FRIGAIR0599.1136
hajus Autoteile8191064
HART646970
HERTH+BUSS ELPARTS75610030
HOFFERK92102
JDEUSBL0170001
KALE OTO RADYATÖR355365
KAMOKA7790120
KRAFT AUTOMOTIVE9901048
KRAFTVOLL GERMANY08130115
MAHLEAB68000P
MAXGEAR57-0113
MEAT & DORIA994102
MERCEDES-BENZ2038202514
MERCEDES-BENZA2038202514
METZGER0917091
MEYLE0122370004
NISSENS87111
NRF34090
NTYEWN-ME-005
OSSCA17527
PowerMax7200050
Professional Parts87252514
PROFIT1860-0042
RIDEX2669I0096
SONTIANZD172326
StarkSKIB-0310095
STELLOX29-99519-SX
STORM QUALITY PARTS5100803
SWAG33 10 0805
SWAG33100805
TOPRAN408164
TYC521-0004
VALEO884545
VAN WEZEL3032773
WILMINK GROUPWG1735638
WILMINK GROUPWG1750487
WILMINK GROUPWG2016467
WILMINK GROUPWG2047905
WILMINK GROUPWG2101610
WILMINK GROUPWG2160165
WILMINK GROUPWG2179950
WILMINK GROUPWG2228871
WXQP150449
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii