MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122 — zdjęcie 2
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122 — zdjęcie 3
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122 — zdjęcie 4
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122 — zdjęcie 5

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122

ProducentSKV ESEN
159,86 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD GALAXY I GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w ko...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099
Typ samochoduSamochody dostawcze

FORD GALAXY I GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV122: pasuje do 31 wersji pojazdów marek Ford, Seat, Volkswagen.

  • GALAXY I 1.9 TDI
  • GALAXY I 2.0 i
  • GALAXY I 2.3 16V
  • GALAXY I 2.8 V6
  • GALAXY I 2.8 i V6
  • GALAXY I 2.8 i V6 4x4
  • OE GALAXY MK I VAN 1.9 TDi
  • OE GALAXY MK I VAN 2.0
  • OE GALAXY MK I VAN 2.3
  • OE GALAXY MK I VAN 2.8
  • ALHAMBRA 1.8 T 20V
  • ALHAMBRA 1.9 TDI
  • ALHAMBRA 1.9 TDI 4motion
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • ALHAMBRA 2.8 V6
  • ALHAMBRA 2.8 V6 4motion
  • OE ALHAMBRA VAN 1.9 TDI
  • OE ALHAMBRA VAN 1.9 TDI 4motion
  • OE ALHAMBRA VAN 2.0
  • OE ALHAMBRA VAN TDI
  • SHARAN 1.8 T 20V
  • SHARAN 1.9 TDI
  • SHARAN 1.9 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.0 LPG
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.8 V6 24V
  • SHARAN 2.8 V6 24V 4motion
  • SHARAN 2.8 VR6
  • SHARAN 2.8 VR6 Syncro
68SKV122
FISPA 9.2096
FORD 1 038 587
FORD 1 101 897
FORD 1 109 798
FORD 7 204 771
FORD 7 367 246
FORD USA 95NW18456AC
FORD USA 95NW18456AD
FORD USA XM2H18456AA
hajus Autoteile 8191023
HOFFER 994096
HOFFER K92096
KRIOS 9.2096
RIDEX 2669I0020
SEAT 7M1 815 049
SEAT 7M1 819 015
SEAT 7M1 819 015 B
SEAT 7M1 819 021
SEAT 7M1 819 021 A
SEAT 7M1 819 021 B
SEAT 7M1 819 021 D
SEAT 7M3 819 015 C
SIDAT 9.2096
Stark SKIB-0310019
VW 7M1 819 015
VW 7M1 819 015 B
VW 7M1 819 021 D
VW 7M3 819 015 C
WILMINK GROUP WG1750481
ABAKUS017-022-0006
AIC53026
AKS DASIS048014N
ASAM AUTOMOTIVE98623
AUTOGAMMAGA34001
AVA QUALITY COOLINGVN8354
BAPMICBF0734070099
BBR Automotive001-10-16751
BOGAPF4111104
CASCOCBW73001AS
CASCOCBW73001GS
CSV electronic partsCVH2096
DA SILVAFAV162
DENSODEA10052
DEYEDY8352
DEYEDY8355
DIEDERICHSDCG1047
DOGABW0047
ERA664108
FEBI BILSTEIN40180
FISPA9.2096
FLAMARVHF210037HQ
FLAMARVHF210037VW
FORD1038587
FORD1101897
FORD1109798
FORD7204771
FORD7367246
FORD USA95NW18456AC
FORD USA95NW18456AD
FORD USAXM2H18456AA
Frankberg5481FB0005196
FRIGAIR0599.1159
G.U.D.GHM000104
hajus Autoteile8191023
HERTH+BUSS ELPARTS75610019
HOFFERK92096
ITAB AUTOMOTIVE50073001AV
ITAB AUTOMOTIVE50073001OV
JDEUSBL0300004
JP GROUP1126102400
KALE OTO RADYATÖR355450
KAMOKA7790024
KRAFT AUTOMOTIVE9900130
KRAFTVOLL GERMANY08130126
LGK007081001LGK
LGK007081001OEM
MAGNETI MARELLI069412308010
MAXGEAR57-0049
MEAT & DORIA994096
METZGER0917081
MEYLE1122370008
NISSENS87166
NRF34034
OSSCA13897
PATRONPFN064
Professional Parts87427181
PROFIT1860-0098
REAL40176100BN
REAL40176100OE
RECOFICIALRECSBW73001.0
RECOFICIALRECSBW73001.1
RIDEX2669I0020
SANDOSBW73001.0
SANDOSBW73001.1
SEAT7M1815049
SEAT7M1819015
SEAT7M1819015B
SEAT7M1819021
SEAT7M1819021A
SEAT7M1819021B
SEAT7M1819021D
SEAT7M3819015C
StarkSKIB-0310019
STELLOX29-99806-SX
SWAG50 94 0180
SWAG50940180
THERMOTECDDG004TT
TOPRAN304290
TYC537-0010
VALEO715239
VAN WEZEL4955773
VEMOV15-03-1875
WILMINK GROUPWG1388497
WILMINK GROUPWG1388508
WILMINK GROUPWG1735636
WILMINK GROUPWG1750481
WILMINK GROUPWG1793597
WILMINK GROUPWG1796652
WILMINK GROUPWG2160109
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii