MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110 — zdjęcie 2
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110 — zdjęcie 3
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110 — zdjęcie 4
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110 — zdjęcie 5

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110

ProducentSKV ESEN
130,07 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI 80 A4 B3 DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 .

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI 80 A4 B3

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV110: pasuje do 57 wersji pojazdów marki Audi.

  • 80 B4 Avant 1.6 E
  • 80 B4 Avant 1.9 TD
  • 80 B4 Avant 1.9 TDI
  • 80 B4 Avant 2.0
  • 80 B4 Avant 2.0 E
  • 80 B4 Avant 2.0 E 16V
  • 80 B4 Avant 2.0 quattro
  • 80 B4 Avant 2.3 E
  • 80 B4 Avant 2.6
  • 80 B4 Avant 2.8
  • 80 B4 sedan 1.6
  • 80 B4 sedan 1.6 E
  • 80 B4 sedan 1.9 TD
  • 80 B4 sedan 1.9 TDI
  • 80 B4 sedan 2.0
  • 80 B4 sedan 2.0 E
  • 80 B4 sedan 2.0 E 16V
  • 80 B4 sedan 2.0 quattro
  • 80 B4 sedan 2.3 E
  • 80 B4 sedan 2.6
  • 80 B4 sedan 2.8
  • A4 B5 1.6
  • A4 B5 1.8
  • A4 B5 1.8 T
  • A4 B5 1.8 T quattro
  • A4 B5 1.8 quattro
  • A4 B5 1.9 TDI
  • A4 B5 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 2.4
  • A4 B5 2.4 quattro
  • A4 B5 2.5 TDI
  • A4 B5 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 2.6
  • A4 B5 2.6 quattro
  • A4 B5 2.8
  • A4 B5 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.6
  • A4 B5 Avant 1.8
  • A4 B5 Avant 1.8 T
  • A4 B5 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B5 Avant 1.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.4
  • A4 B5 Avant 2.4 quattro
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.6
  • A4 B5 Avant 2.6 quattro
  • A4 B5 Avant 2.8
  • A4 B5 Avant 2.8 quattro
  • CABRIOLET B3 1.8
  • CABRIOLET B3 1.9 TDI
  • CABRIOLET B3 2.0 E
  • CABRIOLET B3 2.3 E
  • CABRIOLET B3 2.6
  • CABRIOLET B3 2.8
PORSCHE 8A1 820 021
68SKV110
A.Z. Meisterteile AZMT-45-060-1171
AUDI 8A1 820 021
CUPRA 8A1 820 021
FISPA 9.2075
HOFFER 994075
HOFFER K92075
KRIOS 9.2075
RIDEX 2669I0043
SEAT 8A1 820 021
SIDAT 9.2075
SKODA 8A1 820 021
Stark SKIB-0310042
VAG 8A1 820 021
VW 8A1 820 021
WILMINK GROUP WG1750464
A.Z. MeisterteileAZMT-45-060-1171
ABAKUS003-022-0003
AHE302.154
AIC53021
AIC51964
AKS DASIS488070N
at autoteile germanyat13020
AUDI8A1820021
AUTOGAMMAGA31302
AUTOGAMMAGA20011
AVA QUALITY COOLINGAI8372
BAPMICTOPT1351009
BBR Automotive002-60-07819
BOGAPA4111113
BUGOBROT19-AI8372
CASCOCBW73015GS
CASCOCBW73015AS
CSV electronic partsCVH2107
CSV electronic partsCVH2075
DA SILVAFAV152
DENSODEA02001
DEYEDY8285
DIEDERICHSDCG1003
DOGABW0115
ERA664002
ERA663102
FISPA9.2075
FLAMARVHF620037VW
FLAMARVHF620037HQ
Frankberg5481FB0005330
FRIGAIR0599.1035
GECORE73116
hajus Autoteile8191020
HART641091
HART518245
HERTH+BUSS ELPARTS75610082
HOFFERK92075
ITAB AUTOMOTIVE50073015AV
ITAB AUTOMOTIVE50073015OV
JP GROUP1126101700
JPN60E9002-JPN
KALE OTO RADYATÖR355415
KAMOKA7790017
KRAFT AUTOMOTIVE9900239
KRAFTVOLL GERMANY08130133
LGK007081015LGK
LGK007081015OEM
MAGNETI MARELLI069412329010
MAHLEAB164000S
MAXGEARAC766487
MEAT & DORIA994075
MEYLE1122370015
NISSENS87064
NRF34001
NTYEWN-AU-004
OSSCA06748
Professional Parts87022002
REAL40176510BN
REAL40176510OE
RECOFICIALRECSBW73015.0
RECOFICIALRECSBW73015.1
RIDEX2669I0043
SANDOSBW73015.0
SANDOSBW73015.1
StarkSKIB-0310042
STELLOX29-99492-SX
TOPRAN111448
TYC502-0004
ÜRO Parts8D1820021A
ÜRO Parts357820021
ÜRO Parts8D1820021
VALEO884651
VALEO698215
VEMOV15-03-1856
VEMOV15-03-1891
vika88201769701
WEBASTO82D0546022MA
WILMINK GROUPWG1445250
WILMINK GROUPWG1460948
WILMINK GROUPWG1496194
WILMINK GROUPWG1750464
WILMINK GROUPWG2160079
WILMINK GROUPWG2179803
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii