MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094 — zdjęcie 2
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094 — zdjęcie 3
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094 — zdjęcie 4
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094 — zdjęcie 5

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094

ProducentSKV ESEN
160,77 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES SPRINTER 2-T 3-T 4-T 5-T VW LT 28-46 II LT 28-35 II DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 NUMERY OE: DODGE: 0018305608 MERCEDES-BENZ: 0008352285 MERCEDES-BENZ: 0018305608 VW: 001830560...

Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej87088099
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES SPRINTER 2-T 3-T 4-T 5-T VW LT 28-46 II LT 28-35 II

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

NUMERY OE:

  • DODGE: 0018305608
  • MERCEDES-BENZ: 0008352285
  • MERCEDES-BENZ: 0018305608
  • VW: 0018305608

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV094: pasuje do 106 wersji pojazdów marek Mercedes-Benz, Volkswagen.

  • SPRINTER 2-t Autobus 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Autobus 208 D (901.371, 902.371, 902.372)
  • SPRINTER 2-t Autobus 210 D (902.471, 902.472)
  • SPRINTER 2-t Autobus 211 CDI (902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Autobus 212 D (902.471, 902.472)
  • SPRINTER 2-t Autobus 213 CDI (902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Autobus 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Autobus 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Autobus 216 CDI (902.671, 902.672)
  • SPRINTER 2-t Furgon 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • SPRINTER 2-t Furgon 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
  • SPRINTER 2-t Furgon 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
  • SPRINTER 2-t Furgon 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • SPRINTER 2-t Furgon 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
  • SPRINTER 2-t Furgon 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • SPRINTER 2-t Furgon 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,...
  • SPRINTER 2-t Furgon 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662)
  • SPRINTER 2-t Furgon 216 CDI (902.661, 902.662)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,...
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 210 D (901.421, 902.412)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 211 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 212 D (901.421, 902.412)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 213 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612)
  • SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • SPRINTER 3-t Autobus 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 308 D (903.371, 903.372, 903.373)
  • SPRINTER 3-t Autobus 308 D (903.372, 903.373)
  • SPRINTER 3-t Autobus 310 D 4x4 (903.472, 903.473)
  • SPRINTER 3-t Autobus 311 CDI (903.671, 903.672)
  • SPRINTER 3-t Autobus 311 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473)
  • SPRINTER 3-t Autobus 312 D 2.9 4x4 (903.473)
  • SPRINTER 3-t Autobus 313 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 313 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...
  • SPRINTER 3-t Autobus 314 4x4 (903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672)
  • SPRINTER 3-t Autobus 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Autobus 316 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • SPRINTER 3-t Furgon 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 308 D 2.3 (903.361)
  • SPRINTER 3-t Furgon 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363)
  • SPRINTER 3-t Furgon 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
  • SPRINTER 3-t Furgon 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
  • SPRINTER 3-t Furgon 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 311 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
  • SPRINTER 3-t Furgon 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
  • SPRINTER 3-t Furgon 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661)
  • SPRINTER 3-t Furgon 313 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662)
  • SPRINTER 3-t Furgon 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662)
  • SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 D 2.3 (903.311, 903.322)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 311 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 313 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • SPRINTER 4-t Furgon 408 CDI
  • SPRINTER 4-t Furgon 408 D
  • SPRINTER 4-t Furgon 410 D
  • SPRINTER 4-t Furgon 410 D 4x4
  • SPRINTER 4-t Furgon 411 CDI
  • SPRINTER 4-t Furgon 411 CDI 4x4
  • SPRINTER 4-t Furgon 412 D
  • SPRINTER 4-t Furgon 412 D 4x4
  • SPRINTER 4-t Furgon 413 CDI
  • SPRINTER 4-t Furgon 413 CDI 4x4
  • SPRINTER 4-t Furgon 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
  • SPRINTER 4-t Furgon 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
  • SPRINTER 4-t Furgon 414 D 4x4
  • SPRINTER 4-t Furgon 414 NGT
  • SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI
  • SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI 4x4
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 408 CDI
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 408 D
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 410 D
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 410 D 4x4
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 411 CDI
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 411 CDI 4x4
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 412 D
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 412 D 4x4
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 413 CDI
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 413 CDI 4x4
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 414 NGT
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI 4x4
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)
  • 2.3
DODGE 0018305608
MERCEDES-BENZ 0018305608
68SKV094
MERCEDES-BENZ 0008352285
RIDEX 2669I0077
Stark SKIB-0310076
A.Z. Meisterteile AZMT-45-060-1021
HOFFER 994406
VW 0018305608
4U Autoparts21614MR
A.Z. MeisterteileAZMT-45-060-1021
ABAKUS054-022-0007
AIC52028
AIC53036
AKS DASIS139010N
ASAM AUTOMOTIVE98653
at autoteile germanyat12985
AUGER100438
AUTOGAMMAGA20115
AVA QUALITY COOLINGMS8616
AVA QUALITY COOLINGMS8617
BAPMICTOPT1151040
BBR Automotive001-60-03501
BOGAPC4111117
BSGBSG60-865-001
BUGOBROT19-MS8616
DA SILVAFAV155
DEYEDY8064
DEYEDY8299
DEYEDY8622
DIEDERICHSDCG1059
DODGE0018305608
DOGABW0129
DOGABW0030
DT Spare Parts4.63664
ERA664111
FASTFT56564
FASTFT56565
FEBI BILSTEIN34593
Frankberg5481FB0005098
Frankberg5481FB0027769
Frankberg5481FB0005279
FREY784100101
FRIGAIR0599.1168
hajus Autoteile8191058
HART641086
HART518251
HOFFERK92406
KALE OTO RADYATÖR343430
KAMOKA7790060
MAHLEAB271000S
MAXGEAR57-0001
MEAT & DORIA994406
MERCEDES-BENZ0008352285
METZGER0917084
MEYLE0142360004
MTR12220539
NISSENS87039
NRF34067
NTYEWN-VW-016
OSSCA06709
PROFIT1860-0001
RIDEX2669I0077
SAMPA210.213
SONTIANZD172246
StarkSKIB-0310076
SWAG10934593
SWAG10 93 4593
THERMOTECDDME007TT
TitanXBL319005
TOPRAN401603
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.59.089
TYC521-0006
ÜRO Parts0018305708
VALEO715246
VALEO884654
VAN WEZEL3076773
WILMINK GROUPWG1388451
WILMINK GROUPWG1388481
WILMINK GROUPWG1445492
WILMINK GROUPWG1796655
WILMINK GROUPWG2160142
WILMINK GROUPWG2179907
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii