MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058 — zdjęcie 2
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058 — zdjęcie 3
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058 — zdjęcie 4
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058 — zdjęcie 5

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058

ProducentSKV ESEN
164,79 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES KLASA A KLASA B DANE TECHNICZNE: Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara Liczba zestyków: 2 . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy z...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87088099
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES KLASA A KLASA B

DANE TECHNICZNE:

  • Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  • Liczba zestyków: 2

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV058: pasuje do 17 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA A A 150 (169.031, 169.331)
  • KLASA A A 160 (169.031, 169.331)
  • KLASA A A 160 CDI (169.006, 169.306)
  • KLASA A A 170 (169.032, 169.332)
  • KLASA A A 180 (169.032, 169.332)
  • KLASA A A 180 CDI (169.007, 169.307)
  • KLASA A A 200 (169.033, 169.333)
  • KLASA A A 200 CDI (169.008, 169.308)
  • KLASA A A 200 TURBO (169.034, 169.334)
  • KLASA B Sports Tourer B 150 (245.231)
  • KLASA B Sports Tourer B 160 (245.231)
  • KLASA B Sports Tourer B 170 (245.232)
  • KLASA B Sports Tourer B 180 (245.232)
  • KLASA B Sports Tourer B 180 CDI (245.207)
  • KLASA B Sports Tourer B 200 (245.233)
  • KLASA B Sports Tourer B 200 CDI (245.208)
  • KLASA B Sports Tourer B 200 TURBO (245.234)
RIDEX 2669I0067
68SKV058
HOFFER K92100
HOFFER 994100
hajus Autoteile 8191086
KRIOS 9.2100
MERCEDES-BENZ 169 820 06 42
MERCEDES-BENZ A169 820 06 42
SIDAT 9.2100
SMART 169 820 06 42
SMART A169 820 06 42
Stark SKIB-0310066
FISPA 9.2100
WILMINK GROUP WG1750485
ABAKUS054-022-0003
AIC55367
AKS DASIS128185N
at autoteile germanyat13008
AUTOGAMMAGA36018
AVA QUALITY COOLINGMS8607
BAPMICTOPT1151019
BBR Automotive001-60-10520
BTAPBMC837-008
CASCOCBW76039AS
CASCOCBW76039GS
CSV electronic partsCVH2100
DA SILVAFAV270
DEYEDY8576
DOGABW0108
ELTA AUTOMOTIVEEH5026
FEBI BILSTEIN104982
FISPA9.2100
FLAMARVHF050067HQ
FLAMARVHF050067MB
Frankberg5481FB0005312
Frankberg5481FB0005179
FREY784104401
hajus Autoteile8191086
HART643058
HERTH+BUSS ELPARTS75610113
HOFFERK92100
ITAB AUTOMOTIVE50076039OV
ITAB AUTOMOTIVE50076039AV
JDEUSBL0170004
JPN60E9029-JPN
KALE OTO RADYATÖR351485
KAMOKA7790144
KRAFT AUTOMOTIVE9901049
KRAFTVOLL GERMANY08130081
LGK007084039OEM
LGK007084039LGK
MAHLEAB219000S
MAHLEAB219000P
MAXGEARAC730121
MEAT & DORIA994100
MERCEDES-BENZA1698200642
MERCEDES-BENZ1698200642
METZGER0917312
NISSENS87112
NRF34043
OSSCA23246
PowerMax7200037
PROFIT1860-0049
REAL40172930OE
REAL40172930BN
RECOFICIALRECSBW76039.0
RECOFICIALRECSBW76039.1
RIDEX2669I0067
SANDOSBW76039.0
SANDOSBW76039.1
SONTIANZD172401
StarkSKIB-0310066
STELLOX29-99853-SX
SWAG10104982
SWAG10 10 4982
THERMOTECDDM031TT
TOPRAN410378
TYC521-0019
VALEO715052
VAN WEZEL3017773
VEMOV30-03-1792
WILMINK GROUPWG1445459
WILMINK GROUPWG1750485
WILMINK GROUPWG2160118
WILMINK GROUPWG2179852
WILMINK GROUPWG2179853
WILMINK GROUPWG2227287
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii