MotoCraft
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV017
Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV017

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV017

ProducentSKV ESEN
276,19 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES KLASA E   Kod EAN: 5901947362402 Numer OE: 4420341 Indeks: 24SKV800 Inne numery: SKV24SKV800 24SKV800 CE 24SKV800 4420341 5901947362402 SKV24SKV822 24SKV822 CE 24SKV822 OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089199
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES KLASA E

 

  • Kod EAN: 5901947362402
  • Numer OE: 4420341
  • Indeks: 24SKV800

Inne numery:

  • SKV24SKV800
  • 24SKV800
  • CE 24SKV800
  • 4420341
  • 5901947362402
  • SKV24SKV822
  • 24SKV822
  • CE 24SKV822
  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Dmuchawa - SKV ESEN 68SKV017: pasuje do 49 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA E E 200 (210.035)
  • KLASA E E 200 CDI (210.007)
  • KLASA E E 200 D (210.003)
  • KLASA E E 200 Kompressor (210.045)
  • KLASA E E 200 Kompressor (210.048)
  • KLASA E E 220 CDI (210.006)
  • KLASA E E 220 D (210.004)
  • KLASA E E 230 (210.037)
  • KLASA E E 240 (210.061)
  • KLASA E E 240 (210.062)
  • KLASA E E 250 D (210.010)
  • KLASA E E 250 Turbo-D (210.015)
  • KLASA E E 270 CDI (210.016)
  • KLASA E E 280 (210.053)
  • KLASA E E 280 (210.063)
  • KLASA E E 280 4-matic (210.081)
  • KLASA E E 290 Turbo-D (210.017)
  • KLASA E E 300 D (210.020)
  • KLASA E E 300 Turbo-D (210.025)
  • KLASA E E 320 (210.055)
  • KLASA E E 320 (210.065)
  • KLASA E E 320 4-matic (210.082)
  • KLASA E E 320 CDI (210.026)
  • KLASA E E 420 (210.072)
  • KLASA E E 430 (210.070)
  • KLASA E E 430 4-matic (210.083)
  • KLASA E E 50 AMG (210.072)
  • KLASA E E 55 AMG (210.074)
  • KLASA E T-Model E 200 T (210.235)
  • KLASA E T-Model E 200 T Kompressor (210.245)
  • KLASA E T-Model E 200 T Kompressor (210.248)
  • KLASA E T-Model E 220 T CDI (210.206)
  • KLASA E T-Model E 230 T (210.237)
  • KLASA E T-Model E 240 T (210.261)
  • KLASA E T-Model E 240 T (210.262)
  • KLASA E T-Model E 250 T D (210.210)
  • KLASA E T-Model E 250 T Turbo-D (210.215)
  • KLASA E T-Model E 270 T CDI (210.216)
  • KLASA E T-Model E 280 T (210.263)
  • KLASA E T-Model E 280 T 4-matic (210.281)
  • KLASA E T-Model E 290 T Turbo-D (210.217)
  • KLASA E T-Model E 300 T Turbo-D (210.225)
  • KLASA E T-Model E 320 T (210.265)
  • KLASA E T-Model E 320 T 4-matic (210.282)
  • KLASA E T-Model E 320 T CDI (210.226)
  • KLASA E T-Model E 420 T (210.272)
  • KLASA E T-Model E 430 T (210.270)
  • KLASA E T-Model E 430 T 4-matic (210.283)
  • KLASA E T-Model E 55 T AMG (210.274)
68SKV017
MERCEDES-BENZ 2108200242
MERCEDES-BENZ 2108203842
MERCEDES-BENZ A2108200242
MERCEDES-BENZ A2108203842
RIDEX 2669I0195
at autoteile germanyat22185
at autoteile germanyat22552
at autoteile germanyat22556
BE TURBO700626
BIRTH55625
BIRTH55634
BSGBSG65720151
BUGIAD81800
BUGIAD81801
BUGIAD81802
BUGIAD88562
CAUTEX753027
CAUTEX753090
CAUTEX765030
DIAMAXAA1007
DIAMAXAA1008
DIAMAXAA1009
ESEN SKV24SKV822
ESEN SKV43SKV014
FARE SA14960
FARE SA14961
FARE SA14962
FARE SA14963
FARE SA14964
FASTFT61063
Febi Bilstein197445
G.U.D.GTH012756
GATES09-0533
GATES09-0534
IBRAS12756
IBRAS12760
IBRAS12793
KRAFTVOLL GERMANY10030240
KRAFTVOLL GERMANY10031093
KRAFTVOLL GERMANY10034630
MAPCO139020
MAPCO39890
MEHA AUTOMOTIVEMH52632
MEHA AUTOMOTIVEMH52636
Metalcaucho09830
Metalcaucho97789
Metalcaucho97790
METZGER2400401
METZGER2400594
METZGER2400600
METZGER2400622
METZGER2400972
METZGER2401032
MI.R.A.16/3854
MI.R.A.16/4449
MI.R.A.16/4488
MOTAIR TURBO580847
NTYGPP-RE-008
OPEL4421018
OPEL4421019
OPEL93168789
OPEL93168790
OPEL95519172
ORIGINAL IMPERIUM224525
ORIGINAL IMPERIUM224527
ORIGINAL IMPERIUM224528
ORIGINAL IMPERIUM224529
ORIGINAL IMPERIUM224550
PATRONPH4177
PLYOMP753027
PLYOMP753090
PLYOMP765030
RAPRO12660
RAPRO12661
RAPROR12660
RAPROR12660/K
RAPROR12661
RAPROR12753
RAPROR12754
RENAULT8200730589
SASIC3334053
SASIC3334055
SEIM981912
SEIM981913
StarkSKCHI-2030424
STCT409830
STCT497789
STCT497790
THERMOTECDCR173TT
THERMOTECDCR209TT
THERMOTECDCR216TTS
THERMOTECDCR251TT
UCEL15958
UCEL16052
UNIGOMR3235
UNIGOMR3238
VAICOV460847
VEMAVE55625
VEMAVE55634
Wti AutomotiveT305175
Wti AutomotiveT801060
Wti AutomotiveT811241
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dmuchaw samochodowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia elektrycznego: * Upewnij się, że dmuchawa jest odłączona od zasilania podczas instalacji lub konserwacji. * Nie dotykaj dmuchawy mokrymi rękami. * Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. * Ryzyko urazów: * Podczas pracy dmuchawy, upewnij się, że w pobliżu nie znajdują się żadne przedmioty, które mogłyby zostać wciągnięte przez wentylator. * Używaj odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej podczas instalacji i demontażu. * Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że dmuchawa jest prawidłowo podłączona do instalacji elektrycznej samochodu. * Nie używaj uszkodzonych przewodów i złączy. * Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Upewnij się, że dmuchawa jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. * Nie blokuj otworów wentylacyjnych. * Ostrzeżenia dotyczące konserwacji: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny dmuchawy i czyść ją z zanieczyszczeń. * Wymieniaj zużyte lub uszkodzone części na nowe, zgodne z zaleceniami producenta. * Ostrzeżenia dla dzieci: * Przechowuj dmuchawę w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Nie pozwalaj dzieciom na zabawę dmuchawą. * Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego: * Zutylizuj starą dmuchawę w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii