MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546 — zdjęcie 2
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546 — zdjęcie 3
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546 — zdjęcie 4
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546 — zdjęcie 5

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546

ProducentSKV ESEN
35,36 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN FIAT FORD JAGUAR LAND ROVER PEUGEOT 2.0/2.2/2.4 D CITROEN FIAT FORD JAGUAR LAND ROVER PEUGEOT silniki 2.0 2.2 2.4 diesel 2S7Q-6C315-AC Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane d...

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN FIAT FORD JAGUAR LAND ROVER PEUGEOT 2.0/2.2/2.4 D

CITROEN FIAT FORD JAGUAR LAND ROVER PEUGEOT silniki 2.0 2.2 2.4 diesel 2S7Q-6C315-AC

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV546: pasuje do 55 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Ford, Jaguar, Land Rover, Peugeot.

  • JUMPER III Autobus 2.2 HDi 100
  • JUMPER III Autobus 2.2 HDi 120
  • JUMPER III Furgon 2.2 HDi 100
  • JUMPER III Furgon 2.2 HDi 120
  • JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
  • JUMPER III Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
  • OE DUCATO Autobus 100 Multijet 2,2 D
  • OE DUCATO Furgon 100 Multijet 2,2 D
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 100 Multijet 2,2 D
  • MONDEO III 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
  • MONDEO III 2.0 16V TDDi / TDCi
  • MONDEO III 2.0 TDCi
  • MONDEO III 2.2 TDCi
  • MONDEO III Turnier 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
  • MONDEO III Turnier 2.0 16V TDDi / TDCi
  • MONDEO III Turnier 2.0 TDCi
  • MONDEO III Turnier 2.2 TDCi
  • MONDEO III sedan 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
  • MONDEO III sedan 2.0 16V TDDi / TDCi
  • MONDEO III sedan 2.0 DI
  • MONDEO III sedan 2.0 TDCi
  • MONDEO III sedan 2.2 TDCi
  • OE 2.0 TDCi
  • OE 2.2 TDCi
  • OE 2.4 TDCi
  • OE 2.4 TDCi 4x4
  • OE 3.2 TDCi
  • OE TRANSIT Furgon 2.0 TDCi
  • OE TRANSIT Furgon 2.2 TDCi
  • OE TRANSIT Furgon 2.4 TDCi
  • OE TRANSIT Furgon 2.4 TDCi 4x4
  • OE TRANSIT Furgon 2.4 TDCi RWD
  • OE TRANSIT Furgon 3.2 TDCi RWD
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 2.0 TDCi (F_E_, F_F_)
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 2.2 TDCi
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 2.4 TDCi
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 2.4 TDCi 4x4
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 2.4 TDCi RWD
  • OE TRANSIT Platforma / podwozie 3.2 TDCi RWD
  • OE TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0
  • OE TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi
  • X-TYPE I 2.0 D
  • X-TYPE I 2.2 D
  • X-TYPE I Kombi 2.0 D
  • X-TYPE I Kombi 2.2 D
  • DEFENDER Cabrio 2.4 Td4 4x4 (L317)
  • DEFENDER Pick Up 2.4 Td4 4x4 (L317)
  • DEFENDER Station Wagon 2.4 Td4 4x4 (L316)
  • OE DEFENDER Platforma / podwozie 2.4 TD4 4x4
  • OE BOXER Autobus 2.2 HDi 100
  • OE BOXER Autobus 2.2 HDi 120
  • OE BOXER Furgon 2.2 HDi 100
  • OE BOXER Furgon 2.2 HDi 120
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
STELLOX 06-00010-SX
LAND ROVER LR004396
Alfa e-Parts AF02985
CITROËN 1920LV
CITROËN/PEUGEOT 1920LV
MTR 12220860
PEUGEOT 1920LV
FORD 2S7Q6C315AC
FORD 1143723
SIDAT 83.022
Stark SKCPS-0360207
JAGUAR JD61138
WILMINK GROUP WG1408329
FIAT 9662221580
17SKV546
HERTH+BUSS ELPARTS 70610303
HOFFER 7517383
FISPA 83.022
3RG30216
ABAKUS12004049
ANGLI17146
AUTEX903069
AUTLOGAS4384
AUTOMOTOR FrancePSE1346
BLUE PRINTADJ137218
BLUE PRINTADJ137214
BOSCH0986280480
BREMI60207
CALORSTAT by VernetCS0282
CITROËN1920LV
CSV electronic partsCSR9022
EFI AUTOMOTIVE145535
ELTA AUTOMOTIVEEE0010
ELTA AUTOMOTIVEXCS6008
EPS1953307
ERA550122
ERA550122A
FACET90307
FAE79180
FEBI BILSTEIN24880
FIAT9662221580
FISPA83022
FORD1143723
FORD2S7Q6C315AC
HELLA6PU009163511
HITACHI138130
HOFFER7517383
INTERMOTOREPS250
INTERMOTOR19074
INTERMOTORCS1339
INTERMOTORLCS314
IPD402064
JAGUARJD61138
KAMOKA109020
KAWE885516105
KRAFT AUTOMOTIVE8802095
KW453307
LAND ROVERLR004396
LUCASSEB1150
MAGNETI MARELLI064848002010
MAHLEMSC6
MAXGEAR240204
MDREPS1953307
MEAT & DORIA87383
METZGER0902104
MOBILETRONCSE105
MOTAQUIPLVRC229
MOTORAD1KR569
NGK81076
NTYECP-FR-003
QUATTRO FRENIQF00T00449
QUATTRO FRENIQF91A00003
QUINTON HAZELLXREV438
RIDEX833C0206
RIDEX3946S0047
SEIMCP101
SPJ2SC0029
StarkSKCPS0360207
STELLOX0600010SX
SWAG50 92 4880
SWAG50924880
TOPRAN302647
TOPRAN302 647
VALEO254007
VEMOV25720034
WALKER PRODUCTS2352155
WE PARTS410570335
WILMINK GROUPWG1408329
WILMINK GROUPWG1430317
WILMINK GROUPWG1493314
WILMINK GROUPWG1791729
ZZVFWEKR0694
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii