MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV542
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV542

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV542

ProducentSKV ESEN
35,69 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA ACCORD VII CITY CIVIC VIII CR-V FR-V JAZZ II III CZUJNIK WALU KORBOWEGO Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HONDA ACCORD VII CITY CIVIC VIII CR-V FR-V JAZZ II III

CZUJNIK WALU KORBOWEGO

Informacje dotyczące produktu:

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV542: pasuje do 17 wersji pojazdów marki Honda.

  • ACCORD VII 2.0 (CL7)
  • ACCORD VII 2.0 Napęd na wszystkie koła (CL8)
  • ACCORD VII 2.4 (CL9)
  • ACCORD VII Tourer 2.0 (CM1)
  • ACCORD VII Tourer 2.4 (CM2)
  • CITY IV sedan 1.3
  • CIVIC VIII Hatchback 1.4 (FK1, FN4)
  • CIVIC VIII Hatchback 1.8 (FN1, FK2)
  • CIVIC VIII sedan 1.6
  • CIVIC VIII sedan 1.8 (FD1, FD7)
  • CIVIC VIII sedan 1.8 EXS Flex
  • CR-V III 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2)
  • Civic VIII Hatchback 1.4
  • FR-V 1.8 (BE1)
  • JAZZ II 1.2 i-DSI (GD5, GE2)
  • JAZZ II 1.3 iDSi (GD1)
  • JAZZ III 1.5 i-VTEC (GE8)
FISPA 83.583
HONDA 37500PNC006
HONDA 37500RAAA01
HÜCO 131831
HOFFER 7517680E
HOFFER 7517680
JPN 75E4004-JPN
Alfa e-Parts AF01838
KRAFTVOLL GERMANY 05090326
ASTEMO 2501831
RIDEX 833C0166
SIDAT 83.583
FISPA 83.583A2
DIPASPORT INJV015DPSN
STELLOX 06-65639-SX
SIDAT 83.583A2
17SKV542
Stark SKCPS-0360166
ABAKUS12004055
ASHUKI by PalidiumH44005
AUTEX903078
AUTLOGAS4493
AUTOMOTOR FrancePSE1109
BLUE PRINTADH27214
BREMI60218
CALORSTAT by VernetCS0422
CSV electronic partsCSR9583
DELPHISS10931
DIPASPORTINJS025N
EFI AUTOMOTIVE303362
ELTA AUTOMOTIVEEE0505
ELTA AUTOMOTIVEXCS6430
ERA551392A
FAE79402
FEBI BILSTEIN32082
FISPA83583A2
FISPA83583
GEBE920431
HELLA6PU009168321
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5664001
HOFFER7517680E
HOFFER7517680
HONDA37500RAAA01
HONDA37500PNC006
INTERMOTORLCS522
INTERMOTOREPS610
INTERMOTORCS1784
INTERMOTOR17182
IPD402073
KAVO PARTSECR2001
KAWE885540102
KRAFT AUTOMOTIVE8806621
LUCASSEB2056
MAGNETI MARELLI064848211010
MAGNETI MARELLI600000178550
MAXGEAR240265
MEAT & DORIA87680E
MEAT & DORIA87680
METZGER0902323
MOBILETRONCSJ067
MOTAQUIPLVRC408
MOTORAD1KR205
MTE-THOMSON70578
NGK81092
NTYECP-HD-001
QUATTRO FRENIQF91A00024
QUATTRO FRENIQF00T00509
RIDEX833C0166
StarkSKCPS0360166
STELLOX0665639SX
SWAG85 93 2082
SWAG85932082
VEMOV26720065
WE PARTS410570591
WE PARTS410570902
WILMINK GROUPWG1013673
WILMINK GROUPWG1432202
WILMINK GROUPWG1499511
WILMINK GROUPWG1785043
WILMINK GROUPWG1796484
WILMINK GROUPWG1892921
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii