MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV523
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV523

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV523

ProducentSKV ESEN
39,69 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 3 E36/E46 5 E34/E39 2.0 DIESEL BMW 3 BMW 3 (E36) 318 tds - od 1995.01 do 1998.02 - 66 kW - 90 KM - 1665 ccm BMW 3 (E36) 325 td - od 1991.09 do 1998.02 - 85 kW - 115 KM - 2497 ccm BMW 3 (E36) 325 tds - od 1993.05 do 1998.02 - 105 kW - 143 KM - 24...

Typ samochoduSamochody osobowe
Typ silnikadiesel, Benzyna
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 3 E36/E46 5 E34/E39 2.0 DIESEL

BMW 3

  • BMW 3 (E36) 318 tds - od 1995.01 do 1998.02 - 66 kW - 90 KM - 1665 ccm
  • BMW 3 (E36) 325 td - od 1991.09 do 1998.02 - 85 kW - 115 KM - 2497 ccm
  • BMW 3 (E36) 325 tds - od 1993.05 do 1998.02 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm
  • BMW 3 (E46) 318 d - od 2001.09 do 2003.03 - 85 kW - 116 KM - 1951 ccm
  • BMW 3 (E46) 320 d - od 1998.02 do 2001.08 - 95 kW - 129 KM - 1951 ccm
  • BMW 3 (E46) 320 d - od 1998.04 do 2001.09 - 100 kW - 136 KM - 1951 ccm
  • BMW 3 Compact (E36) 318 tds - od 1995.06 do 2000.08 - 66 kW - 90 KM - 1665 ccm
  • BMW 3 Touring (E36) 318 tds - od 1995.03 do 1999.04 - 66 kW - 90 KM - 1665 ccm
  • BMW 3 Touring (E36) 325 tds - od 1995.03 do 1999.04 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm
  • BMW 3 Touring (E46) 318 d - od 2002.10 do 2003.03 - 85 kW - 115 KM - 1951 ccm
  • BMW 3 Touring (E46) 320 d - od 2000.03 do 2001.09 - 100 kW - 136 KM - 1951 ccm

BMW 5

  • BMW 5 (E34) 525 td - od 1993.03 do 1995.08 - 85 kW - 115 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 (E34) 525 tds - od 1991.09 do 1995.08 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 (E39) 520 d - od 2000.02 do 2003.06 - 100 kW - 136 KM - 1951 ccm
  • BMW 5 (E39) 525 td - od 1997.01 do 2003.06 - 85 kW - 116 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 (E39) 525 tds - od 1996.01 do 2003.06 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 Touring (E34) 525 td - od 1993.03 do 1996.07 - 85 kW - 115 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 Touring (E34) 525 tds - od 1991.12 do 1996.07 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm
  • BMW 5 Touring (E39) 520 d - od 2000.02 do 2003.09 - 100 kW - 136 KM - 1951 ccm
  • BMW 5 Touring (E39) 525 tds - od 1997.03 do 2004.05 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm

BMW 7

  • BMW 7 (E38) 725 tds - od 1996.04 do 2001.11 - 105 kW - 143 KM - 2497 ccm

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV523: pasuje do 8 wersji pojazdów marki BMW.

  • 3 Compact 318 tds
  • 3 Touring 318 d
  • 3 Touring 318 tds
  • 3 Touring 320 d
  • 3 Touring 325 tds
  • 5 Touring 520 d
  • 5 Touring 525 td
  • 5 Touring 525 tds
SIDAT 83.161A2
SIDAT 83.161
RIDEX 833C0116
LAND ROVER STC2301
HOFFER 7517261
FISPA 83.161A2
FISPA 83.161
Alfa e-Parts AF02959
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-2157
Stark SKCPS-0360115
STELLOX 06-00113-SX
17SKV523
WILMINK GROUP WG1015195
ABAKUS12004014
AUTEX903057
BBR Automotive0034015391
BMW13622243560
BMW2243560
BREMI60492
BSGBSG15837030
CSV electronic partsCSR9161
DELPHISS11246
EFI AUTOMOTIVE303206
ELTA AUTOMOTIVEEE0226
ELTA AUTOMOTIVEXCS6250
ERA550503
FAE79221
FEBI BILSTEIN31701
FISPA83161
GEBE923451
HELLA6PU009163221
HOFFER7517261
INTERMOTORCS1277
INTERMOTOREPS365
INTERMOTOR19175
INTERMOTORLCS411
IPD402052
KAWE885511126
KRAFT AUTOMOTIVE8802525
LAND ROVERSTC2301
LUCASSEB1164
MEAT & DORIA87261
METZGER0902219
MOBILETRONCSE312
MOTAQUIPLVRC556
NGK81035
PREXApartsP201045
QUINTON HAZELLXREV495
RIDEX833C0116
SPJ2SC0020
StarkSKCPS0360115
STELLOX0600113SX
SWAG20931701
SWAG20 93 1701
TOPRAN502681
TOPRAN502 681
VEMOV20720470
VEMOV207204701
WE PARTS410570228
WILMINK GROUPWG1015195
WILMINK GROUPWG1054391
WILMINK GROUPWG1493740
WILMINK GROUPWG1946510
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii