MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV514
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV514

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV514

ProducentSKV ESEN
56,07 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SEAT/SKODA/VW 1.2 CZUJNIK WALU KORBOWEGO Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

SEAT/SKODA/VW 1.2

CZUJNIK WALU KORBOWEGO

Informacje dotyczące produktu:

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV514: pasuje do 29 wersji pojazdów marek Seat, Skoda, Volkswagen.

  • CORDOBA 1.2
  • CORDOBA 1.2 12V
  • IBIZA III 1.2
  • IBIZA III 1.2 12V
  • IBIZA IV 1.2
  • IBIZA IV 1.2 LPG
  • IBIZA IV Furgon/hatchback 1.2
  • IBIZA IV SC 1.2
  • IBIZA IV ST 1.2
  • TOLEDO IV 1.2
  • FABIA I 1.2
  • FABIA I Combi 1.2
  • FABIA I Praktik 1.2
  • FABIA I sedan 1.2
  • FABIA II 1.2
  • FABIA II 1.2 12V
  • FABIA II Combi 1.2
  • FABIA II Combi 1.2 12V
  • RAPID 1.2
  • RAPID Spaceback 1.2
  • ROOMSTER 1.2
  • ROOMSTER Praktik 1.2
  • FOX Van 1.2
  • FOX liftback 1.2
  • POLO 1.2
  • POLO 1.2 12V
  • POLO V 1.2
  • POLO V Furgon/hatchback 1.2
  • POLO Van 1.2
17SKV514
Alfa e-Parts AF01802
FISPA 83.048
FISPA 83.048A2
HOFFER 7517382
HOFFER 7517382E
MOTAQUIP LVRC239
RIDEX 833C0157
SEAT 03D906433
SEAT 03D906433A
SEAT 03D906433B
SEAT 3D906433
SEAT 3D906433A
SEAT 3D906433B
SKODA 03D906433
SKODA 03D906433A
SKODA 03D906433B
SKODA 3D906433
SKODA 3D906433A
SKODA 3D906433B
VW 03D906433
VW 03D906433A
VW 03D906433B
VW 3D906433
VW 3D906433A
VW 3D906433B
VW/SEAT 03D906433
VW/SEAT 3D906433
WILMINK GROUP WG1900557
WILMINK GROUP WG2590856
AIC78449
AUDI03D906433
AUDI03D906433A
AUDI03D906433B
AUDI3D906433
AUDI3D906433A
AUDI3D906433B
AUTEX903024
AUTLOGAS4833
BBTCSS304
BOSCH0986280422
BREMI60205
CALORSTAT by VernetCS0145
CSV electronic partsCSR9048
CSV electronic partsCSR9048C
DELPHISS1076512B1
ELTA AUTOMOTIVEEE0037
ELTA AUTOMOTIVEXCS6046
EPS1953683
ERA550029
FACET90683
FAE79178
FEBI BILSTEIN44364
FISPA83048
FISPA83048A2
GEBE924091
HC-Cargo150694
HELLA6PU009163481
HERTH+BUSS ELPARTS70610039
HITACHI138123
HOFFER7517382
HOFFER7517382E
INTERMOTOR19069
INTERMOTORCS1387
INTERMOTOREPS219
INTERMOTORLCS309
IPD402019
KAWE885529148
KW453683
LUCASSEB1125
LUCASSEB5199
LUCASSEB9747
MAGNETI MARELLI064848226010
MAXGEAR240230
MDREPS1953683
MEAT & DORIA87382
MEAT & DORIA87382E
METZGER0902073
METZGER0902365
METZGER AUTOTEILE0902419
MEYLE1148100006
MOBILETRONCSE121
MOTAQUIPLVRC239
MOTORAD1KR530
NGK81296
PREXApartsP101043
QUINTON HAZELLXREV431
RIDEX833C0157
SEIMCP99
StarkSKCPS0360156
STELLOX0600178SX
SWAG30 94 4364
SWAG30944364
TOPRAN112 231
TOPRAN112231
VALEO255501
VEMOV10721043
vika99061779401
WAGNERCRS00026
WALKER PRODUCTS2352227
WE PARTS410570333
WE PARTS410570867
WILMINK GROUPWG1029563
WILMINK GROUPWG1408328
WILMINK GROUPWG1429247
WILMINK GROUPWG1444171
WILMINK GROUPWG1493181
WILMINK GROUPWG1900557
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii