MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV506
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV506

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV506

ProducentSKV ESEN
27,92 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 SEAT LEON TOLEDO II SKODA FABIA I OCTAVIA I VW BORA CADDY II GOLF IV NEW BEETLE POLO CZUJNIK WALU KORBOWEGO Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI A3 SEAT LEON TOLEDO II SKODA FABIA I OCTAVIA I VW BORA CADDY II GOLF IV NEW BEETLE POLO

CZUJNIK WALU KORBOWEGO

Informacje dotyczące produktu:

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV506: pasuje do 39 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.9 TDI
  • LEON 1.9 SDI
  • LEON 1.9 TDI
  • OE INCA 1.9 D
  • OE INCA 1.9 SDI
  • TOLEDO II 1.9 TDI
  • FABIA I 1.9 SDI
  • FABIA I Combi 1.9 SDI
  • FABIA I sedan 1.9 SDI
  • OCTAVIA I 1.9 SDI
  • OCTAVIA I 1.9 TDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 SDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D
  • OCTAVIA I nadwozie zamknięte / kombi 1.9 TDI
  • BORA I 1.9 SDI
  • BORA I 1.9 TDI
  • BORA I 1.9 TDI 4motion
  • BORA Variant 1.9 TDI
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 D
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 SDI
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 SDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Van 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 SDI
  • GOLF VAN IV Variant 1.9 TDI
  • NEW BEETLE 1.9 TDI
  • POLO III CLASSIC 110 1.9 TDI
  • POLO III CLASSIC 68 1.9 SDI
  • POLO III CLASSIC 90 1.9 TDI
  • POLO Van nadwozie zamknięte / kombi 1.9 SDI
  • POLO Variant 1.9 SDI
  • POLO Variant 1.9 TDI
17SKV506
Alfa e-Parts AF02971
ASTEMO 2501733
AUDI 038907319A
AUDI 038907319F
AUDI 38907319A
AUDI 38907319F
DIPASPORT INJCS006N
FISPA 83.189
HERTH+BUSS ELPARTS 70610081
HOFFER 7517338
HÜCO 131733
INTERMOTOR 19027
MOTAQUIP LVRC234
SEAT 038907319A
SEAT 038907319F
SEAT 38907319A
SEAT 38907319F
SIDAT 83.189
SKODA 038907319A
SKODA 038907319F
SKODA 38907319A
SKODA 38907319F
VAG 038907319A
VAG 038907319F
VAG 38907319A
VAG 38907319F
VW 038907319A
VW 038907319F
VW 38907319A
VW 38907319F
ABAKUS12004130
ANGLI17083
AUDI038907319A
AUDI038907319F
AUDI38907319A
AUDI38907319F
AUTEX903019
AUTOMEGA150035410
AUTOMOTOR FrancePSE1130
BBR Automotive0011023097
BREMI60235
CALORSTAT by VernetCS0290
CSV electronic partsCSR9156
CSV electronic partsCSR9166
DELPHISS11053
DIPASPORTINJCS006N
DODA1180030005
EFI AUTOMOTIVE303061
EPS1953391
ERA550585A
FACET90391
FAE79067
FEBI BILSTEIN36891
FISPA83189
GEBE919181
HELLA6PU009163191
HELLA6PU009167271
HOFFER7517338
INTERMOTOR19027
INTERMOTOREPS185
INTERMOTORLCS278
IPD402014
JP GROUP1193701600
KAMOKA109025
KAWE885529110
KLAXCAR FRANCE1679067Z
KRAFT AUTOMOTIVE8800165
KW453391
LUCASSEB454
LUCASSEB9520
MAGNETI MARELLI064848238010
MAPCO82809
MAXGEAR240068
MDREPS1953391
MEAT & DORIA87338
METZGER0902097
MEYLE1008990105
MOBILETRONCSE081
MOTAQUIPLVRC234
MOTORAD1KR273
NGK81297
NTYECP-AU-008
PREXApartsP101056
QUATTRO FRENIQF00T00481
QUATTRO FRENIQF91A00038
QUINTON HAZELLXREV418
RIDEX833C0099
SEIMCP80
StarkSKCPS0360098
SWAG30 93 6891
SWAG30936891
TOPRAN111372
TRICLO432184
VEMOV10721004
vika99070120801
WAGNERCRS00190
WALKER PRODUCTS2351414
WE PARTS410570316
WILMINK GROUPWG1408295
WILMINK GROUPWG1429048
WILMINK GROUPWG1493815
WILMINK GROUPWG1499569
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii