MotoCraft
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV311
Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV311

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV311

ProducentSKV ESEN
28,03 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN PEUGEOT FIAT CITROEN Jumper 1920EW Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
Typ silnikadiesel, Benzyna
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN PEUGEOT FIAT

CITROEN Jumper 1920EW

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Czujnik wału korbowego - SKV ESEN 17SKV311: pasuje do 47 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot.

  • JUMPER I Autobus 2.8 D
  • JUMPER I Autobus 2.8 HDi
  • JUMPER I Autobus 2.8 HDi 4x4
  • JUMPER I Furgon 2.8 HDi
  • JUMPER I Furgon 2.8 HDi 4x4
  • JUMPER I Platforma / podwozie 2.8 D
  • JUMPER I Platforma / podwozie 2.8 HDi
  • JUMPER II Autobus 2.8 HDi
  • JUMPER II Autobus 2.8 HDi Napęd na wszystkie koła
  • JUMPER II Furgon 2.8 HDi
  • JUMPER II Furgon 2.8 HDi 4x4
  • JUMPER II Platforma / podwozie 2.8 HDi
  • JUMPER II Platforma / podwozie 2.8 HDi 4x4
  • DOBLO 1.2 (223AXA1A)
  • DOBLO Nadwozie pełne/minivan 1.2 (223ZXA1A)
  • OE DUCATO Autobus 2.8 D
  • OE DUCATO Autobus 2.8 JTD
  • OE DUCATO Autobus 2.8 JTD 4x4
  • OE DUCATO Furgon 2.8 D
  • OE DUCATO Furgon 2.8 D 4x4
  • OE DUCATO Furgon 2.8 JTD
  • OE DUCATO Furgon 2.8 JTD 4x4
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.8 D
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.8 JTD
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.8 JTD 4x4
  • OE PUNTO Nadwozie pełne / liftback 1.2 60
  • PALIO 1.2
  • PALIO Weekend 1.2
  • PALIO Weekend 1.2 (178BXZ1A)
  • PALIO Weekend 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A)
  • PUNTO 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)
  • PUNTO 1.2 Bifuel
  • PUNTO 1.2 Natural Power
  • SIENA 1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)
  • SIENA 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT)
  • STRADA pick-up 1.2
  • YPSILON 1.2 (843.AXA1A)
  • OE BOXER Autobus 1.9 TD 4x4
  • OE BOXER Autobus 2.8 D
  • OE BOXER Autobus 2.8 HDi
  • OE BOXER Autobus 2.8 HDi 4x4
  • OE BOXER Furgon 2.8 D
  • OE BOXER Furgon 2.8 HDi
  • OE BOXER Furgon 2.8 HDi 4x4
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.8 D
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.8 HDi
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.8 HDi 4x4
SIDAT 83.127A2
SIDAT 83.127
17SKV311
PEUGEOT 55189519
PEUGEOT 1920EW
PEUGEOT 1612907480
HOFFER 7517286E
HOFFER 7517286
FISPA 83.127A2
FISPA 83.127
CITROËN 55189519
CITROËN 1920EW
CITROËN 1612907480
Alfa e-Parts AF01788
ANGLI17176
AUTOMEGA150074810
BREMI60194
CALORSTAT by VernetCS0138
CITROËN55189519
CITROËN1612907480
CITROËN1920EW
CSV electronic partsCSR9127C
CSV electronic partsCSR9127
CSV electronic partsCSR9063
CSV electronic partsCSR9045
DELPHISS11310
EFI AUTOMOTIVE303006
ELTA AUTOMOTIVEXCS6233
ELTA AUTOMOTIVEEE0310
EPS1953265
ERA550095A
ERA550095
FACET90265
FAE79007
FEBI BILSTEIN40085
FISPA83127
HOFFER7517286
HOFFER7517286E
INTERMOTORLCS194
INTERMOTOR18920
INTERMOTOREPS176
INTERMOTORCS1261
KAWE885515102
KW453265
LUCASSEB867
MAPCO82400
MAXGEAR240125
MDREPS1953265
MEAT & DORIA87286
MEAT & DORIA87286E
METZGER0902077
MOBILETRONCSE043
MOTAQUIPLVRC364
NGK81363
QUINTON HAZELLXREV413
RIDEX833C0015
SEIMCP03
StarkSKCPS0360014
SWAG70940085
SWAG70 94 0085
VALEO254157
VEMOV24720009
WALKER PRODUCTS2351924
WE PARTS410570258
WE PARTS410570922
WILMINK GROUPWG1431714
WILMINK GROUPWG1966982
WILMINK GROUPWG1900548
WILMINK GROUPWG1791829
WILMINK GROUPWG1493283
WILMINK GROUPWG1493282
WILMINK GROUPWG1408249
ZZVFZV365F
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa bloku silnika oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń ciała: * Podczas montażu i demontażu bloku silnika istnieje ryzyko skaleczeń o ostre krawędzie. * Prace przy bloku silnika powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 2. Ryzyko uszkodzenia: * Niewłaściwy montaż bloku silnika może prowadzić do jego uszkodzenia oraz awarii silnika. * Blok silnika powinien być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. 3. Ryzyko pożaru: * Blok silnika może nagrzewać się do wysokich temperatur podczas pracy, co zwiększa ryzyko pożaru w przypadku wycieku łatwopalnych substancji. * Należy regularnie sprawdzać stan uszczelnień i przewodów paliwowych, aby zapobiec wyciekom. 4. Ryzyko związane z materiałami: * Blok silnika może zawierać materiały, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku kontaktu ze skórą lub wdychania. * Podczas pracy z blokiem silnika należy stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i maska. 5. Ryzyko związane z odpadami: * Zużyty blok silnika powinien być utylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Nie należy wyrzucać bloku silnika do zwykłych odpadów komunalnych. 6. Dodatkowe ostrzeżenia: * Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy bloku silnika należy odłączyć akumulator, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia silnika. * Należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących momentu dokręcania śrub i innych elementów mocujących blok silnika. * W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Zagrożenia związane z modyfikacjami: * Niedozwolone modyfikacje bloku silnika mogą prowadzić do utraty gwarancji i zwiększają ryzyko awarii lub wypadku. * Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian skonsultuj się ze specjalistą. 8. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci: * Blok silnika i jego elementy powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci. * Dzieci nie powinny mieć dostępu do narzędzi używanych podczas montażu lub demontażu bloku silnika.

Inne z tej kategorii