MotoCraft
Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV494
Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV494

Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV494

ProducentSKV ESEN
50,62 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW MINI CZUJNIK WALKA ROZRZADU Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW MINI

CZUJNIK WALKA ROZRZADU

Informacje dotyczące produktu:

Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV494: pasuje do 159 wersji pojazdów marek BMW, MINI.

  • 1 coupe 120 i
  • 1 coupe 125 i
  • 1 coupe 135 i
  • 1 coupe M
  • 1 kabriolet 118 i
  • 1 kabriolet 120 i
  • 1 kabriolet 125 i
  • 1 kabriolet 135 i
  • 2 coupe 220 i
  • 2 coupe 228 i
  • 2 coupe M 235 i
  • 2 coupe M 235 i xDrive
  • 2 coupe M2
  • 2 kabriolet 220 i
  • 2 kabriolet 228 i
  • 2 kabriolet M 235 i
  • 2 kabriolet M 235 i xDrive
  • 3 Gran Turismo 320 i
  • 3 Gran Turismo 320 i xDrive
  • 3 Gran Turismo 328 i
  • 3 Gran Turismo 328 i xDrive
  • 3 Gran Turismo 335 i
  • 3 Gran Turismo 335 i xDrive
  • 3 Touring 316 i
  • 3 Touring 318 i
  • 3 Touring 320 i
  • 3 Touring 320 i xDrive
  • 3 Touring 323 i
  • 3 Touring 325 i
  • 3 Touring 325 xi
  • 3 Touring 328 i
  • 3 Touring 328 i xDrive
  • 3 Touring 330 i
  • 3 Touring 330 i xDrive
  • 3 Touring 330 xi
  • 3 Touring 335 i
  • 3 Touring 335 i xDrive
  • 3 Touring 335 xi
  • 3 coupe 316 i
  • 3 coupe 318 i
  • 3 coupe 320 i
  • 3 coupe 323 i
  • 3 coupe 325 i
  • 3 coupe 325 i xDrive
  • 3 coupe 325 xi
  • 3 coupe 330 i
  • 3 coupe 330 i xDrive
  • 3 coupe 330 xi
  • 3 coupe 335 i
  • 3 coupe 335 i xDrive
  • 3 coupe 335 xi
  • 3 kabriolet 318 i
  • 3 kabriolet 320 i
  • 3 kabriolet 323 i
  • 3 kabriolet 325 i
  • 3 kabriolet 330 i
  • 3 kabriolet 335 i
  • 4 Gran Coupe 420 i
  • 4 Gran Coupe 420 i xDrive
  • 4 Gran Coupe 428 i
  • 4 Gran Coupe 428 i xDrive
  • 4 Gran Coupe 435 i
  • 4 Gran Coupe 435 i xDrive
  • 4 coupe 420 i
  • 4 coupe 420 i xDrive
  • 4 coupe 428 i
  • 4 coupe 428 i xDrive
  • 4 coupe 435 i
  • 4 coupe 435 i xDrive
  • 4 coupe M4
  • 4 coupe M4 CS
  • 4 coupe M4 Competition
  • 4 coupe M4 GTS
  • 4 kabriolet 428 i
  • 4 kabriolet 428 i xDrive
  • 4 kabriolet 435 i
  • 4 kabriolet 435 i xDrive
  • 4 kabriolet M4
  • 4 kabriolet M4 Competition
  • 5 Gran Turismo 528 i
  • 5 Gran Turismo 535 i
  • 5 Gran Turismo 535 i xDrive
  • 5 Gran Turismo 550 i
  • 5 Gran Turismo 550 i xDrive
  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 i xDrive
  • 5 Touring 525 xi
  • 5 Touring 528 i
  • 5 Touring 528 i xDrive
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 530 i xDrive
  • 5 Touring 530 xi
  • 5 Touring 535 i
  • 5 Touring 535 i xDrive
  • 5 Touring 550 i
  • 6 Gran Coupe 640 i xDrive
  • 6 Gran Coupe M6
  • 6 Gran Coupe M6 Competition
  • 6 coupe 640 i
  • 6 coupe 640 i xDrive
  • 6 coupe 650 i
  • 6 coupe 650 i xDrive
  • 6 coupe M6
  • 6 coupe M6 Competition
  • 6 kabriolet 630 i
  • 6 kabriolet 640 i
  • 6 kabriolet 640 i xDrive
  • 6 kabriolet 650 i
  • 6 kabriolet 650 i xDrive
  • 6 kabriolet M6
  • 6 kabriolet M6 Competition
  • X1 sDrive 16 i
  • X1 sDrive 18 i
  • X1 sDrive 20 i
  • X1 xDrive 20 i
  • X1 xDrive 25 i
  • X1 xDrive 28 i
  • X3 2.5 si
  • X3 2.5 si xDrive
  • X3 3.0 si
  • X3 sDrive 20 i
  • X3 xDrive 20 i
  • X3 xDrive 25 i
  • X3 xDrive 28 i
  • X3 xDrive 30 i
  • X3 xDrive 35 i
  • X4 M 40 i
  • X4 xDrive 20 i
  • X4 xDrive 28 i
  • X4 xDrive 35 i
  • X5 3.0 si
  • X5 4.8 i xDrive
  • X5 M
  • X5 xDrive 30 i
  • X5 xDrive 35 i
  • X5 xDrive 40 i
  • X5 xDrive 40e
  • X5 xDrive 48 i
  • X5 xDrive 50 i
  • X6 ActiveHybrid
  • X6 M
  • X6 xDrive 35 i
  • X6 xDrive 50 i
  • Z4 Roadster 2.5 i
  • Z4 Roadster 2.5 si
  • Z4 Roadster 3.0 si
  • Z4 Roadster sDrive 18 i
  • Z4 Roadster sDrive 20 i
  • Z4 Roadster sDrive 23 i
  • Z4 Roadster sDrive 28 i
  • Z4 Roadster sDrive 30 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 is
  • Z4 coupe 3.0 si
  • MINI COUNTRYMAN One
  • MINI Cooper
  • MINI John Cooper Works
17SKV494
Alfa e-Parts AF01831
ASTEMO 2501883
FISPA 83.501
FISPA 83.501A2
HOFFER 7517599
HOFFER 7517599E
HÜCO 131883
MATRIX PRO MX01153214
MINI 13627525014
MINI 13627546660
MINI 13627558518
MINI 13627594040
MINI 7525014
MINI 7546660
MINI 7558518
MINI 7594040
RIDEX 3946S0029
SIDAT 83.501
SIDAT 83.501A2
WILMINK GROUP WG1014931
ABAKUS12005012
AUTLOGAS4594
AUTOMOTOR FrancePSE1138
BBTCSS922
BMW13627525014
BMW13627546660
BMW13627558518
BMW13627594040
BMW7525014
BMW7546660
BMW7558518
BMW7594040
BREMI60015
BSGBSG15837027
CALORSTAT by VernetCS0108
CONTINENTAL/VDOS119445001Z
DELPHISS11123
DIPASPORTINJCS076N
DIPASPORTINJCS112N
ELTA AUTOMOTIVEEE0106
ELTA AUTOMOTIVEXCS6125
EPS1953523
ERA550604
ERA550604A
FACET90523
FEBI BILSTEIN34381
FEBI BILSTEIN34382
FISPA83501
FISPA83501A2
GEBE911041
HELLA6PU009121011
HELLA6PU009168211
HOFFER7517599
HOFFER7517599E
INTERMOTOR19270
INTERMOTORCS1672
INTERMOTOREPS493
INTERMOTORLCS468
KAMOKA108045
KAWE885511117
KRAFT AUTOMOTIVE8802501
KW453523
LUCASSEB1846
MAGNETI MARELLI064847216010
MAXGEAR240214
MEAT & DORIA87599
MEAT & DORIA87599E
METZGER0903162
METZGER0903232
MEYLE3148100005
MOBILETRONCSE206
MOTAQUIPLVCP288
MOTORAD1CS151
NGK81149
NTYECPBM005
PREXApartsP201072
QUATTRO FRENIQF00T00537
QUATTRO FRENIQF93A00034
QUINTON HAZELLXREV596
RIDEX3946S0029
StarkSKSPS0370029
STELLOX0600196SX
SWAG20 93 4381
SWAG20 93 4382
SWAG20934382
TOPRAN502 135
TOPRAN502135
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0817038
VALEO366149
VEMOV20720540
VEMOV207205401
VEMOV207205402
WALKER PRODUCTS2351285
WE PARTS410570530
WE PARTS410570874
WILMINK GROUPWG1014931
WILMINK GROUPWG1032978
WILMINK GROUPWG1428041
WILMINK GROUPWG1493829
WILMINK GROUPWG1773815
WILMINK GROUPWG1796461
WILMINK GROUPWG1889559
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa rozrządu oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że elementy rozrządu są prawidłowo zamontowane i zabezpieczone, aby zapobiec ich poluzowaniu się podczas pracy silnika. * Regularnie sprawdzaj stan paska rozrządu pod kątem pęknięć, zużycia lub innych uszkodzeń, które mogą prowadzić do jego zerwania. * Wymieniaj pasek rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, aby uniknąć awarii silnika. * Podczas wymiany rozrządu, zwróć szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie znaków synchronizacyjnych, aby zapewnić właściwą pracę silnika. * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych do rozrządu, które spełniają specyfikacje producenta pojazdu. * Nigdy nie uruchamiaj silnika, jeśli masz podejrzenia, że rozrząd jest uszkodzony lub nieprawidłowo zamontowany. * Unikaj kontaktu rozrządu z olejami, smarami lub innymi substancjami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego trwałość. * Zapewnij odpowiednią wentylację w komorze silnika, aby zapobiec przegrzewaniu się elementów rozrządu. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu rozrządu w autoryzowanym serwisie, aby wykryć potencjalne problemy na wczesnym etapie. * Uważaj na nietypowe dźwięki dochodzące z okolic rozrządu, takie jak stuki, piski lub szumy, które mogą wskazywać na problemy. * Przechowuj nieużywane elementy rozrządu w suchym i czystym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. * Podczas pracy z rozrządem, używaj odpowiednich narzędzi i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć obrażeń. * Skonsultuj się z mechanikiem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu lub wymiany rozrządu. * Upewnij się, że wszystkie osłony i zabezpieczenia rozrządu są prawidłowo zamontowane, aby chronić go przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego rozrządu samodzielnie, jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Inne z tej kategorii