MotoCraft
Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV492
Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV492

Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV492

ProducentSKV ESEN
72,48 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 5 E34 7 E32 E38 8 E31 3.0/4.0

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 5 E34 7 E32 E38 8 E31 3.0/4.0

Czujnik wałka rozrządu - SKV ESEN 17SKV492: pasuje do 2 wersji pojazdów marki BMW.

  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 540 i
FISPA 83.293
HOFFER 7517132
Alfa e-Parts AF04711
RIDEX 3946S0039
SIDAT 83.293
17SKV492
Stark SKSPS-0370039
ABAKUS12005015
BBR Automotive0034014330
BMW12141729291
BMW1731886
BMW12141731886
BMW1729291
CALORSTAT by VernetCS0179
CSV electronic partsCSR9293
DELPHISS10965
ELTA AUTOMOTIVEXCS6369
ELTA AUTOMOTIVEEE0347
EPS1953085
ERA551097A
ERA551097
FACET90085
FEBI BILSTEIN36186
FISPA83293
HELLA6PU012681001
HELLA6PU009121251
HERTH+BUSS ELPARTS70630118
HOFFER7517132
INTERMOTORLCS153
INTERMOTORCS1079
INTERMOTOR18862
INTERMOTOREPS209
KRAFT AUTOMOTIVE8802631
KW453085
LUCASSEB1318
MAGNETI MARELLI064847134010
MDREPS1953085
MEAT & DORIA87132
MOTAQUIPLVCP229
NGK81327
QUINTON HAZELLXREV245
RIDEX3946S0039
SEIMCP129
StarkSKSPS0370039
TOPRAN502025
VEMOV20720415
VEMOV207204151
WALKER PRODUCTS2351336
WE PARTS410570114
WILMINK GROUPWG1408138
WILMINK GROUPWG1494297
WILMINK GROUPWG1499533
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa rozrządu oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że elementy rozrządu są prawidłowo zamontowane i zabezpieczone, aby zapobiec ich poluzowaniu się podczas pracy silnika. * Regularnie sprawdzaj stan paska rozrządu pod kątem pęknięć, zużycia lub innych uszkodzeń, które mogą prowadzić do jego zerwania. * Wymieniaj pasek rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, aby uniknąć awarii silnika. * Podczas wymiany rozrządu, zwróć szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie znaków synchronizacyjnych, aby zapewnić właściwą pracę silnika. * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych do rozrządu, które spełniają specyfikacje producenta pojazdu. * Nigdy nie uruchamiaj silnika, jeśli masz podejrzenia, że rozrząd jest uszkodzony lub nieprawidłowo zamontowany. * Unikaj kontaktu rozrządu z olejami, smarami lub innymi substancjami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego trwałość. * Zapewnij odpowiednią wentylację w komorze silnika, aby zapobiec przegrzewaniu się elementów rozrządu. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu rozrządu w autoryzowanym serwisie, aby wykryć potencjalne problemy na wczesnym etapie. * Uważaj na nietypowe dźwięki dochodzące z okolic rozrządu, takie jak stuki, piski lub szumy, które mogą wskazywać na problemy. * Przechowuj nieużywane elementy rozrządu w suchym i czystym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. * Podczas pracy z rozrządem, używaj odpowiednich narzędzi i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć obrażeń. * Skonsultuj się z mechanikiem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu lub wymiany rozrządu. * Upewnij się, że wszystkie osłony i zabezpieczenia rozrządu są prawidłowo zamontowane, aby chronić go przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego rozrządu samodzielnie, jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Inne z tej kategorii