MotoCraft
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV449
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV449

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV449

ProducentSKV ESEN
155,17 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 1 2 3 4 5 6 7 X1 X3 X5 DANE TECHNICZNE: Długość przewodu [mm]: 460 Liczba zestyków: 2 INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90259000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 1 2 3 4 5 6 7 X1 X3 X5

DANE TECHNICZNE:

  • Długość przewodu [mm]: 460
  • Liczba zestyków: 2

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.
  •  

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV449: pasuje do 53 wersji pojazdów marki BMW.

  • 2 coupe 218 d
  • 2 coupe 220 d
  • 2 coupe 220 d xDrive
  • 2 coupe 225 d
  • 2 kabriolet 218 d
  • 2 kabriolet 220 d
  • 2 kabriolet 225 d
  • 3 Gran Turismo 318 d
  • 3 Gran Turismo 320 d
  • 3 Gran Turismo 320 d xDrive
  • 3 Gran Turismo 325 d
  • 3 Touring 316 d
  • 3 Touring 318 d
  • 3 Touring 318 d xDrive
  • 3 Touring 320 d
  • 3 Touring 320 d xDrive
  • 3 Touring 325 d
  • 3 coupe 320 d
  • 3 coupe 320 d xDrive
  • 3 kabriolet 320 d
  • 4 Gran Coupe 418 d
  • 4 Gran Coupe 420 d
  • 4 Gran Coupe 420 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 425 d
  • 4 coupe 418 d
  • 4 coupe 420 d
  • 4 coupe 420 d xDrive
  • 4 coupe 425 d
  • 4 kabriolet 420 d
  • 4 kabriolet 425 d
  • 5 Touring 518 d
  • 5 Touring 520 d
  • 5 Touring 520 d xDrive
  • 5 Touring 525 d
  • 5 Touring 530 d
  • 5 Touring 530 d xDrive
  • 5 Touring 540 d xDrive
  • 6 Gran Turismo 630 d
  • 6 Gran Turismo 630 d xDrive
  • 6 Gran Turismo 640 d xDrive
  • X1 sDrive 16 d
  • X1 sDrive 18 d
  • X1 sDrive 20 d
  • X1 xDrive 18 d
  • X1 xDrive 20 d
  • X1 xDrive 25 d
  • X3 sDrive 18 d
  • X3 xDrive 20 d
  • X3 xDrive 25 d
  • X3 xDrive 30 d
  • X4 xDrive 20 d
  • X5 sDrive 25 d
  • X5 xDrive 25 d
WILMINK GROUP WG2111894
SIDAT 82.2261A2
SIDAT 82.2261
FISPA 82.2261A2
FISPA 82.2261
HOFFER 7452444
30SKV449
HOFFER 7452444E
AUTLOGAS3445
AUTOTEAML22261
BMW13628507629
BMW13628507628
BMW13628490101
BMW8507628
BREMI70101
CASCOCSN75F02AS
CASCOCSN75F02GS
DENSODET-0155
ELTA AUTOMOTIVEEX5556
FISPA82.2261A2
FISPA82.2261
GEBE985601
HERTH+BUSS ELPARTS70682120
HOFFER7452444E
HOFFER7452444
MEAT & DORIA12444E
MEAT & DORIA12444
METZGER08941122
METZGER08941131
METZGER AUTOTEILE2100153
METZGER AUTOTEILE08941123
TRISCAN882611025
TRISCAN882611024
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.17.076
VEMOV20-72-0221
VEMOV20-72-0223
WALKER PRODUCTS273-20594
WE PARTS411421116
WILMINK GROUPWG2111894
WILMINK GROUPWG2194572
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników temperatury spalin oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko poparzenia: Przed wymianą czujnika upewnij się, że układ wydechowy ostygł, aby uniknąć poparzeń. * Ostre krawędzie: Podczas manipulacji czujnikiem, zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczeń o ostre krawędzie elementów układu wydechowego. * Zagrożenie dla środowiska: Zużyte czujniki i opakowania oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie wyrzucaj ich do zwykłych odpadów. * Kompatybilność: Upewnij się, że nowy czujnik jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. Niezgodność może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Uszkodzenia mechaniczne: Unikaj upuszczania czujnika i uderzania nim o twarde powierzchnie, aby zapobiec jego uszkodzeniu. * Montaż: Jeśli nie masz doświadczenia, zleć montaż czujnika wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może skutkować niebezpiecznymi sytuacjami. * Zanieczyszczenia: Podczas montażu chroń czujnik przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej lub brud, które mogą zakłócić jego działanie. * Przewody: Uważaj na przewody czujnika, aby nie zostały uszkodzone lub przetarte podczas montażu. * Demontaż: Podczas demontażu uszkodzonego czujnika zachowaj ostrożność, ponieważ może być skorodowany i trudny do usunięcia. * Podłączenie elektryczne: Upewnij się, że podłączenie elektryczne jest prawidłowe i bezpieczne, aby uniknąć zwarć lub pożaru.

Inne z tej kategorii