MotoCraft
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV064
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV064

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV064

ProducentSKV ESEN
133,72 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FIAT BRAVO II/STILO 1.9JTD 55190624 FIAT Bravo II Stilo 1.9 diesel Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka ty...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90259000
WersjaEuropejska

FIAT BRAVO II/STILO 1.9JTD

55190624 FIAT Bravo II Stilo 1.9 diesel

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV064: pasuje do 23 wersji pojazdów marki Fiat.

  • BRAVO II 1.4 (198AXA1B)
  • BRAVO II 1.4 LPG (198AXA1B)
  • BRAVO II 1.4 T-Jet (198AXF1B)
  • BRAVO II 1.4 T-Jet (198AXG1B)
  • BRAVO II 1.6 D Multijet (198AXH1B)
  • BRAVO II 1.6 D Multijet (198AXL1B)
  • BRAVO II 1.6 D Multijet (198AXM1B)
  • BRAVO II 1.9 D Multijet (198AXB1A)
  • BRAVO II 1.9 D Multijet (198AXC1B)
  • BRAVO II 1.9 D Multijet (198AXD1A)
  • BRAVO II 1.9 D Multijet (198AXE1A)
  • BRAVO II 2.0 D Multijet (198AXN1B)
  • BRAVO II 2.0 D Multijet (198AXPIB)
  • STILO 1.4 16V
  • STILO 1.9 D Multijet
  • STILO 1.9 JTD
  • STILO 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B)
  • STILO 1.9 JTD (192_XE1A)
  • STILO Multi Wagon 1.4 16V
  • STILO Multi Wagon 1.9 D
  • STILO Multi Wagon 1.9 D Multijet
  • STILO Multi Wagon 1.9 D Multijet (192DXT1B)
  • STILO Multi Wagon 1.9 JTD
WILMINK GROUP WG2195682
Alfa e-Parts AF09955
FIAT 55190624
FISPA 82.179
FISPA 82.179A2
GH GH-742366
30SKV064
HERTH+BUSS ELPARTS 70682707
HJS 92 09 4113
HOFFER 7451990
HOFFER 7451990E
SIDAT 82.179
SIDAT 82.179A2
WILMINK GROUP WG1015077
WILMINK GROUP WG2192844
ACI-AVESAASTE0223
AUTLOGAS3014
BUCHLI7S43307
CSV electronic partsCST2179
DELPHITS30004
ELTA AUTOMOTIVEEX5069
ELTA AUTOMOTIVEXLS1762
ERA551247
FEBI BILSTEIN100817
FIAT55190624
FISPA82179
FISPA82179A2
HERTH+BUSS ELPARTS70682707
HITACHI137027
HITACHI2507027
HJS92094113
HOFFER7451990
HOFFER7451990A1
INTERMOTOR27020
INTERMOTORLXT078
INTERMOTORKXT021
INTERMOTOREXT021
LUCASLGS6066
MAGNETI MARELLI172000177010
MAPCO88010
MEAT & DORIA11990
MEAT & DORIA11990A1
MEAT & DORIA11990E
METZGER0894223
MEYLE2148000020
MOTAQUIPLVET223
MTE-THOMSON9571
NRF707121
NTYEGT-FT-006
PIERBURG7.11020.58.0
SWAG70100817
VEMOV24720142
WALKER PRODUCTS27320223
WE PARTS411420091
WE PARTS411420092
WILMINK GROUPWG1015077
WILMINK GROUPWG1494417
WILMINK GROUPWG1807785
WILMINK GROUPWG1890047
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników temperatury spalin oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko poparzenia: Przed wymianą czujnika upewnij się, że układ wydechowy ostygł, aby uniknąć poparzeń. * Ostre krawędzie: Podczas manipulacji czujnikiem, zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczeń o ostre krawędzie elementów układu wydechowego. * Zagrożenie dla środowiska: Zużyte czujniki i opakowania oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie wyrzucaj ich do zwykłych odpadów. * Kompatybilność: Upewnij się, że nowy czujnik jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. Niezgodność może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Uszkodzenia mechaniczne: Unikaj upuszczania czujnika i uderzania nim o twarde powierzchnie, aby zapobiec jego uszkodzeniu. * Montaż: Jeśli nie masz doświadczenia, zleć montaż czujnika wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może skutkować niebezpiecznymi sytuacjami. * Zanieczyszczenia: Podczas montażu chroń czujnik przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej lub brud, które mogą zakłócić jego działanie. * Przewody: Uważaj na przewody czujnika, aby nie zostały uszkodzone lub przetarte podczas montażu. * Demontaż: Podczas demontażu uszkodzonego czujnika zachowaj ostrożność, ponieważ może być skorodowany i trudny do usunięcia. * Podłączenie elektryczne: Upewnij się, że podłączenie elektryczne jest prawidłowe i bezpieczne, aby uniknąć zwarć lub pożaru.

Inne z tej kategorii