MotoCraft
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV026
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV026

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV026

ProducentSKV ESEN
119,66 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SEAT EXEO VW CADDY III/TOURAN 2.0 TDI

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90259000
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

SEAT EXEO VW CADDY III/TOURAN 2.0 TDI

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV026: pasuje do 8 wersji pojazdów marek Seat, Volkswagen.

  • EXEO 2.0 TDI
  • EXEO ST 2.0 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
  • CADDY III kombi 1.9 TDI 4m 1.9 TDI 4motion
  • CADDY III kombi 2.0 TDI 2.0 TDI
  • TOURAN 1.9 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI
  • VW CADDY III kombi 1.9 TDI 1.9 TDI
HOFFER 7451937E
FISPA 82.125
FISPA 82.125A2
GH GH-744716
GH GH-744717
GH GH-744758
GH GH-744764
GH GH-744765
GH GH-749912
GH GH-749913
GH GH-749914
GH GH-749966
GH GH-749967
HOFFER 7451937
INNOCENTI 27080
RIDEX 3938E0042
30SKV026
SEAT 03G906088F
SEAT 3G906088F
SIDAT 82.125
SIDAT 82.125A2
SKODA 03G906088F
VAG 03G906088F
VAG 3G906088F
VW 03G906088F
VW 3G906088F
AUDI 03G906088F
ACI-AVESAASTE0023
AIC70257
AUDI03G906088F
CONTINENTAL/VDOA2C59507009Z
CSV electronic partsCST1118
CSV electronic partsCST1120
CSV electronic partsCST1121
CSV electronic partsCST1123
CSV electronic partsCST1156
CSV electronic partsCST1202
CSV electronic partsCST2104
CSV electronic partsCST2115
CSV electronic partsCST2116
CSV electronic partsCST2125
DELPHITS30078
ELTA AUTOMOTIVEXLS1720
ELTA AUTOMOTIVEEX5035
ERA550990
FEBI BILSTEIN48850
FISPA82125A2
FISPA82125
HERTH+BUSS ELPARTS70683026
HITACHI2507013
HITACHI137013
HJS92094013
HOFFER7451937A1
HOFFER7451937
INTERMOTOREXT090
INTERMOTORLXT022
INTERMOTOR27080
INTERMOTORKXT078
LUCASLGS6023
MAGNETI MARELLI172000027010
MAPCO88823
MEAT & DORIA11937A1
MEAT & DORIA11937
METZGER0894023
MEYLE1148000057
MOTAQUIPLVET111
MTE-THOMSON9562
PIERBURG708369080
SEAT3G906088F
SWAG30948850
SWAG30 94 8850
VALEO369048
VEMOV10720004
vika99061793701
WALKER PRODUCTS27320023
WE PARTS411420040
WE PARTS411420041
WILMINK GROUPWG1015038
WILMINK GROUPWG1487693
WILMINK GROUPWG1494195
WILMINK GROUPWG1500969
WILMINK GROUPWG1888934
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników temperatury spalin oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko poparzenia: Przed wymianą czujnika upewnij się, że układ wydechowy ostygł, aby uniknąć poparzeń. * Ostre krawędzie: Podczas manipulacji czujnikiem, zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczeń o ostre krawędzie elementów układu wydechowego. * Zagrożenie dla środowiska: Zużyte czujniki i opakowania oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie wyrzucaj ich do zwykłych odpadów. * Kompatybilność: Upewnij się, że nowy czujnik jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. Niezgodność może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Uszkodzenia mechaniczne: Unikaj upuszczania czujnika i uderzania nim o twarde powierzchnie, aby zapobiec jego uszkodzeniu. * Montaż: Jeśli nie masz doświadczenia, zleć montaż czujnika wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może skutkować niebezpiecznymi sytuacjami. * Zanieczyszczenia: Podczas montażu chroń czujnik przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej lub brud, które mogą zakłócić jego działanie. * Przewody: Uważaj na przewody czujnika, aby nie zostały uszkodzone lub przetarte podczas montażu. * Demontaż: Podczas demontażu uszkodzonego czujnika zachowaj ostrożność, ponieważ może być skorodowany i trudny do usunięcia. * Podłączenie elektryczne: Upewnij się, że podłączenie elektryczne jest prawidłowe i bezpieczne, aby uniknąć zwarć lub pożaru.

Inne z tej kategorii