MotoCraft
Czujnik parkowania BMW 5 E39 - SKV ESEN 28SKV005
Czujnik parkowania BMW 5 E39 - SKV ESEN 28SKV005

Czujnik parkowania BMW 5 E39 - SKV ESEN 28SKV005

ProducentSKV ESEN
31,42 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 5 E39 95-/BMW 7 E38 94-/BMW X5 E53 00- CZUJNIK PARKOWANIA BMW, CITROEN, PEUGEOT BMW CITROEN PEUGEOT   ⚠️ Czujnik parkowania / zbliżeniowy w Twoim aucie występowały w kilku wariantach. ⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj częś...

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej85123090
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 5 E39 95-/BMW 7 E38 94-/BMW X5 E53 00-

CZUJNIK PARKOWANIA BMW, CITROEN, PEUGEOT

BMW CITROEN PEUGEOT

 

⚠️ Czujnik parkowania / zbliżeniowy w Twoim aucie występowały w kilku wariantach.

⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalogu po VIN.

⚠️ Wyszukaj swoje auto w zakładce "Pasuje do pojazdów" i zwróć szczególną uwagę zapisy takie jak:

  • Rok prod. od

Nie jesteś pewien, co oznaczają w/w kryteria? Obowiązkowo sprawdź dopasowanie według VIN.

Jeśli nie podano iczacej, informacje w ofercie dotyczą części do pojazdów których pierwotny rynek przeznaczenia to Polska.

Twoje auto jest sprowadzane np. z USA? Do doboru części należy użyć katalogu przeznaczonego rynek na USA.

Numery porównawcze:

ABAKUS: 12001014 BLIC: 5902010048 BMW: 66216902182, 66218375533, 6902182, 8375533 ELTA AUTOM: EPS018, XPS018 ERA: 566013 HOFFER: 8294517 MAXGEAR: 271275 MEATDORIA: 94517 METZGER: 0901062 PATRON: PE25015 TOPRAN: 502737 TTC: 0842085 VEMO: V20720019 WILMINK: WG1749831

Czujnik parkowania BMW 5 E39 - SKV ESEN 28SKV005: pasuje do 9 wersji pojazdów marki BMW.

  • 5 Touring 520 d
  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 525 d
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 tds
  • 5 Touring 530 d
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 540 i
  • X5 3.0 i
HERTH+BUSS ELPARTS 70699188
Stark SKPDS-1420022
RIDEX 2412P0023
QUINTON HAZELL XPAR129
4U Autoparts46027BW
4U Autoparts46019BW
ABAKUS120-01-014
ABAKUS12001014
AIC54432
Alfa e-PartsAF06108
at autoteile germanyat10009
AUTLOGAS6033
AUTO-SPEED PARTS6756902182
AUTOMEGA210053210
AUTOTEAMM70031
AUTOTEAMM70007
BAPMICATPP1218133002
BAPMICATPP1218133102
BAPMICATPP1218133103
BBR Automotive001-10-21286
BLIC5902010048
BMW66216902182
BMW66218375533
BMW6902182
BMW8375533
BOGAPB7119121
CSV electronic partsCSA5564
CSV electronic partsCSA5517
EFI AUTOMOTIVE306016
ELTA AUTOMOTIVEEPS018
ELTA AUTOMOTIVEXPS018
ELTA AUTOMOTIVEEV8018
ERA566013
ERA566013A
ESEN SKV28SKV055
ESEN SKV28SKV005
FAE66023
FISPA970031
FISPA970007
GECOSP068
hajus Autoteile9491011
hajus Autoteile9491019
hajus Autoteile9491014
HELLA6PX358141-131
HOFFER8294517
HOFFER8294513
KAWE881511102
KLOKKERHOLM96009039
KRAFT AUTOMOTIVE8992508
KRAWKA-800901
MAPCO88643
MAXGEAR271275
MAXGEAR27-1275
MEAT & DORIA94517
MEAT & DORIA94513
METZGER0901062
MI.R.A.53/4764
MOBILETRONPD-EU036
MTRMT6167
NTYEPDC-BM-012
PATRONPE25015
PRASCOBM0452901
PREXApartsP203007
STELLOX00-04930-SX
TOPRAN502737
TOPRAN502 737
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.42.085
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0842085
VEMOV20-72-0019
VEMOV20720019
WE PARTS411570018
WE PARTS411570014
WILMINK GROUPWG1749827
WILMINK GROUPWG1749831
WILMINK GROUPWG1822455
YSPARTSYS-PDC012
ZZVFWEKR0149
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii