MotoCraft
Czujnik ciśnienia w kolektorze - SKV ESEN 17SKV139
Czujnik ciśnienia w kolektorze - SKV ESEN 17SKV139

Czujnik ciśnienia w kolektorze - SKV ESEN 17SKV139

ProducentSKV ESEN
61,85 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN LANCIA FORD MAZDA MINI PEUGEOT SUZUKI VOLVO CZUJNIK CISN.KOLEK. Informacje dotyczące produktu:

Kod taryfy celnej90262080
Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
Typ silnikadiesel, Benzyna
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN LANCIA FORD MAZDA MINI PEUGEOT SUZUKI VOLVO

CZUJNIK CISN.KOLEK.

Informacje dotyczące produktu:

Czujnik ciśnienia w kolektorze - SKV ESEN 17SKV139: pasuje do 178 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Mazda, MINI i 3 innych.

  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.6 HDI 75
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.6 HDI 90
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.6 HDI 75 (MB9HW)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)
  • BERLINGO Furgon/minivan 1.6 HDi 110
  • BERLINGO Furgon/minivan 1.6 HDi 75
  • BERLINGO Furgon/minivan 1.6 HDi 90 16V
  • BERLINGO MULTISPACE 1.6 HDi 110
  • BERLINGO MULTISPACE 1.6 HDi 75 16V
  • BERLINGO MULTISPACE 1.6 HDi 90
  • BERLINGO Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
  • C2 1.6 HDi
  • C3 I 1.4 16V HDi
  • C3 I 1.6 16V HDi
  • C3 II 1.6 HDi
  • C3 II 1.6 HDi 110
  • C3 II 1.6 HDi 115
  • C3 II 1.6 HDi 90
  • C3 PICASSO 1.6 HDi
  • C3 PICASSO 1.6 HDi 110
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 HDi
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 HDi 110
  • C4 GRAND PICASSO I 2.0 HDi 138
  • C4 I 1.6 HDi
  • C4 I 2.0 HDi
  • C4 I Furgon/hatchback 2.0 HDi
  • C4 I sedan 1.6 HDi
  • C4 PICASSO I 1.6 HDi
  • C4 PICASSO I 1.6 HDi 110
  • C4 PICASSO I 2.0 HDi 138
  • C4 coupe 1.6 HDi
  • C4 coupe 2.0 HDi
  • C5 II 1.6 HDi (RC8HZB)
  • C5 II 2.0 HDi (RCRHRH)
  • C5 II Break 1.6 HDi (RE8HZB)
  • C5 II Break 2.0 HDi (RERHRH)
  • C5 III 1.6 HDi 110
  • C5 III 1.6 HDi 115
  • C5 III 2.0 HDi
  • C5 III 2.0 HDi 140
  • C5 III Break 1.6 HDi 110
  • C5 III Break 1.6 HDi 115
  • C5 III Break 2.0 HDi
  • C5 III Break 2.0 HDi 140
  • C5 nadwozie zamknięte / kombi 1.6 HDi
  • C5 nadwozie zamknięte / kombi 2.0 HDi
  • C8 2.0 HDi
  • C8 2.0 HDi 135
  • JUMPY 1.6 HDi 90 16V
  • JUMPY 2.0 HDi 120
  • JUMPY 2.0 HDi 140
  • JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
  • JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
  • XSARA 2.0 HDi 109
  • XSARA 2.0 HDi 90
  • XSARA Break 2.0 HDI 90
  • XSARA Break 2.0 HDi 109
  • XSARA PICASSO 1.6 HDi
  • XSARA coupe 2.0 HDI 90
  • XSARA coupe 2.0 HDi 109
  • OE SCUDO Autobus 2.0 D Multijet 4x4
  • OE SCUDO Furgon 1.6 D Multijet
  • OE SCUDO Furgon 2.0 D Multijet
  • OE SCUDO Furgon 2.0 D Multijet 4x4
  • OE SCUDO Platforma / podwozie 1.6 D Multijet
  • OE SCUDO Platforma / podwozie 2.0 D Multijet
  • SCUDO Autobus 1.6 D Multijet
  • SCUDO Autobus 2.0 D Multijet
  • ULYSSE 2.0 D Multijet
  • C-MAX 1.6 TDCi
  • C-MAX 2.0 TDCi
  • FIESTA V 1.6 TDCi
  • FIESTA VI 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS II 1.6 TDCi
  • FOCUS II 2.0 TDCi
  • FOCUS II Furgon/kombi 1.6 TDCi
  • FOCUS II Furgon/kombi 2.0 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.6 TDCi
  • FOCUS II Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.6 TDCi
  • FOCUS II sedan 2.0 TDCi
  • FUSION 1.6 TDCi
  • KUGA I 2.0 TDCi
  • KUGA I 2.0 TDCi 4x4
  • OE FIESTA VI Van 1.6 TDCi
  • PHEDRA 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
  • PHEDRA 2.0 JTD (179.AXE1A)
  • PHEDRA 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)
  • 3 sedan 1.6 DI Turbo (BK12Y)
  • 3 sedan 1.6 MZR CD
  • 3 sedan 1.6 MZR CD (BL12)
  • MINI CLUBMAN Cooper D
  • MINI Cooper D
  • MINI One D
  • 1007 1.6 HDi
  • 206 CC 1.6 HDi 110
  • 206 SW 1.6 HDi 110
  • 206 liftback 1.6 HDi 110
  • 207 1.6 HDi
  • 207 CC 1.6 HDi
  • 207 Furgon/hatchback 1.6 HDi
  • 207 SW 1.6 HDi
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 HDi
  • 307 1.6 HDi
  • 307 1.6 HDi 110
  • 307 2.0 HDi 110
  • 307 2.0 HDi 135
  • 307 2.0 HDi 90
  • 307 Break 1.6 HDi
  • 307 Break 1.6 HDi 110
  • 307 Break 2.0 HDI 110
  • 307 Break 2.0 HDI 90
  • 307 Break 2.0 HDi 135
  • 307 CC 2.0 HDi 135
  • 307 SW 1.6 HDI 110
  • 307 SW 1.6 HDI 90
  • 307 SW 2.0 HDI 110
  • 307 SW 2.0 HDI 90
  • 307 SW 2.0 HDi 135
  • 307 SW nadwozie zamknięte / kombi 2.0 HDi
  • 308 CC 2.0 HDi
  • 308 I 1.6 HDi
  • 308 I 2.0 HDi
  • 308 SW I 1.6 HDi
  • 308 SW I 2.0 HDi
  • 407 1.6 HDi 110
  • 407 2.0 HDi
  • 407 2.0 HDi 135
  • 407 SW 1.6 HDi 110
  • 407 SW 2.0 HDi
  • 407 SW 2.0 HDi 135
  • 407 coupe 2.0 HDi
  • 5008 1.6 HDi
  • 508 I 2.0 HDi
  • 508 SW I 2.0 HDi
  • 607 2.0 HDI
  • 807 2.0 HDi
  • EXPERT TEPEE 1.6 HDi 90 16V
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 120
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 120 4x4
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 140
  • OE EXPERT Furgon 1.6 HDi 90 16V
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 120
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 140
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDi
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDi 16V
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDi 16V 4x4
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDi 75
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDi 90
  • OE PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V
  • OE PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 75
  • PARTNER TEPEE 1.6 HDi
  • PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 75
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.6 HDi 90
  • LIANA 1.4 DDiS (RH 414D)
  • LIANA liftback 1.4 DDiS
  • SX4 1.6 DDIS (RW 416D)
  • C30 1.6 D
  • C30 2.0 D
  • C70 II kabriolet 2.0 D
  • S40 II 1.6 D
  • S40 II 2.0 D
  • S80 II 1.6 D DRIVe
  • S80 II 2.0 TDi
  • V50 1.6 D
  • V50 2.0 D
  • V50 2.0 D4
  • V70 III 1.6 D
  • V70 III 2.0 D
Alfa e-Parts AF01678
CAUTEX 769876
CITROËN 1920.CZ
CITROËN 96 394 692 80
FARE SA 31332
FIAT 9639469280
FISPA 84.238
FISPA 84.238A2
FORD 1 231 463
FORD 1 256 481
FORD 1 468 879
FORD USA 3M5A12T551AC
HOFFER 7472162
HOFFER 7472162E
JPN 75E9102-JPN
LANCIA 9639469280
MINI 13 62 7 794 981
PEUGEOT 1920.CZ
PEUGEOT 96 394 692 80
PLYOM P769876
RIDEX 3947S0002
SIDAT 84.238
SIDAT 84.238A2
Stark SKSI-0840001
SUZUKI 18590-69K00
SUZUKI 18590-69K00-000
SUZUKI 18590-73J00
SUZUKI 18590-73J00-000
VOLVO 31216185
VOLVO 8670292
WILMINK GROUP WG1015094
ABAKUS120-08-169
ACI-AVESAASM-036
AIC57270
Alfa e-PartsAF01678
ASAM AUTOMOTIVE05807
AUTLOGAS4908
BLUE PRINTADB117403
BOSCH0986280652
BSGBSG70-837-008
CALORSTAT by VernetMS0120
CAUTEX769876
CITROËN1920.CZ
CITROËN9639469280
DELPHIPS10120
DENSODAP-0117
EFI AUTOMOTIVE291043
ELTA AUTOMOTIVEEE2705
ELTA AUTOMOTIVEXMS7007
EPS1.993.034
ERA550569
ERA550569A
ESEN SKV17SKV139
FACET10.3034
FAE15046
FARE SA31332
FEBI BILSTEIN37740
FISPA84.238
FISPA84.238A2
FORD1231463
FORD1256481
FORD1468879
FORD USA3M5A12T551AC
HELLA6PP009400-521
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5700905
HITACHI138230
HJS92095075
HOFFER7472162
HOFFER7472162E
INTERMOTOR16825
JPN75E9102-JPN
KAWE882410026
KW493034
LEMARKLMS021
LUCASSEB926
MAXGEAR21-0196
MAZDAY601-18-211
MAZDAY601-18-211A
MAZDAY601-18-211B
MEAT & DORIA82162
MEAT & DORIA82162E
MEC-DIESEL7370320
MEC-DIESEL7370320DP
Metalcaucho50558
METZGER0906073
MINI13627794981
MOBILETRONMS-E016
MOTAQUIPLVPA275
MTE-THOMSON71102
NGK94263
NTYECM-CT-000
OSSCA28638
PartsTecPTA565-0005
PATRONPE60053
PLYOMP769876
QUINTON HAZELLXMAP536
RIDEX3947S0002
SEIMMAP28
StarkSKSI-0840001
STARTVOLTVS-MP1081
STCT450558
STELLOX06-03052-SX
SUZUKI18590-69K00
SUZUKI18590-69K00-000
SUZUKI18590-73J00
SUZUKI18590-73J00-000
SWAG62937740
TOPRAN302641
ÜRO PartsLR087236
VEMOV22-72-0076
VOLVO31216185
VOLVO8670292
WAIMAP9381
WALKER PRODUCTS225-1474
WE PARTS410590049
WE PARTS410590356
WILMINK GROUPWG1015094
WILMINK GROUPWG1431317
WILMINK GROUPWG1441127
WILMINK GROUPWG1773481
WILMINK GROUPWG1822200
WILMINK GROUPWG1916968
WILMINK GROUPWG2099464
WILMINK GROUPWG2217398
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników ciśnienia w kolektorze (MAP) oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zwróć uwagę na prawidłowy montaż: Nieprawidłowy montaż może prowadzić do błędnych odczytów, uszkodzenia silnika lub awarii systemów bezpieczeństwa. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Uważaj na uszkodzenia mechaniczne: Czujniki są delikatne. Upuszczenie lub uderzenie może spowodować nieprawidłowe działanie. Nie używaj uszkodzonego czujnika. * Zwróć uwagę na kompatybilność: Upewnij się, że czujnik jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. Użycie niekompatybilnego czujnika może spowodować uszkodzenia. * Uważaj na warunki środowiskowe: Ekstremalne temperatury i wilgoć mogą wpływać na działanie czujnika. Chroń czujnik przed nadmiernym ciepłem i wilgocią. * Zwróć uwagę na regularną kontrolę: Regularnie sprawdzaj stan czujnika i jego połączeń. W przypadku zauważenia korozji lub innych uszkodzeń, wymień czujnik. * Uważaj na nieprofesjonalne naprawy: Naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. Nieprawidłowe naprawy mogą prowadzić do dalszych uszkodzeń. * Zwróć uwagę na materiały eksploatacyjne: Używaj tylko zalecanych materiałów eksploatacyjnych (np. środków czyszczących). Niewłaściwe materiały mogą uszkodzić czujnik. * Zwróć uwagę na recykling: Zużyte czujniki należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Uważaj na dzieci i zwierzęta: Przechowuj czujnik w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu lub uszkodzeniu. * Zwróć uwagę na modyfikacje: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji czujnika, ponieważ może to wpłynąć na jego działanie i bezpieczeństwo.

Inne z tej kategorii