MotoCraft
Czujnik ciśnienia kolektor ssący - SKV ESEN 17SKV888
Czujnik ciśnienia kolektor ssący - SKV ESEN 17SKV888

Czujnik ciśnienia kolektor ssący - SKV ESEN 17SKV888

ProducentSKV ESEN
60,25 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN BERLINGO C3 II C3 PICASSO C4 GRAND PICASSO I DS3 MINI MINI CLUBMAN PEUGEOT PARTNER DANE TECHNICZNE: NUMERY OE: CITROËN: 1920.LW PEUGEOT: 1920.LW MINI: 13627539811 .

Kod taryfy celnej90262080
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska

CITROEN BERLINGO C3 II C3 PICASSO C4 GRAND PICASSO I DS3 MINI MINI CLUBMAN PEUGEOT PARTNER

DANE TECHNICZNE:

NUMERY OE:

  • CITROËN: 1920.LW
  • PEUGEOT: 1920.LW
  • MINI: 13627539811

.

Czujnik ciśnienia kolektor ssący - SKV ESEN 17SKV888: pasuje do 28 wersji pojazdów marek Citroen, MINI, Peugeot.

  • C3 II 1.4 LPG
  • C3 II 1.4 VTi 95
  • C3 PICASSO 1.6 VTi
  • C3 PICASSO 1.6 VTi 120
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 VTi 120
  • C4 PICASSO I 1.6 VTi 120
  • DS3 1.4 VTi 95
  • DS3 1.4 VTi 98
  • DS3 1.6 VTi 120
  • MINI CLUBMAN Cooper
  • MINI Cooper
  • MINI One
  • MINI kabriolet Cooper
  • 207 1.4 16V
  • 207 1.6 16V VTi
  • 207 CC 1.6 16V
  • 207 SW 1.4 16V
  • 207 SW 1.6 16V
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 VTi
  • 308 CC 1.6 16V
  • 308 I 1.4 16V
  • 308 I 1.6 16V
  • 308 SW I 1.4 16V
  • 308 SW I 1.6 16V
  • 5008 1.6 16V
  • OE 207 Nadwozie pełne / liftback 1.6 VTi
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6
  • PARTNER TEPEE 1.6 VTi
SIDAT 84.300
CITROËN 1920.LW
PEUGEOT 1920.LW
MINI 13 62 7 539 811
17SKV888
FISPA 84.300
WILMINK GROUP WG1014876
HOFFER 7472300
HOFFER 7472300E
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-2798
4U Autoparts12140MI
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-2798
ABAKUS120-08-135
Alfa e-PartsAF01696
AUTLOGAS5679
AUTOTEAML4300
BOSCH0261230136
BREMI35066
CASCOCSN75A00AS
CASCOCSN75A00GS
CITROËN1920.LW
CSV electronic partsCSP9300
DACO GermanyMS0602
DIPASPORTINJS065N
EFI AUTOMOTIVE291174
ELTA AUTOMOTIVEEE2733
EPS1.993.270
ERA550669A
ERA550669
FACET10.3270
FAE15212
FISPA84.300
HERTH+BUSS ELPARTS70670503
HOFFER7472300E
HOFFER7472300
INTERMOTOR16892
KAWE882410028
KW493270
LEMARKLMS084
LUCASSEB1548
MAGNETI MARELLI215810009100
MAXGEAR21-0395
MEAT & DORIA82300E
MEAT & DORIA82300
METZGER0906349
MINI13627539811
MOBILETRONMS-E054
MOTAQUIPLVPA226
NTK96115
NTYECM-CT-004
OSSCA54704
PREXApartsP150222
QUINTON HAZELLXMAP599
RIDEX161B0074
StarkSKBPS-0390073
TOPRAN504 115
VEMOV20-72-5129
WAIMAP1804
WE PARTS410590375
WE PARTS410590114
WILMINK GROUPWG1014876
WILMINK GROUPWG1493889
WILMINK GROUPWG2015503
WILMINK GROUPWG2168098
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników ciśnienia w kolektorze (MAP) oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zwróć uwagę na prawidłowy montaż: Nieprawidłowy montaż może prowadzić do błędnych odczytów, uszkodzenia silnika lub awarii systemów bezpieczeństwa. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Uważaj na uszkodzenia mechaniczne: Czujniki są delikatne. Upuszczenie lub uderzenie może spowodować nieprawidłowe działanie. Nie używaj uszkodzonego czujnika. * Zwróć uwagę na kompatybilność: Upewnij się, że czujnik jest kompatybilny z modelem Twojego pojazdu. Użycie niekompatybilnego czujnika może spowodować uszkodzenia. * Uważaj na warunki środowiskowe: Ekstremalne temperatury i wilgoć mogą wpływać na działanie czujnika. Chroń czujnik przed nadmiernym ciepłem i wilgocią. * Zwróć uwagę na regularną kontrolę: Regularnie sprawdzaj stan czujnika i jego połączeń. W przypadku zauważenia korozji lub innych uszkodzeń, wymień czujnik. * Uważaj na nieprofesjonalne naprawy: Naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. Nieprawidłowe naprawy mogą prowadzić do dalszych uszkodzeń. * Zwróć uwagę na materiały eksploatacyjne: Używaj tylko zalecanych materiałów eksploatacyjnych (np. środków czyszczących). Niewłaściwe materiały mogą uszkodzić czujnik. * Zwróć uwagę na recykling: Zużyte czujniki należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. * Uważaj na dzieci i zwierzęta: Przechowuj czujnik w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu lub uszkodzeniu. * Zwróć uwagę na modyfikacje: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji czujnika, ponieważ może to wpłynąć na jego działanie i bezpieczeństwo.

Inne z tej kategorii