MotoCraft
Czujnik abs tył prawy vw transporter iv,  0 265006409, 701 - SKV 06SKV140
Czujnik abs tył prawy vw transporter iv,  0 265006409, 701 - SKV 06SKV140

Czujnik abs tył prawy vw transporter iv, 0 265006409, 701 - SKV 06SKV140

ProducentSKV ESEN
340,03 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Tył prawy ; VW Transporter IV ; 701927807D    

Strona zabudowyTył
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

Tył prawy ; VW Transporter IV ; 701927807D

 

 

Czujnik abs tył prawy vw transporter iv, 0 265006409, 701 - SKV 06SKV140: pasuje do 3 wersji pojazdów marki Volkswagen.

  • 1.8
  • 2.0
  • 2.5
AUDI 701927807D
ELTA AUTOMOTIVE EA0637
ELTA AUTOMOTIVE XBS637
RIDEX 412W0469
SEAT 701927807D
SKODA 701927807D
Stark SKWSS-0350469
VAG 701927807D
VW 701927807D
WILMINK GROUP WG1429586
A.B.S.30033
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1490
AIC51697
ALANKO316200
Alfa e-PartsAF08309
APECABS1286
ATOMTECWSS1A022
AUDI701927807D
AUTEX901286
AUTLOGAS4063
AUTO-SPEED PARTS290SS00194
AUTOFREN SEINSADS0235
AUTOMEGA247490610
AUTOMEGA309270807701D
AUTOTEAML4713
BAPMICBF0340220038
BENDIX058065B
BIRTH51654
BOSCH0265006409
BREMI50660
CAUTEX755144
CSV electronic partsCSG9660
CSV electronic partsCSG9713
DAKAtec410231
DELPHISS20100
EGT691071EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0637
ELTA AUTOMOTIVEXBS637
ERT530145
ESEN SKV06SKV134
ESEN SKV06SKV140
FAE78584
FARE SA22384
FEBI BILSTEIN26041
FISPA84.713
FISPA84.713A2
FISPA84713
FTE9400042
FTEBZ3044S
GEBE911451
GHGH-719930H
GSP9A1014
HERTH+BUSS ELPARTS70660028
HITACHI131432
HOFFER8290202
IPD40-0281
JP GROUP1197102880
KAMOKA1060464
KAWE80950090
KAWE818029281
KRAFT AUTOMOTIVE9419012
MAGNETI MARELLI172100083010
MAPCO86835
MAXGEAR20-0079
MAXGEAR200079
MEAT & DORIA90202
MEC-DIESEL901226DP
Metalcaucho50107
METZGER0900090
MEYLE1008990072
MOBILETRONAB-EU720
Multiparts97-990033
Multiparts97990033
NK294733
NTYHCA-VW-031
OSSCA08621
PAGID34030
PartsTecPTA560-0081
PATRONABS51697
PLYOMP755144
QUINTON HAZELLXABS226
RIDEX412W0469
SASIC9236019
StarkSKWSS-0350469
STCT450107
STELLOX06-65349-SX
STELLOX0665349SX
SWAG32 92 6041
SWAG32926041
TEXTAR45004400
TOMEX BrakesTX51-75
TOPRAN111 076
TOPRAN111076
TRICLO432851
TRWGBS2525
VEMAVE51654
VEMOV10-72-1085
VEMOV10721085
vika99271601901
WE PARTS411140230
WILMINK GROUPWG1409703
WILMINK GROUPWG1429586
WILMINK GROUPWG1438077
WILMINK GROUPWG1773927
ZEKKERTSE-6272
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii