MotoCraft
Czujnik abs tył prawy  vw sharan - SKV 06SKV111
Czujnik abs tył prawy  vw sharan - SKV 06SKV111

Czujnik abs tył prawy vw sharan - SKV 06SKV111

ProducentSKV ESEN
83,50 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Opis produktu Napięcie [V]:12 Ciężar [kg]:0,17 Kolor:czarny Tryb pracy:elektryczny Rodzaj wtyczki:żeński Numery OEM FORD:1112766 FORD:YM212B372DB HITACHI:131429 SEAT:7M3927807E SKODA:7M3927807E VAG:7M3927807E VW:7M3927807E Część stosowana w po...

Liczba biegunów6
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

Opis produktu

  • Napięcie [V]:12
  • Ciężar [kg]:0,17
  • Kolor:czarny
  • Tryb pracy:elektryczny
  • Rodzaj wtyczki:żeński

Numery OEM

  • FORD:1112766
  • FORD:YM212B372DB
  • HITACHI:131429
  • SEAT:7M3927807E
  • SKODA:7M3927807E
  • VAG:7M3927807E
  • VW:7M3927807E

Część stosowana w poniższych modelach

  • FORD:GALAXY I (WGR) (1995-03 » 2006-05)
  • SEAT:ALHAMBRA (7V8, 7V9) (1996-04 » 2010-03)
  • VW:SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (1995-05 » 2010-03)

Czujnik abs tył prawy vw sharan - SKV 06SKV111: pasuje do 11 wersji pojazdów marek Ford, Seat, Volkswagen.

  • GALAXY I 1.9 TDI
  • GALAXY I 2.0 i
  • GALAXY I 2.3 16V
  • ALHAMBRA 1.8 T 20V
  • ALHAMBRA 1.9 TDI
  • ALHAMBRA 1.9 TDI 4motion
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • SHARAN 1.8 T 20V
  • SHARAN 1.9 TDI
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.0 LPG
ELTA AUTOMOTIVE EA0146
ELTA AUTOMOTIVE XBS146
FORD 1112766
FORD YM212B372DB
HERTH+BUSS ELPARTS 70660323
INTERMOTOR 60044
LEMARK LAB303
MOTAQUIP LVAB398
RIDEX 412W0828
SEAT 7M3927807E
SKODA 7M3927807E
Stark SKWSS-0350828
VAG 7M3927807E
VW 7M3927807E
A.B.S.30230
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1335
ABAKUS120-03-132
ABAKUS12003132
ABECCZ1506ABE
AIC54288
ALANKO10315964
Alfa e-PartsAF01942
APECABS1206
ASAM AUTOMOTIVE74159
ATE24.0713-1125.3
ATE24071311253
ATOMTECWSS1D015
AUTEX901521
AUTLOGAS4117
AUTOMEGA150007010
AUTOMOTOR FrancePSS1105
AUTOTEAML4986A2
BAPMICBF0340220069
BENDIX058149B
BREMI51036
CSV electronic partsCSG9986
CSV electronic partsCSG9986C
DAKAtec410209
DELPHISS20174
DODA1180050040
EFI AUTOMOTIVE302170
EGT691186EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0146
ELTA AUTOMOTIVEXBS146
ERA560348
ERA560348A
ESEN SKV06SKV111
FAE78172
FISPA84.986
FISPA84.986A2
FISPA84986
FORD1112766
FORDYM212B372DB
FTE9400112
FTEBZ3128S
GEBE912951
GHGH-712512H
GSP9A0375
HART533789
HELLA6PU010039281
HERTH+BUSS ELPARTS70660323
HITACHI131429
HOFFER8290486
HOFFER8290486E
INTERMOTOR60044
INTERMOTORAB1485
INTERMOTORALB301
INTERMOTORLAB303
IPD40-0516
IPD400516
JP GROUP1197108380
KAMOKA1060188
KAWE818010213
KRAFT AUTOMOTIVE9410093
MAPCO86847
MAXGEAR20-0086
MAXGEAR200086
MEAT & DORIA90486
MEAT & DORIA90486E
MEC-DIESEL901021DP
METZGER0900254
MEYLE1148000018
MOBILETRONAB-EU145
MOBILETRONABEU145
MOTAQUIPLVAB398
Multiparts97-990230
Multiparts97990230
NK292528
NTYHCA-FR-013
OSSCA13138
PartsTecPTA560-0211
PATRONABS52015
QUINTON HAZELLXABS243
RIDEX412W0828
SASIC9236015
SEAT7M3927807E
SNRASB154.36
SNRASB15436
StarkSKWSS-0350828
STELLOX06-65440-SX
TEXTAR45011800
TOMEX BrakesTX50-72
TOMEX BrakesTX5072
TOPRAN112 226
TOPRAN112226
TRWGBS2032
VEMOV10-72-1077
VEMOV10721077
vika99271594701
WE PARTS411140530
WE PARTS411141068
WILMINK GROUPWG1409893
WILMINK GROUPWG1495784
WILMINK GROUPWG1773996
WILMINK GROUPWG1903895
ZEKKERTSE-6323
ZZVFWEKR0281
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii