MotoCraft
Czujnik abs tył le vw touran - SKV ESEN 06SKV021
Czujnik abs tył le vw touran - SKV ESEN 06SKV021

Czujnik abs tył le vw touran - SKV ESEN 06SKV021

ProducentSKV ESEN
60,15 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 8P 03-/VW GOLF VI 08-/VW PASSAT B6 05- VW Touran Jetta Specyfikacja: numer OEM : 1K0927807 Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak: numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym) model pojemność i moc silnika rok...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

AUDI A3 8P 03-/VW GOLF VI 08-/VW PASSAT B6 05-

  • VW Touran Jetta

Specyfikacja:

numer OEM : 1K0927807

Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak:

  • numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym)
  • model
  • pojemność i moc silnika
  • rok produkcji

dodatkowo dokonamy weryfikacji czy zakupiona cześć będzie pasować do Państwa pojazdu.

Czujnik abs tył le vw touran - SKV ESEN 06SKV021: pasuje do 307 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.2 TSI
  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.6
  • A3 1.6 E-Power
  • A3 1.6 FSI
  • A3 1.6 TDI
  • A3 1.8 TFSI
  • A3 1.9 TDI
  • A3 2.0 FSI
  • A3 2.0 TDI
  • A3 2.0 TDI 16V
  • A3 2.0 TFSI
  • A3 Sportback 1.2 TSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.6
  • A3 Sportback 1.6 E-Power
  • A3 Sportback 1.6 FSI
  • A3 Sportback 1.6 TDI
  • A3 Sportback 1.8 TFSI
  • A3 Sportback 1.9 TDI
  • A3 Sportback 2.0 FSI
  • A3 Sportback 2.0 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V
  • A3 Sportback 2.0 TFSI
  • A3 kabriolet 1.2 TFSI
  • A3 kabriolet 1.4 TFSI
  • A3 kabriolet 1.6
  • A3 kabriolet 1.6 TDI
  • A3 kabriolet 1.8 TFSI
  • A3 kabriolet 1.9 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TFSI
  • Q3 1.4 TFSI
  • Q3 1.4 TSI
  • Q3 2.0 TDI
  • Q3 2.0 TDI quattro
  • Q3 2.0 TFSI
  • Q3 2.0 TFSI quattro
  • TT 1.8 TFSI
  • TT 2.0 TFSI
  • TT Roadster 1.8 TFSI
  • TT Roadster 2.0 TFSI
  • ALHAMBRA 1.4 TSI
  • ALHAMBRA 1.8 TSI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALHAMBRA 2.0 TDI 4Drive
  • ALHAMBRA 2.0 TSI
  • ALTEA
  • ALTEA 1.2 TSI
  • ALTEA 1.4 16V
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA 1.6 TDI
  • ALTEA 1.8 TFSI
  • ALTEA 1.9 TDI
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI 16V
  • ALTEA 2.0 TFSI
  • ALTEA XL
  • ALTEA XL 1.2 TSI
  • ALTEA XL 1.4 16V
  • ALTEA XL 1.4 TSI
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • ALTEA XL 1.6 TDI
  • ALTEA XL 1.8 TFSI
  • ALTEA XL 1.9 TDI
  • ALTEA XL 2.0 FSI
  • ALTEA XL 2.0 TDI
  • ALTEA XL 2.0 TDI 16V
  • ALTEA XL 2.0 TDI 16V 4x4
  • ALTEA XL 2.0 TDI 4x4
  • ALTEA XL 2.0 TFSI 4x4
  • LEON 1.2 TSI
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.4 TSI
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 LPG
  • LEON 1.6 MultiFuel
  • LEON 1.6 TDI
  • LEON 1.8 TSI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 2.0 Cupra R
  • LEON 2.0 FSI
  • LEON 2.0 TDI
  • LEON 2.0 TDI 16V
  • LEON 2.0 TFSI
  • TOLEDO III 1.4 16V
  • TOLEDO III 1.4 TSI
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO III 1.8 TFSI
  • TOLEDO III 1.9 TDI
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI 16V
  • TOLEDO III 2.0 TFSI
  • OCTAVIA II 1.2 TSI
  • OCTAVIA II 1.4
  • OCTAVIA II 1.4 TSI
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II 1.6 FSI
  • OCTAVIA II 1.6 LPG
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II 1.6 TDI
  • OCTAVIA II 1.8 TSI
  • OCTAVIA II 1.9 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 FSI
  • OCTAVIA II 2.0 RS
  • OCTAVIA II 2.0 TDI
  • OCTAVIA II 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II 2.0 TDI RS
  • OCTAVIA II Combi 1.2 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.4
  • OCTAVIA II Combi 1.4 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6 FSI
  • OCTAVIA II Combi 1.6 LPG
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.6 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.8 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI
  • OCTAVIA II Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 16V 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI RS
  • SUPERB II 1.4 TSI
  • SUPERB II 1.6 TDI
  • SUPERB II 1.8 TSI
  • SUPERB II 1.9 TDI
  • SUPERB II 2.0 TDI
  • SUPERB II 2.0 TDI 16V
  • SUPERB II 2.0 TSI
  • SUPERB II Kombi 1.4 TSI
  • SUPERB II Kombi 1.6 TDI
  • SUPERB II Kombi 1.8 TSI
  • SUPERB II Kombi 1.9 TDI
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI
  • SUPERB II Kombi 2.0 TDI 16V
  • SUPERB II Kombi 2.0 TSI
  • YETI 1.2 TSI
  • YETI 1.4 TSI
  • YETI 1.6
  • YETI 1.6 TDI
  • YETI 2.0 TDI
  • BEETLE 1.2 TSI
  • BEETLE 1.2 TSI 16V
  • BEETLE 1.4 TSI
  • BEETLE 1.6 TDI
  • BEETLE 2.0 TDI
  • BEETLE 2.0 TSI
  • BEETLE 2.5
  • BEETLE kabriolet 1.2 TSI
  • BEETLE kabriolet 1.2 TSI 16V
  • BEETLE kabriolet 1.4 TSI
  • BEETLE kabriolet 1.6 TDI
  • BEETLE kabriolet 2.0 TDI
  • BEETLE kabriolet 2.0 TSI
  • BEETLE kabriolet 2.5
  • CC B7 1.4 TSI
  • CC B7 1.4 TSI MultiFuel
  • CC B7 1.8 TSI
  • CC B7 2.0 TDI
  • CC B7 2.0 TSI
  • EOS 1.4 TSI
  • EOS 1.6 FSI
  • EOS 2.0 FSI
  • EOS 2.0 TDI
  • EOS 2.0 TDI 16V
  • EOS 2.0 TFSI
  • EOS 2.0 TSI
  • EOS 3.2 V6
  • EOS 3.6 V6
  • GOLF PLUS V 1.2 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 FSI
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 BiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 FSI
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 TDI
  • GOLF PLUS V 1.9 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 FSI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI
  • GOLF PLUS V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V 1.4 16V
  • GOLF V 1.4 FSI
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.6
  • GOLF V 1.6 FSI
  • GOLF V 1.6 MultiFuel
  • GOLF V 1.9 TDI
  • GOLF V 2.0
  • GOLF V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 GTI
  • GOLF V 2.0 SDI
  • GOLF V 2.0 TDI
  • GOLF V 2.0 TDI 16V
  • GOLF V Variant 1.4
  • GOLF V Variant 1.4 TSI
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF V Variant 1.9 TDI
  • GOLF V Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF V Variant 2.0
  • GOLF V Variant 2.0 TDI
  • GOLF V Variant 2.0 TDI 16V
  • GOLF VI 1.2 TSI
  • GOLF VI 1.4
  • GOLF VI 1.4 TSI
  • GOLF VI 1.6
  • GOLF VI 1.6 BiFuel
  • GOLF VI 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI 1.6 TDI
  • GOLF VI 1.8 TSI
  • GOLF VI 2.0 GTi
  • GOLF VI 2.0 R 4motion
  • GOLF VI 2.0 TDI
  • GOLF VI 2.5
  • GOLF VI Variant 1.2 TSI
  • GOLF VI Variant 1.4
  • GOLF VI Variant 1.4 TSI
  • GOLF VI Variant 1.6
  • GOLF VI Variant 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI
  • GOLF VI Variant 1.6 TDI 4motion
  • GOLF VI Variant 2.0 TDI
  • GOLF VI Variant 2.0 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.2 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.4 TSI
  • GOLF VI kabriolet 1.6 TDI
  • GOLF VI kabriolet 2.0 GTI
  • GOLF VI kabriolet 2.0 TDI
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 1.6
  • JETTA III 1.6 FSI
  • JETTA III 1.6 TDI
  • JETTA III 1.9 TDI
  • JETTA III 2.0 FSI
  • JETTA III 2.0 TDI
  • JETTA III 2.0 TDI 16V
  • JETTA III 2.0 TFSI
  • JETTA III 2.5
  • JETTA IV 1.2 TSI
  • JETTA IV 1.2 TSI 16V
  • JETTA IV 1.4 TSI
  • JETTA IV 1.4 TSI Hybrid
  • JETTA IV 1.6
  • JETTA IV 1.6 TDI
  • JETTA IV 1.8 TSI
  • JETTA IV 2.0
  • JETTA IV 2.0 TDI
  • JETTA IV 2.0 TSI
  • JETTA IV 2.5
  • PASSAT B6 1.4 TSI
  • PASSAT B6 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B6 1.6
  • PASSAT B6 1.6 FSI
  • PASSAT B6 1.6 TDI
  • PASSAT B6 1.8 TSI
  • PASSAT B6 1.9 TDI
  • PASSAT B6 2.0 BlueTDI
  • PASSAT B6 2.0 FSI
  • PASSAT B6 2.0 TDI
  • PASSAT B6 2.0 TDI 16V
  • PASSAT B6 Variant 1.4 TSI
  • PASSAT B6 Variant 1.4 TSI EcoFuel
  • PASSAT B6 Variant 1.6
  • PASSAT B6 Variant 1.6 FSI
  • PASSAT B6 Variant 1.6 TDI
  • PASSAT B6 Variant 1.8 TSI
  • PASSAT B6 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 BlueTDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 TDI 16V
  • PASSAT CC B6 1.8 TSI
  • PASSAT CC B6 2.0 BlueTDI
  • PASSAT CC B6 2.0 TDI
  • PASSAT CC B6 2.0 TSI
  • SCIROCCO III 1.4 TSI
  • SCIROCCO III 2.0 R
  • SCIROCCO III 2.0 TDI
  • SCIROCCO III 2.0 TSI
  • SHARAN 1.4 TSI
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.0 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI
  • TIGUAN 2.0 TDI
  • TOURAN 1.2 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI
  • TOURAN 1.4 TSI EcoFuel
  • TOURAN 1.6
  • TOURAN 1.6 FSI
  • TOURAN 1.6 TDI
  • TOURAN 1.9 TDI
  • TOURAN 2.0 EcoFuel
  • TOURAN 2.0 FSI
  • TOURAN 2.0 TDI
  • TOURAN 2.0 TDI 16V
AUDI (FAW) 1K0927807
AUDI 1K0927807
AUDI WHT003859
BSG BSG 90-840-018
ELTA AUTOMOTIVE EA0214
ELTA AUTOMOTIVE XBS214
INTERMOTOR 60297
JPN 75E9246-JPN
LEMARK LAB100
MOTAQUIP LVAB674
PORSCHE 1K0927807
PORSCHE WHT003859
RIDEX 412W0007
SEAT 1K0927807
SEAT WHT003859
SKODA (SVW) 1K0927807
SKODA 1K0927807
SKODA WHT003859
Stark SKWSS-0350006
VAG 1K0927807
VAG WHT003859
VW (FAW) 1K0927807
VW (SVW) 1K0927807
VW 1K0927807
VW WHT003859
WILMINK GROUP WG1429547
4U Autoparts20407VV
A.B.S.30019
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1259
ABAKUS120-03-025
ABECCZ1591ABE
AIC51481
ALANKO316007
Alfa e-PartsAF08313
APECABS1011
ASAM AUTOMOTIVE74136
ATE24.0711-6231.3
ATE24071162313
ATOMTECWSS1A026
AUDI1K0927807
AUDIWHT003859
AUTEX901049
AUTLOGAS4023
AUTO-SPEED PARTS290SS00010
AUTOFREN SEINSADS0005
AUTOMEGA150043110
AUTOMEGA3092708071K0
AUTOTEAML4548
BAPMICBF0321540038
BBR Automotive002-40-09174
BBTWSS0313
BENDIX058056B
BENDIX BrakingBSW1007
BIRTH51667
BOSCH0986594506
BRAXISAK0058
BREMI50293
BSGBSG90-840-018
BUGIADBA71010
CAUTEX755148
CSV electronic partsCSG9548
DAKAtec410220
DELPHISS20033
DENCKERMANNB180005
DODA1180050038
EFI AUTOMOTIVE302101
EGT691011EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0214
ELTA AUTOMOTIVEXBS214
EPS1.960.009
ERA560156
ERA560156A
ERT530005
ESEN SKV06SKV021
FACET21.0009
FAE78102
FARE SA22388
FEBI BILSTEIN23810
FISPA84.548
FISPA84548
FLENNORFSE51481
FTE9400017
FTEBZ3017S
G.U.D.GABS01027
GAUSSGS2023
GAUSSGS2024
GEBE911471
GHGH-719910V
GSP9B1006
HART547774
HELLA6PU010039131
HELLA6PU012039-031
HELLA6PU012039031
HERTH+BUSS ELPARTS70660013
HITACHI131415
HOFFER8290049
INTERMOTOR60297
INTERMOTORAB1195
INTERMOTORALB264
INTERMOTORLAB100
IPD40-0044
IPD400044
JP GROUP1197100670
JP GROUP1197100679
JPN75E9246-JPN
KAMOKA1060031
KAWE80950080
KAWE818029203
KRAFT AUTOMOTIVE9410017
KW460009
MAGNETI MARELLI172100020010
MAPCO86837
MASTER-SPORT GERMANY0986594506-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0986594506PCSMS
MAXGEAR20-0067
MDREPS-1960009
MEAT & DORIA90049
MEC-DIESEL901053DP
Metalcaucho50111
METZGER0900080
MEYLE1008990043
MGACABS118
MOBILETRONAB-EU017
MOTAQUIPLVAB674
MTE-THOMSON73332
MTR12176115
Multiparts97-990019
Multiparts97990019
NK294719
NTYHCA-VW-010
OSSCA06321
PAGID34019
PartsTecPTA560-0063
PATRONABS51481
PEMEBLABNXBSW1007
PIERBURG7.14059.17.0
PLYOMP755148
PREXApartsP101013
QUINTON HAZELLXABS107
RIDEX412W0007
SNRASB154.28
StarkSKWSS-0350006
STARTVOLTVS-ABS1810
STCT450111
STELLOX06-65318-SX
STELLOX0665318SX
SWAG32 92 3810
SWAG32923810
TEXTAR45001800
TEXTAR45001880
TOPRAN110 610
TOPRAN110610
TRICLO432837
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.168
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735168
TRWGBS2517
VEMAVE51667
VEMOV10-72-1057
VEMOV10721057
vika99270069501
WE PARTS411140055
WILMINK GROUPWG1409589
WILMINK GROUPWG1429547
WILMINK GROUPWG1437601
WILMINK GROUPWG1495595
WILMINK GROUPWG1495596
WILMINK GROUPWG1773865
WXQP330167
ZEKKERTSE-6009
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii