MotoCraft
Czujnik abs tył le mazda 323/626 - SKV ESEN 06SKV123
Czujnik abs tył le mazda 323/626 - SKV ESEN 06SKV123

Czujnik abs tył le mazda 323/626 - SKV ESEN 06SKV123

ProducentSKV ESEN
57,67 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MAZDA 323 VI 98- CZUJNIK ABS TYŁ LEWY MAZDA 323 VI Tył lewy MAZDA 323 VI   ⚠️ W jednym modelu pojazdu ta część może występować w kilku wersjach / wariantach. ⚠️ Porównaj część wizualnie oraz sprawdz dopasowanie w katalogu po VIN. ⚠️ Jeśli nie podano ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

MAZDA 323 VI 98-

CZUJNIK ABS TYŁ LEWY MAZDA 323 VI

Tył lewy MAZDA 323 VI

 

⚠️ W jednym modelu pojazdu ta część może występować w kilku wersjach / wariantach.

⚠️ Porównaj część wizualnie oraz sprawdz dopasowanie w katalogu po VIN.

⚠️ Jeśli nie podano inaczej, informacje w ofercie dotyczą części do pojazdów których pierwotny rynek przeznaczenia to Polska.

⚠️ Twoje auto jest sprowadzane np. z USA? Do doboru części należy używać katalogów przeznaczonych na rynek USA.

Numery porównawcze:

A.B.S.: 30777 ASHIKA: 15103329 ASHUKI: M87655, M87655O AUTEX: 901454 AUTLOG: AS5008 BIRTH: 52244 BLUEPRINT: ADM57108 BUGIAD: 73162 DELPHI: SS20077 ERA: 560224 FISPA: 84794 HBJAKOPART: J5923002 HOFFER: 8290295 INTERMOTOR: 60789, AB1959, ALB675, LAB553 IPD: 400449 JAPANPAR: ABS329 JAPKO: 151329 KAVO PARTS: BAS4505 KAWE: 80950319 MAG: 600000182870 MAPCO: 86585 MAZDA: B25D4372YA, B25D4372YB MEATDORIA: 90295 METZGER: 0900319 MOBILETRON: ABJP004 MULTIP: 97990777 NIPPARTS: J5023005 NK: 293210 OPTIMAL: 06S099 OSSCA: 05818 PATRON: ABS52032 QUINTON HA: XABS193 SIDAT: 84794 STANDARD: 60789, AB1959, ALB675, LAB553 TRISCAN: 818050204 VEMO: V32720005

Czujnik abs tył le mazda 323/626 - SKV ESEN 06SKV123: pasuje do 18 wersji pojazdów marki Mazda.

  • 323 F VI 1.4
  • 323 F VI 1.4 16V
  • 323 F VI 1.5 16V
  • 323 F VI 1.6
  • 323 F VI 1.9 16V (BJ14)
  • 323 F VI 2.0
  • 323 F VI 2.0 D
  • 323 F VI 2.0 TD
  • 323 S VI 1.3 16V
  • 323 S VI 2.0
  • 323 S VI 2.0 D (BJ1_)
  • 323 S VI sedan 1.3 (BJ3P)
  • 323 S VI sedan 1.5 16V (BJ5P)
  • 323 S VI sedan 1.6 (BJ10M)
  • 323 S VI sedan 1.6 (BJ12)
  • 323 S VI sedan 1.9 16V (BJ10M)
  • 323 S VI sedan 2.0 DiTD (BJEP)
  • 323 S VI sedan 2.0 TD (BJEP)
RIDEX 412W0039
PartsTec PTA560-0020
MOTAQUIP LVAB597
Stark SKWSS-0350038
ELTA AUTOMOTIVE EA0394
ELTA AUTOMOTIVE XBS394
INTERMOTOR 60789
LEMARK LAB553
A.B.S.30777
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1402
ABAKUS120-03-013
ABECCZ1141ABE
AIC52536
Alfa e-PartsAF03869
APECABS1109
ASHIKA15103329
ASHIKA151-03-329
ASHUKI by PalidiumM87655O
ASHUKI by PalidiumM87655
ASHUKI by PalidiumM876-55
ATOMTECWSS1F004
AUTEX901454
AUTLOGAS5008
AUTO-SPEED PARTS290SS00631
AUTOTEAML4794
BENDIX058097B
BIRTH52244
BLUE PRINTADM57108
BREMI50699
BUGIAD73162
CSV electronic partsCSG9794
DAKAtec410085
DELPHISS20077
DODA1180050056
ELTA AUTOMOTIVEEA0394
ELTA AUTOMOTIVEXBS394
ERA560224
ERA560224A
ESEN SKV06SKV123
FISPA84794
FISPA84.794
G.U.D.GABS02012
GEBE914121
GHGH-713200V
GSP9A0435
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5923002
HOFFER8290295
INTERMOTORAB1959
INTERMOTORALB675
INTERMOTORLAB553
INTERMOTOR60789
IPD40-0449
IPD400449
J&S AutomotiveVBS108
JAPANPARTSABS329
JAPANPARTSABS-329
JAPKO151329
JPN75E3003-JPN
KAVO PARTSBAS4505
KAVO PARTSBAS-4505
KAWE818050204
KAWE80950319
KRAFT AUTOMOTIVE9413509
MAGNETI MARELLI600000182870
MAPCO86585
MAXGEAR20-0153
MAZDAB25D4372YA
MAZDAB25D4372YB
MDRMAB-9329
MEAT & DORIA90295
MEC-DIESEL901443DP
METZGER0900319
MOBILETRONABJP004
MOBILETRONAB-JP004
MOTAQUIPLVAB597
Multiparts97990777
Multiparts97-990777
NIPPARTSJ5023005
NK293210
NPSD568O02
NTYHCA-MZ-000
OSSCA05818
PartsTecPTA560-0020
PATRONABS52032
PEMEBLAJAPABS-329
QUINTON HAZELLXABS193
RIDEX412W0039
StarkSKWSS-0350038
STELLOX06-65484-SX
TOMEX BrakesTX52-28
VEMAVE52244
VEMOV32-72-0005
VEMOV32720005
WE PARTS411140334
WILMINK GROUPWG1409788
WILMINK GROUPWG1495668
WILMINK GROUPWG1773909
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii