MotoCraft
Czujnik abs tył le honda civic 06- - SKV ESEN 06SKV349
Czujnik abs tył le honda civic 06- - SKV ESEN 06SKV349

Czujnik abs tył le honda civic 06- - SKV ESEN 06SKV349

ProducentSKV ESEN
61,53 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA CIVIC VIII 05-   OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drog...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2
Strona zabudowytył - lewa

HONDA CIVIC VIII 05-

 

  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Czujnik abs tył le honda civic 06- - SKV ESEN 06SKV349: pasuje do 5 wersji pojazdów marki Honda.

  • CIVIC VIII Hatchback 1.8 (FN1, FK2)
  • CIVIC VIII sedan 1.3 IMA (FA3, FD3)
  • CIVIC VIII sedan 1.6 (FD6)
  • CIVIC VIII sedan 1.8 (FD1, FD7)
  • Civic VIII Hatchback 1.4
HONDA 57475SNA023
ELTA AUTOMOTIVE EA0929
HONDA 57475SNA013
HONDA 57475SNA003
ELTA AUTOMOTIVE XBS929
A.B.S.31102
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-5043
Alfa e-PartsAF03922
ASHIKA151-04-461
ASHIKA15104461
ASHUKI by PalidiumH87757
ATOMTECWSS1O007
AUTO-SPEED PARTS290SS00887
AUTOTEAML41060
BENDIX058425B
BLUE PRINTADBP710128
BREMI50422
CSV electronic partsCSG1060
DAKAtec410383
DELPHISS20626
ELTA AUTOMOTIVEEA0929
ELTA AUTOMOTIVEXBS929
ESEN SKV06SKV349
FEBI BILSTEIN185972
FISPA841060
FISPA84.1060
GAUSSGS2275
GHGH-712624V
GHGH-712684V
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5924010
HOFFER8290559
HONDA57475SNA003
HONDA57475SNA023
HONDA57475SNA013
INTERMOTORALB874
INTERMOTOR60981
INTERMOTORAB2253
INTERMOTOR60822
INTERMOTORLAB730
JAPANPARTSABS-461
JAPANPARTSABS461
JAPKO151461
KAVO PARTSBAS2014
KAVO PARTSBAS-2014
KAWE818040239
LEMARKLAB600
MAGNETI MARELLI600000183010
MDRMAB9461
MDRMAB-9461
MEAT & DORIA90559
MEYLE31-148990012
MOBILETRONAB-JP099
MOTAQUIPLVAB274
Multiparts97-991102
NPSH568A08
NTYHCA-HD-084
NTYHCA-HD-024
OSSCA31301
PartsTecPTA560-0464
PEMEBLAJAPABS-461
QUINTON HAZELLXABS1071
RIDEX412W1009
StarkSKWSS-0351009
SWAG33110177
VEMOV26720159
VEMOV26-72-0159
WE PARTS411140597
WILMINK GROUPWG1409942
WILMINK GROUPWG1781888
WILMINK GROUPWG1977939
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii