MotoCraft
Czujnik abs tył l/p peugeot 406 - SKV ESEN 06SKV085
Czujnik abs tył l/p peugeot 406 - SKV ESEN 06SKV085

Czujnik abs tył l/p peugeot 406 - SKV ESEN 06SKV085

ProducentSKV ESEN
62,66 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

PEUGEOT 406 95- PEUGEOT 406 (1995.10-2004.05) - Wszystkie wersje silnikowe

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

PEUGEOT 406 95-

PEUGEOT

  • 406 (1995.10-2004.05) - Wszystkie wersje silnikowe

Czujnik abs tył l/p peugeot 406 - SKV ESEN 06SKV085: pasuje do 34 wersji pojazdów marki Peugeot.

  • 406 1.6
  • 406 1.8
  • 406 1.8 16V
  • 406 1.9 D
  • 406 1.9 TD
  • 406 2.0 16V
  • 406 2.0 16V HPi
  • 406 2.0 HDI 90
  • 406 2.0 HDi 110
  • 406 2.0 Turbo
  • 406 2.1 TD 12V
  • 406 2.2
  • 406 2.2 HDi
  • 406 3.0 24V
  • 406 3.0 V6
  • 406 Break 1.8
  • 406 Break 1.8 16V
  • 406 Break 1.9 D
  • 406 Break 1.9 TD
  • 406 Break 2.0 16V
  • 406 Break 2.0 16V HPi
  • 406 Break 2.0 HDI 90
  • 406 Break 2.0 HDi 110
  • 406 Break 2.0 Turbo
  • 406 Break 2.1 TD 12V
  • 406 Break 2.2
  • 406 Break 2.2 HDi
  • 406 Break 3.0 24V
  • 406 Break 3.0 V6
  • 406 coupe 2.0 16V
  • 406 coupe 2.2
  • 406 coupe 2.2 HDI
  • 406 coupe 3.0 V6
  • 406 coupe 3.0 V6 24V
CITROËN 454549
CITROËN 96183261
CITROËN/PEUGEOT 454549
CITROËN/PEUGEOT 96183261
ELTA AUTOMOTIVE EA0024
ELTA AUTOMOTIVE XBS024
INTERMOTOR 60330
LEMARK LAB059
MOTAQUIP LVAB711
PEUGEOT 454549
PEUGEOT 96182361
PEUGEOT 96183261
RIDEX 412W0151
Stark SKWSS-0350150
WILMINK GROUP WG1431291
4U Autoparts20466PU
A.B.S.30141
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1372
ABAKUS120-03-076
AIC52021
ALANKO316106
Alfa e-PartsAF08343
APECABS1029
ATOMTECWSS1B005
AUTEX901131
AUTLOGAS4083
AUTO-SPEED PARTS290SS00264
AUTOFREN SEINSADS0207
AUTOTEAML4774
BENDIX058113B
BENDIX BrakingBSW1226
BIRTH51624
BOSCH0265006206
BREMI50570
CAUTEX755222
CITROËN454549
CITROËN96183261
CSV electronic partsCSG9774
CSV electronic partsCSG9774C
DAKAtec410140
DELPHISS20027
DODA1180050026
EFI AUTOMOTIVE302345
ELTA AUTOMOTIVEEA0024
ELTA AUTOMOTIVEXBS024
ERA560301
ERA560301A
ERT530214
ESEN SKV06SKV085
FAE78371
FARE SA22462
FEBI BILSTEIN36953
FISPA84.774
FISPA84.774A2
FISPA84774
FTE9400064
FTEBZ3069S
GEBE910391
GHGH-713708
GSP9A0320
HERTH+BUSS ELPARTS70660508
HITACHI131555
HOFFER8290274
HOFFER8290274E
INTERMOTOR60330
INTERMOTORAB1131
INTERMOTORALB049
INTERMOTORLAB059
IPD40-0126
IPD400126
JP GROUP4197100600
JP GROUP4197100609
KAMOKA1060372
KAWE80950058
KAWE818028229
MAPCO86313
MASTER-SPORT GERMANY0265006206-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0265006206PCSMS
MAXGEAR20-0047
MAXGEAR200047
MEAT & DORIA90274
MEAT & DORIA90274E
MEC-DIESEL901297DP
Metalcaucho50185
METZGER0900058
MEYLE11-148990007
MEYLE11148990007
MGACABS140
MOBILETRONAB-EU027
MOTAQUIPLVAB711
Multiparts97-990141
Multiparts97990141
NK293704
NTYHCA-PE-008
OSSCA08195
PAGID34072
PartsTecPTA560-0123
PATRONABS51013
PEMEBLABNXBSW1226
PEUGEOT96182361
PLYOMP755222
QUINTON HAZELLXABS187
RIDEX412W0151
SASIC9230003
SNRASB166.11
StarkSKWSS-0350150
STCT450185
STELLOX06-65357-SX
STELLOX0665357SX
SWAG62 93 6953
SWAG62936953
TEXTAR45006900
TOMEX BrakesTX51-97
TOPRAN721 601
TOPRAN721601
TRICLO430285
TRUCKTEC AUTOMOTIVE1135021
TRWGBS4012
VEMAVE51624
VEMOV42-72-0007
VEMOV42720007
WE PARTS411140312
WE PARTS411141128
WILMINK GROUPWG1409771
WILMINK GROUPWG1431291
WILMINK GROUPWG1440956
WILMINK GROUPWG1495743
WILMINK GROUPWG1773859
ZEKKERTSE-6260
ZZVFWEKR0248
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii