MotoCraft
Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036
Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036
Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036 — zdjęcie 2
Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036 — zdjęcie 3
Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036 — zdjęcie 4

Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036

ProducentSKV ESEN
66,48 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 3 E46 00- CZUJNIK ABS TYŁ LEWY/PRAWY BMW 3 (E46) Tył lewy / prawy BMW 3 (E46)   ⚠️ Czujnik ABS/ESP w Twoim aucie występowały w kilku wariantach. ⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalogu po VIN...

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

BMW 3 E46 00-

CZUJNIK ABS TYŁ LEWY/PRAWY BMW 3 (E46)

Tył lewy / prawy BMW 3 (E46)

 

⚠️ Czujnik ABS/ESP w Twoim aucie występowały w kilku wariantach.

⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalogu po VIN.

⚠️ Wyszukaj swoje auto w zakładce "Pasuje do pojazdów" i zwróć szczególną uwagę zapisy takie jak:

  • Rok prod. do
  • Rok prod. od

Nie jesteś pewien, co oznaczają w/w kryteria? Obowiązkowo sprawdź dopasowanie według VIN.

Jeśli nie podano iczacej, informacje w ofercie dotyczą części do pojazdów których pierwotny rynek przeznaczenia to Polska.

Twoje auto jest sprowadzane np. z USA? Do doboru części należy użyć katalogu przeznaczonego rynek na USA.

Numery porównawcze:

Czujnik abs tył l/p bmw 3 e46 - SKV ESEN 06SKV036: pasuje do 23 wersji pojazdów marki BMW.

  • 3 Compact 316 ti
  • 3 Compact 325 ti
  • 3 Touring 318 i
  • 3 Touring 320 d
  • 3 Touring 320 i
  • 3 Touring 325 i
  • 3 Touring 328 i
  • 3 Touring 330 d
  • 3 Touring 330 i
  • 3 coupe 316 Ci
  • 3 coupe 318 Ci
  • 3 coupe 320 Ci
  • 3 coupe 323 Ci
  • 3 coupe 325 Ci
  • 3 coupe 328 Ci
  • 3 coupe 330 Ci
  • 3 coupe M3
  • 3 coupe M3 CSL
  • 3 kabriolet 320 Ci
  • 3 kabriolet 323 Ci
  • 3 kabriolet 325 Ci
  • 3 kabriolet 330 Ci
  • 3 kabriolet M3
ELTA AUTOMOTIVE EA0044
ELTA AUTOMOTIVE XBS044
INTERMOTOR 60261
JPN 75E9253-JPN
LEMARK LAB115
MOTAQUIP LVAB146
RIDEX 412W0013
Stark SKWSS-0350012
WILMINK GROUP WG1427861
A.B.S.30045
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1252
ABAKUS120-03-040
ABECCZ1394ABE
AIC51518
ALANKO316063
Alfa e-PartsAF08326
APECABS1090
ASAM AUTOMOTIVE74143
ATE24.0751-1179.3
ATE24075111793
AUTEX901088
AUTLOGAS4040
AUTO-SPEED PARTS290SS00206
AUTOFREN SEINSADS0192
AUTOTEAML4571
BAPMICBACB12-759002
BENDIX058014B
BENDIX BrakingBSW1016
BIRTH50983
BMW1164370
BMW1164652
BMW34521164370
BMW34521164652
BOGAPB7117115
BOSCH0986594017
BRAXISAK0091
BREMI50206
BSGBSG15-840-028
BUGIADBA71021
CAUTEX755179
CSV electronic partsCSG9571
DAKAtec410005
DELPHISS20043
DENCKERMANNB180034
DIEDERICHS1121415
EFI AUTOMOTIVE302018
ELTA AUTOMOTIVEEA0044
ELTA AUTOMOTIVEXBS044
ERA560146
ERA560146A
ERT530143
ESEN SKV06SKV036
FAE78019
FARE SA22419
FEBI BILSTEIN24129
FISPA84.571
FISPA84571
FLENNORFSE51518
FREY882200201
FREY882209601
FTE9400030
FTEBZ3030S
GEBE913561
GHGH-711505
GSP9A0402
HART522943
HELLA6PU010039-491
HELLA6PU010039491
HERTH+BUSS ELPARTS70660104
HITACHI131508
HOFFER8290072
INTERMOTOR60261
INTERMOTORAB1212
INTERMOTORALB233
INTERMOTORLAB115
IPD40-0083
JP GROUP1497100300
KAMOKA1060064
KAWE80950009
KAWE818011202
KRAFT AUTOMOTIVE9412549
MAPCO86659
MASTER-SPORT GERMANY0986594017PCSMS
MAXGEAR20-0010
MAXGEAR200010
MEAT & DORIA90072
MEC-DIESEL901129DP
Metalcaucho50142
METZGER0900009
MEYLE3148990048
MGACABS206
MOBILETRONAB-EU041
MOBILETRONABEU041
MOTAQUIPLVAB146
Multiparts97990045
NK291515
NTYHCA-BM-005
OSSCA05226
PAGID34049
PartsTecPTA560-0035
PATRONABS51518
PEMEBLABNXBSW1016
PLYOMP755179
PREXApartsP201011
QUINTON HAZELLXABS164
RIDEX412W0013
SNRASB150.06
StarkSKWSS-0350012
STCT450142
STELLOX06-65325-SX
STELLOX0665325SX
SWAG20 92 4129
SWAG20924129
TEXTAR45003100
TEXTAR45003180
TOMEX BrakesTX50-18
TOPRAN500 980
TOPRAN500980
TRICLO432783
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.155
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0835155
TRWGBS1308
VEMAVE50983
VEMOV20-72-0490
VEMOV20-72-0493
VEMOV20720490
WE PARTS411140080
WILMINK GROUPWG1097064
WILMINK GROUPWG1495584
WILMINK GROUPWG1773875
ZEKKERTSE-6191
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii