MotoCraft
Czujnik abs tył l/p audi a6 - SKV ESEN 06SKV025
Czujnik abs tył l/p audi a6 - SKV ESEN 06SKV025

Czujnik abs tył l/p audi a6 - SKV ESEN 06SKV025

ProducentSKV ESEN
54,99 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A6 C5 97-

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

AUDI A6 C5 97-

Czujnik abs tył l/p audi a6 - SKV ESEN 06SKV025: pasuje do 18 wersji pojazdów marki Audi.

  • A6 C5 1.8
  • A6 C5 1.8 T
  • A6 C5 1.9 TDI
  • A6 C5 2.4
  • A6 C5 2.5 TDI
  • A6 C5 2.7 T
  • A6 C5 2.8
  • A6 C5 3.0
  • A6 C5 Avant 1.8
  • A6 C5 Avant 1.8 T
  • A6 C5 Avant 1.9 TDI
  • A6 C5 Avant 2.4
  • A6 C5 Avant 2.5 TDI
  • A6 C5 Avant 2.7 T
  • A6 C5 Avant 2.8
  • A6 C5 Avant 3.0
  • A6 C5 Avant S6 quattro
  • A6 C5 S6 quattro
AUDI 4B0927807
AUDI 4B0927807M
ELTA AUTOMOTIVE EA0286
ELTA AUTOMOTIVE XBS286
INTERMOTOR 60251
LEMARK LAB104
MOTAQUIP LVAB451
RIDEX 412W0206
SEAT 4B0927807
SKODA 4B0927807
Stark SKWSS-0350205
VAG 4B0927807
VAG 4B0927807M
WILMINK GROUP WG1429551
A.B.S.30011
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1385
ABAKUS120-03-105
ABAKUS12003105
AIC51464
ALANKO10316161
Alfa e-PartsAF05524
AUDI4B0927807
AUDI4B0927807M
AUTEX901215
AUTLOGAS4013
AUTO-SPEED PARTS290SS00187
AUTOMEGA247669710
Automotive RYME1098F
AUTOMOTOR FrancePSS1088
AUTOTEAML4553
BBR Automotive002-40-09184
BBR Automotive0024009184
BENDIX058220B
BENDIX BrakingBSW1230
BIRTH50897
BOGAPA7117101
BOSCH0986594618
BREMI50299
CAUTEX755130
CSV electronic partsCSG9553
DAKAtec410243
DAKAtec410421
DELPHISS20099
DODA1180050001
EFI AUTOMOTIVE302057
EGT691044EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0286
ELTA AUTOMOTIVEXBS286
ERA560254
ERA560254A
ESEN SKV06SKV025
FAE78058
FARE-MX22370
FEBI BILSTEIN23818
FISPA84.553
FISPA84553
FTE9400011
FTEBZ3011S
GEBE911311
GHGH-714710
GSP9A1004
HELLA6PU012806-791
HERTH+BUSS ELPARTS70660018
HITACHI131420
HOFFER8290054
INTERMOTOR60251
INTERMOTORAB1200
INTERMOTORALB226
INTERMOTORLAB104
IPD40-0210
IPD400210
JP GROUP1197101100
KAMOKA1060659
KAWE818029226
KRAFT AUTOMOTIVE9410196
KRAFTVOLL GERMANY05090181
MAPCO86823
MASTER-SPORT GERMANY0986595026-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0986595026PCSMS
MAXGEAR20-0070
MAXGEAR20-0071
MAXGEAR200070
MEAT & DORIA90054
MEC-DIESEL901264DP
Metalcaucho50093
METZGER0900251
MOBILETRONAB-EU126
MOBILETRONABEU126
MOTAQUIPLVAB451
Multiparts97-990011
Multiparts97990011
NK294713
NTYHCA-AU-010
OSSCA03553
PAGID34012
PartsTecPTA560-0042
PATRONABS51464
PEMEBLABNXBSW1230
PLYOMP755130
QUINTON HAZELLXABS152
RIDEX412W0206
SNRASB154.12
SNRASB15412
StarkSKWSS-0350205
STCT450093
STELLOX06-65319-SX
STELLOX0665319SX
SWAG32 92 3818
SWAG32923818
TEXTAR45001200
TOMEX BrakesTX51-61
TOMEX BrakesTX5161
TOPRAN110 486
TOPRAN110486
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.149
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735149
TRWGBS2511
VEMAVE50897
VEMOV10-72-1081
VEMOV10721081
vika99271594001
WE PARTS411140060
WILMINK GROUPWG1409593
WILMINK GROUPWG1429551
WILMINK GROUPWG1437605
WILMINK GROUPWG1495697
WILMINK GROUPWG1773926
ZEKKERTSE-6327
ZZVFWEKR0240
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii