MotoCraft
Czujnik abs tył l/p audi a3 vw bora - SKV ESEN 06SKV014
Czujnik abs tył l/p audi a3 vw bora - SKV ESEN 06SKV014

Czujnik abs tył l/p audi a3 vw bora - SKV ESEN 06SKV014

ProducentSKV ESEN
51,78 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 8L 96-/TT 8N 98-/VW GOLF IV 97- Specyfikacja techniczna: długość [mm]: 220 kolor: czarny kształt obudowy wtyczki: owalny liczba zestyków: 2 napięcie [V]: 12 rodzaj wtyczki: żeński strona zabudowy: z tyłu tryb pracy: elektryczny Oferowane pr...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

AUDI A3 8L 96-/TT 8N 98-/VW GOLF IV 97-

Specyfikacja techniczna:

  • długość [mm]: 220
  • kolor: czarny
  • kształt obudowy wtyczki: owalny
  • liczba zestyków: 2
  • napięcie [V]: 12
  • rodzaj wtyczki: żeński
  • strona zabudowy: z tyłu
  • tryb pracy: elektryczny

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik abs tył l/p audi a3 vw bora - SKV ESEN 06SKV014: pasuje do 36 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.8
  • A3 1.8 T quattro
  • A3 1.9 TDI quattro
  • A3 S3 quattro
  • TT 1.8 T quattro
  • TT 3.2 VR6 quattro
  • TT Roadster 1.8 T quattro
  • TT Roadster 3.2 VR6 quattro
  • LEON 1.8 20V T 4
  • LEON 1.9 TDI Syncro
  • LEON 2.8 Cupra 4
  • OCTAVIA I 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T 4x4
  • OCTAVIA I Combi 1.9 TDI 4x4
  • OCTAVIA I Combi 2.0 4x4
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 1.9 TDI 4motion
  • BORA I 2.0 4motion
  • BORA I 2.3 V5 4motion
  • BORA I 2.8 V6 4motion
  • BORA Variant 1.8 4motion
  • BORA Variant 1.9 TDI 4motion
  • BORA Variant 2.0 4motion
  • BORA Variant 2.3 V5 4motion
  • BORA Variant 2.8 V6 4motion
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV 2.0 4motion
  • GOLF IV 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV 2.8 VR6 4motion
  • GOLF IV 3.2 R32 4motion
  • GOLF IV Variant 1.8 4motion
  • GOLF IV Variant 1.9 TDI 4motion
  • GOLF IV Variant 2.0 4motion
  • GOLF IV Variant 2.3 V5 4motion
  • GOLF IV Variant 2.8 V6 4motion
AUDI 1J0927807D
AUTOTEAM L4566
ELTA AUTOMOTIVE EA0119
ELTA AUTOMOTIVE XBS119
FISPA 84.566
HOFFER 8290067
JPN 75E9237-JPN
RIDEX 412W0032
SEAT 1J0927807D
SIDAT 84.566
SKODA 1J0927807D
Stark SKWSS-0350031
VAG 1J0927807D
VW 1J0927807D
WE PARTS 411140075
WILMINK GROUP WG1409605
WILMINK GROUP WG1429530
A.B.S.30008
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1312
ABAKUS120-03-100
ABECCZ1535ABE
ACEMARK243018
AIC50947
ALANKO10316006
Alfa e-PartsAF08319
APECABS1017
ATE24.0711-1365.3
ATE24071113653
ATOMTECWSS1A034
AUDI1J0927807D
AUTEX901048
AUTLOGAS4004
AUTO-SPEED PARTS290SS00185
AUTOMEGA150043010
AUTOTEAML4566
BAPMICBACB13-759016
BENDIX058135B
BENDIX BrakingBSW1201
BIRTH50893
BOSCH0986594008
BREMI50656
BUGIAD73024
CAUTEX755156
CSV electronic partsCSG9566
DAKAtec410197
DELPHISS20096
DENCKERMANNB180180
EFI AUTOMOTIVE302272
EGT691004EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0119
ELTA AUTOMOTIVEELABS119
ELTA AUTOMOTIVEXBS119
ERA560219
ERA560219A
ESEN SKV06SKV014
FAE78279
FARE SA22396
FEBI BILSTEIN23498
FISPA84.566
FISPA84566
FLENNORFSE50947
FTE9400007
FTEBZ3007S
GEBE911531
GHGH-719908
GSP9A1016
HELLA6PU009106-741
HELLA6PU009106741
HERTH+BUSS ELPARTS70660012
HITACHI131406
HOFFER8290067
INTERMOTOR60633
INTERMOTORAB1194
INTERMOTORALB547
INTERMOTORLAB099
IPD40-0043
IPD400043
JP GROUP1197100500
JP GROUP1197100509
JPN75E9237-JPN
KAMOKA1060035
KAWE818029233
KRAFT AUTOMOTIVE9410025
MAPCO86807
MASTER-SPORT GERMANY0986594008-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0986594008PCSMS
MAXGEAR20-0115
MAXGEAR200115
MEAT & DORIA90067
MEC-DIESEL901018DP
Metalcaucho50119
METZGER0900071
MEYLE1008990011
MGACABS223
MOBILETRONAB-EU075
MOBILETRONABEU075
MOTAQUIPLVAB374
Multiparts97-990008
Multiparts97990008
NK294725
NTYHCA-VW-008
OSSCA13082
PAGID34009
PartsTecPTA560-0082
PATRONABS50947
PEMEBLABNXBSW1201
PLYOMP755156
PREXApartsP101101
QUATTRO FRENIQF00T00376
QUINTON HAZELLXABS238
RIDEX412W0032
SNRASB154.42
StarkSKWSS-0350031
STCT450119
STELLOX06-65304-SX
STELLOX0665304SX
SWAG32 92 3498
SWAG32923498
TEXTAR45000800
TOMEX BrakesTX51-57
TOPRAN110 723
TOPRAN110723
TRICLO433336
TRICLO903336
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.174
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735174
TRWGBS2507
VEMAVE50893
VEMOV10-72-1050
VEMOV10721050
vika99271494901
WE PARTS411140075
WILMINK GROUPWG1409605
WILMINK GROUPWG1429530
WILMINK GROUPWG1437540
WILMINK GROUPWG1495663
WILMINK GROUPWG1773923
ZEKKERTSE-6238
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii