MotoCraft
Czujnik abs przód lewy seat alhamulcowybra - SKV 06SKV114
Czujnik abs przód lewy seat alhamulcowybra - SKV 06SKV114

Czujnik abs przód lewy seat alhamulcowybra - SKV 06SKV114

ProducentSKV ESEN
341,48 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

elektryczny żeński z przodu

Liczba biegunów6
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Typ samochoduSamochody dostawcze
  • elektryczny
  • żeński
  • z przodu

Czujnik abs przód lewy seat alhamulcowybra - SKV 06SKV114: pasuje do 17 wersji pojazdów marek Ford, Seat, Volkswagen.

  • GALAXY I 1.9 TDI
  • GALAXY I 2.0 i
  • GALAXY I 2.3 16V
  • GALAXY I 2.8 V6
  • ALHAMBRA 1.8 T 20V
  • ALHAMBRA 1.9 TDI
  • ALHAMBRA 1.9 TDI 4motion
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • ALHAMBRA 2.8 V6
  • ALHAMBRA 2.8 V6 4motion
  • SHARAN 1.8 T 20V
  • SHARAN 1.9 TDI
  • SHARAN 1.9 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.0 LPG
  • SHARAN 2.8 V6 24V
  • SHARAN 2.8 V6 24V 4motion
AUDI 7M3927807H
ELTA AUTOMOTIVE EA0089
ELTA AUTOMOTIVE XBS089
FORD 1110312
FORD 1112765
FORD 11127765
FORD 7M3927807H
FORD YM212B372BB
HERTH+BUSS ELPARTS 70660322
INTERMOTOR 60022
LEMARK LAB302
MOTAQUIP LVAB610
MTR 12115394
RIDEX 412W0048
SEAT 7M3927807H
SKODA 7M3927807H
Stark SKWSS-0350047
VAG 7M3927807H
VW 7M3927807H
A.B.S.30154
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1260
ABAKUS120-02-037
ABECCZ1277ABE
AIC54285
ALANKO315963
Alfa e-PartsAF04987
APECABS1067
ASAM AUTOMOTIVE74227
ATE24.0713-1128.3
ATE24071311283
ATOMTECWSS1D017
AUDI7M3927807H
AUTEX901519
AUTLOGAS4114
AUTOMEGA150006910
AUTOMEGA30101120765
AUTOMEGA3092708077M3H
AUTOTEAML4981A2
BAPMICBF0340220068
BENDIX058146B
BREMI51035
BUGIAD73196
CONTINENTAL/VDOA2C59513287
CSV electronic partsCSG9981
CSV electronic partsCSG9981C
DAKAtec410206
DELPHISS20171
DODA1180050089
EFI AUTOMOTIVE302174
EGT691311EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0089
ELTA AUTOMOTIVEXBS089
ERA560311
ERA560345
ERA560345A
ESEN SKV06SKV114
FAE78176
FISPA84.981
FISPA84.981A2
FISPA84981
FORD1110312
FORD1112765
FORD11127765
FORDYM212B372BB
FTE9400109
FTEBZ3125S
G.U.D.GABS01042
GEBE912971
GHGH-702514V
GSP9A0377
HART525396
HELLA6PU012806-661
HERTH+BUSS ELPARTS70660322
HITACHI131426
HOFFER8290481
INTERMOTOR60022
INTERMOTORAB1484
INTERMOTORALB032
INTERMOTORLAB302
IPD40-0514
IPD400514
JP GROUP1197103200
JP GROUP1197103209
KAMOKA1060190
KAWE80950252
KAWE818010113
KRAFT AUTOMOTIVE9410096
MAPCO86844
MAXGEAR20-0089
MAXGEAR200089
MEAT & DORIA90481
MEC-DIESEL901023DP
METZGER0900252
MEYLE1148000015
MGACABS379
MOBILETRONAB-EU063
MOTAQUIPLVAB610
MTR12115394
Multiparts97-990154
Multiparts97990154
NK292526
NTYHCA-FR-015
OSSCA10174
PartsTecPTA560-0209
PATRONABS52009
PROFIT5015-0078
QUINTON HAZELLXABS244
RIDEX412W0048
SASIC9236013
SNRASB154.40
StarkSKWSS-0350047
STELLOX06-65438-SX
STELLOX0665438SX
TEXTAR45011500
TOMEX BrakesTX52-07
TOPRAN112 228
TOPRAN112228
TRWGBS1068
VEMOV10-72-1076
VEMOV10721076
vika99271594801
WE PARTS411140523
WE PARTS411140524
WILMINK GROUPWG1032460
WILMINK GROUPWG1409888
WILMINK GROUPWG1495781
WILMINK GROUPWG1773993
ZEKKERTSE-6239
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii