MotoCraft
Czujnik abs przód lewy mazda 6 - SKV 06SKV128
Czujnik abs przód lewy mazda 6 - SKV 06SKV128
Czujnik abs przód lewy mazda 6 - SKV 06SKV128 — zdjęcie 2

Czujnik abs przód lewy mazda 6 - SKV 06SKV128

ProducentSKV ESEN
74,76 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

  OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko sto...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

 

  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Czujnik abs przód lewy mazda 6 - SKV 06SKV128: pasuje do 14 wersji pojazdów marki Mazda.

  • 6 Hatchback 1.8
  • 6 Hatchback 2.0
  • 6 Hatchback 2.0 DI
  • 6 Hatchback 2.3
  • 6 Station Wagon 1.8
  • 6 Station Wagon 2.0
  • 6 Station Wagon 2.0 DI
  • 6 Station Wagon 2.3
  • 6 Station Wagon 2.3 AWD
  • 6 sedan 1.8
  • 6 sedan 2.0
  • 6 sedan 2.0 DI
  • 6 sedan 2.3
  • 6 sedan 2.3 MPS Turbo
ELTA AUTOMOTIVE EA1088
Stark SKWSS-0350525
RIDEX 412W0525
PartsTec PTA560-0129
MOTAQUIP LVAB166
ELTA AUTOMOTIVE XBS1088
INTERMOTOR 60915
LEMARK LAB662
A.B.S.30933
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1474
Alfa e-PartsAF05568
APECABS1515
ASHIKA151-03-300
ASHIKA15103300
ATOMTECWSS1F005
AUTEX901470
AUTLOGAS5001
AUTO-SPEED PARTS290SS00762
AUTOTEAML4798A2
BENDIX058213B
BREMI50493
CSV electronic partsCSG9798
DAKAtec410088
DELPHISS20239
DODA1180050118
ELTA AUTOMOTIVEEA1088
ELTA AUTOMOTIVEXBS1088
ERA560686A
ESEN SKV06SKV128
FEBI BILSTEIN107183
FISPA84.798
FISPA84.798A2
FISPA84798
GEBE914131
GHGH-703208V
GSP9A1125
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5903002
HOFFER8290299
INTERMOTOR60915
IPD40-0465
IPD400465
JAPANPARTSABS-300
JAPANPARTSABS300
JAPKO151300
JP GROUP3897100170
JPN75E3009-JPN
KAMOKA1060252
KAVO PARTSBAS4515
KAVO PARTSBAS-4515
KAWE818050104
LEMARKLAB662
MAGNETI MARELLI600000181210
MAZDAGJ6A4373XA
MAZDAGJ6A4373XB
MAZDAGJ6A4373XC
MAZDAGJ6A4373XD
MAZDAGJ6A4373XE
MDRMAB-9300
MDRMAB9300
MEAT & DORIA90299
MEC-DIESEL901097DP
METZGER0900679
MEYLE35-148990012
MOBILETRONAB-JP065
MOTAQUIPLVAB166
Multiparts97-992052
Multiparts97992052
NIPPARTSJ5003000
NK293203
NTYHCA-MZ-008
OSSCA13165
PartsTecPTA560-0129
PATRONABS52033
PEMEBLAJAPABS-300
PEMEBLAJAPABS300
QUATTRO FRENIQF00T01257
QUATTRO FRENIQF60F00085
QUINTON HAZELLXABS969
QUINTON HAZELLXABS231
RIDEX412W0525
StarkSKWSS-0350525
STELLOX06-65525-SX
STELLOX0665525SX
VEMOV32720062
VEMOV32-72-0062
WE PARTS411140339
WILMINK GROUPWG1097104
WILMINK GROUPWG1774053
WILMINK GROUPWG1782212
WILMINK GROUPWG2241517
ZEKKERTSE-6072
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii