MotoCraft
Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180
Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180
Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180 — zdjęcie 2
Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180 — zdjęcie 3

Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180

ProducentSKV ESEN
75,05 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES M W163 98-   OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

MERCEDES M W163 98-

 

  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Czujnik abs prz pr mb ml w163 - SKV ESEN 06SKV180: pasuje do 7 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA M ML 230 (163.136)
  • KLASA M ML 270 CDI (163.113)
  • KLASA M ML 320 (163.154)
  • KLASA M ML 400 CDI (163.128)
  • KLASA M ML 430 (163.172)
  • KLASA M ML 500 (163.175)
  • KLASA M ML 55 AMG (163.174)
PartsTec PTA560-0442
ELTA AUTOMOTIVE XBS1350
ELTA AUTOMOTIVE EA1350
MERCEDES-BENZ 1635400817
MERCEDES-BENZ A1635400817
RIDEX 412W0348
Stark SKWSS-0350348
A.B.S.30878
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1555
Alfa e-PartsAF01980
ATOMTECWSS1M012
AUTLOGAS4530
AUTOTEAML41209A2
AUTOTEAML41209
BAPMICBACB11-759012
BBR Automotive0011019784
BENDIX058692B
BREMI50508
CSV electronic partsCSG1209
DAKAtec410501
DELPHISS20342
EGT691409EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA1350
ELTA AUTOMOTIVEXBS1350
ERA560580A
ERA560580
ESEN SKV06SKV233
ESEN SKV06SKV180
FISPA84.1209
FISPA84.1209A2
FISPA841209
GEBE910891
GHGH-703314H
GSP9A0588
HOFFER8290708E
HOFFER8290708
JPN75E9541-JPN
KAWE818023703
MEAT & DORIA90708E
MEAT & DORIA90708
MEC-DIESEL901459DP
MERCEDES-BENZ1635400817
MERCEDES-BENZA1635400817
METZGER09001059
Multiparts97-990878
PATRONABS52215
RIDEX412W0348
StarkSKWSS-0350348
TEXTAR45059180
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0242379
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.42.379
VEMOV30-72-0733
VEMOV30720733
WE PARTS411140746
WE PARTS411141177
WILMINK GROUPWG1774135
WILMINK GROUPWG1805656
WILMINK GROUPWG1822423
ZEKKERTSE-6134
ZZVFWEKR0357
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii