MotoCraft
Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075
Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075
Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075 — zdjęcie 2
Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075 — zdjęcie 3

Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075

ProducentSKV ESEN
65,68 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A4 B5 94-/A6 C5 97-/VW PASSAT B5 96- SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych. Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

AUDI A4 B5 94-/A6 C5 97-/VW PASSAT B5 96-

SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych.

Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyfikowanego Dostawcy Danych”. Produkty marki SKV są doceniane w Polsce, a także w innych krajach Europy.

Numery Pasujących Zamienników Innych producentów:

0900095 METZGER, 0986594014/BOH, 1008990031 MEYLE, 1060050/KAO, 109 926/TOP, 1197101900 JPG, 120-02-122/ABA, 150041710/DLL, 34261/FEB, 51-83/TOM, 560005 ERA, 560005A ERA, 704706 GH, 78062/FAE, 8D0927803 HP, 8D0927803/MG, 90008 MD, ABS-Z90008/MGM, AS4008, ASB154.16/SNR, CA0004P/GAZ, CCZ1156ABE, GBS2533/TRW, SS20004/DEL, V10-72-0917 VEMO, V10-72-0917-1 VEMO

8D0927803, 34261

Czujnik abs prz l/p vw passat - SKV ESEN 06SKV075: pasuje do 61 wersji pojazdów marek Audi, Volkswagen.

  • A4 B5 1.6
  • A4 B5 1.8
  • A4 B5 1.8 T
  • A4 B5 1.8 T quattro
  • A4 B5 1.8 quattro
  • A4 B5 1.9 TDI
  • A4 B5 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 2.4
  • A4 B5 2.4 quattro
  • A4 B5 2.5 TDI
  • A4 B5 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 2.6
  • A4 B5 2.6 quattro
  • A4 B5 2.8
  • A4 B5 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.6
  • A4 B5 Avant 1.8
  • A4 B5 Avant 1.8 T
  • A4 B5 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B5 Avant 1.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.9 Hybrid
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.4
  • A4 B5 Avant 2.4 quattro
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.6
  • A4 B5 Avant 2.6 quattro
  • A4 B5 Avant 2.8
  • A4 B5 Avant 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant S4 quattro
  • A4 B5 S4 quattro
  • A6 C5 2.4 quattro
  • A6 C5 Avant 2.4 quattro
  • PASSAT B5 1.6
  • PASSAT B5 1.8
  • PASSAT B5 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 1.8 T
  • PASSAT B5 1.9 TDI
  • PASSAT B5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.0
  • PASSAT B5 2.3 VR5
  • PASSAT B5 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.5 TDI
  • PASSAT B5 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 2.8 V6
  • PASSAT B5 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.6
  • PASSAT B5 Variant 1.8
  • PASSAT B5 Variant 1.8 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5 Variant 2.3 VR5 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6 Syncro/4motion
AUDI 8D0927803
ELTA AUTOMOTIVE EA0020
ELTA AUTOMOTIVE XBS020
INTERMOTOR 60263
JPN 75E9232-JPN
LEMARK LAB082
MOTAQUIP LVAB159
RIDEX 412W0010
SEAT 8D0927803
SKODA 8D0927803
Stark SKWSS-0350009
VAG 8D0927803
VW 8D0927803
WILMINK GROUP WG1428953
A.B.S.30002
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1257
ABAKUS120-02-122
ABAKUS12002122
ABECCZ1156ABE
ABECCZ1503ABE
AIC51917
ALANKO10316254
Alfa e-PartsAF08298
APECABS1001
ASAM AUTOMOTIVE74192
ATOMTECWSS1A001
AUDI8D0927803
AUTEX901368
AUTLOGAS4008
AUTO-SPEED PARTS290SS00181
AUTOFREN SEINSADS0016
AUTOMEGA150041710
AUTOMOTOR FrancePSS1072
AUTOTEAML4507
BAPMICBACB13-759001
BBR Automotive002-40-09194
BBR Automotive0024009194
BENDIX058044B
BENDIX BrakingBSW1207
BOSCH0986594014
BRAXISAK0054
BREMI50323
BUGIAD73015
CAUTEX755127
CONTINENTAL/VDO340804075001Z
CSV electronic partsCSG9507
CSV electronic partsCSG9554
DAKAtec410225
DELPHISS20004
DODA1180050066
EFI AUTOMOTIVE302061
EGT691274EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0020
ELTA AUTOMOTIVEXBS020
ERA560005
ERA560005A
ERT530016
ESEN SKV06SKV075
FAE78062
FARE SA22367
FEBI BILSTEIN34261
FISPA84.507
FISPA84507
FLENNORFSE51917
FTE9400066
FTEBZ3073S
G.U.D.GABS01016
GAUSSGS2000
GEBE911301
GHGH-704706
GOOMAS-0016
GSP9A1001
HART522928
HELLA6PU009106-291
HELLA6PU009106291
HERTH+BUSS ELPARTS70660033
HITACHI131419
HOFFER8290008
INTERMOTOR60263
INTERMOTORAB1172
INTERMOTORALB235
INTERMOTORLAB082
IPD40-0363
IPD400363
JP GROUP1197101900
JPN75E9232-JPN
KAMOKA1060050
KAWE818029112
KRAFT AUTOMOTIVE9410110
KRAFTVOLL GERMANY05090082
MAPCO86810
MAPCO86810/7
MAPCO868107
MASTER-SPORT GERMANY0986594014-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0986594014PCSMS
MAXGEAR20-0054
MAXGEAR200054
MEAT & DORIA90008
MEC-DIESEL901574DP
Metalcaucho50090
METZGER0900095
MEYLE1008990031
MGACABS160
MOBILETRONAB-EU040
MOBILETRONABEU040
MOTAQUIPLVAB159
Multiparts97-990002
Multiparts97990002
NK294703
NTYHCA-AU-006
OSSCA03550
PAGID34035
PATRONABS51917
PEMEBLABNXBSW1207
PLYOMP755127
PREXApartsP101001
QUATTRO FRENIQF00T00313
QUATTRO FRENIQF60F00057
QUINTON HAZELLXABS147
RIDEX412W0010
SNRASB154.16
SNRASB15416
StarkSKWSS-0350009
STCT450090
STELLOX06-65334-SX
STELLOX0665334SX
SWAG30 93 4261
SWAG30934261
TEXTAR45007300
TEXTAR45007380
TOMEX BrakesTX51-83
TOMEX BrakesTX5183
TOPRAN109 926
TOPRAN109926
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.133
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735133
TRWGBS2533
VEMOV10-72-0917-1
VEMOV107209171
vika99271389001
WE PARTS411140008
WILMINK GROUPWG1032428
WILMINK GROUPWG1409564
WILMINK GROUPWG1428953
WILMINK GROUPWG1440406
WILMINK GROUPWG1495446
WILMINK GROUPWG1773837
WXQP330103
ZEKKERTSE-6000
ZZVFWEKR0299
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii