MotoCraft
Czujnik abs prz l/p renault megane - SKV ESEN 06SKV302
Czujnik abs prz l/p renault megane - SKV ESEN 06SKV302

Czujnik abs prz l/p renault megane - SKV ESEN 06SKV302

ProducentSKV ESEN
71,05 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MEGANE I 95-/SCENIC I 99-/II 03- Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod par...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85129090
Strona zabudowyPrzód
Liczba biegunów2

RENAULT MEGANE I 95-/SCENIC I 99-/II 03-

  • Oryginalny produkt wysokiej jakości znanego producenta: ESEN SKV
  • Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się w zakładce PASUJE DO POJAZDÓW pod parametrami.

Czujnik abs prz l/p renault megane - SKV ESEN 06SKV302: pasuje do 79 wersji pojazdów marki Renault.

  • 1.6
  • MEGANE I 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)
  • MEGANE I 1.4 Eco (BA0T)
  • MEGANE I 1.4 e (BA0E, BA0V)
  • MEGANE I 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...
  • MEGANE I 1.6 e (BA0F, BA0S)
  • MEGANE I 1.6 i (BA0L)
  • MEGANE I 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)
  • MEGANE I 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R)
  • MEGANE I 1.9 TDI
  • MEGANE I 1.9 dCi (BA05, BA1F)
  • MEGANE I 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)
  • MEGANE I 1.9 dTi (BA08, BA0N)
  • MEGANE I 1.9 dTi (BA1U)
  • MEGANE I 2.0 16V (BA0H)
  • MEGANE I 2.0 i
  • MEGANE I 2.0 i (BA0G)
  • MEGANE I Cabriolet 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)
  • MEGANE I Cabriolet 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)
  • MEGANE I Cabriolet 1.6 e (EA0F)
  • MEGANE I Cabriolet 2.0 (EA0G)
  • MEGANE I Cabriolet 2.0 16V
  • MEGANE I Cabriolet 2.0 16V (EA0H)
  • MEGANE I Cabriolet 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14)
  • MEGANE I Cabriolet 2.0 i (EA0G)
  • MEGANE I Classic 1.4 (LA0E, LA0V)
  • MEGANE I Classic 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)
  • MEGANE I Classic 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...
  • MEGANE I Classic 1.6 e (LA0F, LA0S)
  • MEGANE I Classic 1.6 i (LA0L)
  • MEGANE I Classic 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)
  • MEGANE I Classic 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R)
  • MEGANE I Classic 1.9 TDI
  • MEGANE I Classic 1.9 dCi (LA05, LA1F)
  • MEGANE I Classic 1.9 dT (LA0K, LA0Y)
  • MEGANE I Classic 1.9 dTi (LA08, LA0N)
  • MEGANE I Classic 1.9 dTi (LA1U)
  • MEGANE I Classic 2.0 i (LA07, LA0G)
  • MEGANE I Classic 2.0 i (LA0G)
  • MEGANE I Coach 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)
  • MEGANE I Coach 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)
  • MEGANE I Coach 1.6 e (DA0F)
  • MEGANE I Coach 1.9 dCi (DA05, DA1F)
  • MEGANE I Coach 1.9 dTi (DA0N)
  • MEGANE I Coach 2.0 16V
  • MEGANE I Coach 2.0 16V (DA0H)
  • MEGANE I Coach 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14)
  • MEGANE I Coach 2.0 i
  • MEGANE I Coach 2.0 i (DA0G)
  • MEGANE I Grandtour 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)
  • MEGANE I Grandtour 1.4 e (KA0V)
  • MEGANE I Grandtour 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)
  • MEGANE I Grandtour 1.6 e (KA0F)
  • MEGANE I Grandtour 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)
  • MEGANE I Grandtour 1.9 D (KA0J, KA0R)
  • MEGANE I Grandtour 1.9 dCi (KA05, KA1F)
  • MEGANE I Grandtour 1.9 dTi (KA0N)
  • MEGANE I Grandtour 1.9 dTi (KA1U)
  • MEGANE Scenic 1.4 i (JA0E)
  • MEGANE Scenic 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11)
  • MEGANE Scenic 1.6 e (JA0F)
  • MEGANE Scenic 1.6 i (JA0L)
  • MEGANE Scenic 1.9 D (JA0J)
  • MEGANE Scenic 1.9 dT (JA0K, JA0Y)
  • MEGANE Scenic 1.9 dTi (JA0N)
  • MEGANE Scenic 2.0 i (JA02, JA0G)
  • MEGANE Scenic 2.0 i (JA0G)
  • SCÉNIC I 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)
  • SCÉNIC I 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B)
  • SCÉNIC I 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)
  • SCÉNIC I 1.8 4x4
  • SCÉNIC I 1.9 dCi (JA05, JA1F)
  • SCÉNIC I 1.9 dCi RX4
  • SCÉNIC I 1.9 dTi (JA0N)
  • SCÉNIC I 1.9 dTi (JA1U)
  • SCÉNIC I 2.0 16V
  • SCÉNIC II
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • SCÉNIC II 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)
ASAM 98542
ELTA AUTOMOTIVE EA0035
ELTA AUTOMOTIVE XBS035
HERTH+BUSS ELPARTS 70660543
INTERMOTOR 60326
JPN 75E9276-JPN
LEMARK LAB128
MOTAQUIP LVAB348
RENAULT 7700429113
RENAULT 7700832768
RIDEX 412W0080
Stark SKWSS-0350079
WILMINK GROUP WG1430932
A.B.S.30301
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1288
ABAKUS120-02-113
ABECCZ1657ABE
AIC53305
ALANKO316209
Alfa e-PartsAF03936
APECABS1137
ASAM AUTOMOTIVE32049
ASAM AUTOMOTIVE98542
ATE24.0713-1109.1
ATE24071311091
AUTEX901294
AUTLOGAS4158
AUTO-SPEED PARTS290SS00050
AUTOFREN SEINSADS0036
AUTOTEAML41167
BBR Automotive001-10-25263
BENDIX058131B
BENDIX BrakingBSW1197
BIRTH52076
BOSCH0986594030
BRAXISAK0011
BREMI50273
BUGIADBA71065
CAUTEX755243
CONTINENTAL/VDOA2C59513055
CSV electronic partsCSG1167
DAKAtec410173
DELPHISS20068
DODA1180050083
EFI AUTOMOTIVE302005
EGT691187EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0035
ELTA AUTOMOTIVEXBS035
ERA560148
ERA560148A
ERT530035
ESEN SKV06SKV302
FAE78006
FARE SA22483
FEBI BILSTEIN38569
FERRONTOP04120030
FISPA84.1167
FTE9400100
FTEBZ3112S
GAUSSGS2113
GEBE917501
GHGH-703907
GSP9A1246
HART522947
HELLA6PU010039-971
HELLA6PU010039971
HERTH+BUSS ELPARTS70660543
HOFFER8290666
INTERMOTOR60326
INTERMOTORAB1231
INTERMOTORALB316
INTERMOTORLAB128
IPD40-0289
IPD400289
JPN75E9276-JPN
KAMOKA1060412
KAWE80950279
KAWE818025105
KRAFT AUTOMOTIVE9415069
KRAFTVOLL GERMANY05090041
MAGNETI MARELLI172100161010
MAPCO86100
MAPCO86100/7
MAPCO861007
MAXGEAR20-0117
MEAT & DORIA90666
MEC-DIESEL901279DP
Metalcaucho50206
METZGER0900279
MEYLE16-148990012
MEYLE16148990012
MGACABS116
MOBILETRONAB-EU036
MOBILETRONABEU036
MOTAQUIPLVAB348
MTE-THOMSON73322
Multiparts97-990301
Multiparts97990301
NK293901
NTYHCA-RE-007
OSSCA12045
PAGID34112
PartsTecPTA560-0191
PATRONABS52008
PEMEBLABNXBSW1197
PLYOMP755243
PROFIT5015-0225
QUINTON HAZELLXABS282
RENAULT7700429113
RENAULT7700832768
RIDEX412W0080
SNRASB155.02
StarkSKWSS-0350079
STCT450206
STELLOX06-65453-SX
SWAG60 93 8569
SWAG60938569
TEXTAR45011000
TEXTAR45134000
TOMEX BrakesTX50-63
TRICLO435257
TRWGBS2018
VEMAVE52076
VEMOV46-72-0017
VEMOV46720017
WE PARTS411140710
WILMINK GROUPWG1032445
WILMINK GROUPWG1430932
WILMINK GROUPWG1441283
WILMINK GROUPWG1773900
WILMINK GROUPWG1804786
WILMINK GROUPWG1822387
ZEKKERTSE-6207
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii