MotoCraft
Czujnik abs prz l/p ford focus - SKV ESEN 06SKV067
Czujnik abs prz l/p ford focus - SKV ESEN 06SKV067

Czujnik abs prz l/p ford focus - SKV ESEN 06SKV067

ProducentSKV ESEN
72,38 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS I 98-   Oś zabudowy: Przód Ograniczenia: BEZ ESP OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD FOCUS I 98-

 

  • Oś zabudowy: Przód
  • Ograniczenia: BEZ ESP
  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

SKV - jakość w rozsądnej cenie

  • Mniej wydajesz na kolejne naprawy
  • Nie musisz martwić się o awaryjność samochodu - jeździsz gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • Serwis samochodu trwa 2 godziny, a nie 2 dni

Wybór produktów SKV to wybór jakości w bardzo rozsądnej cenie. Nie trać czasu na wybór właściwego producenta twojej części tylko wybierz renomowanego producenta!

50542294 SKV
50542294 SKV+GIF 1064227 1093743 98AG2B3
60002 ALB005 30087 24071150493
A.B.S.30087
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1285
ABAKUS120-02-077
ABAKUS12002077
ABECCZ1654ABE
AIC52995
ALANKO10315957
Alfa e-PartsAF08322
APECABS1059
ATE24.0711-5049.3
ATE24071150493
ATOMTECWSS1D003
AUTEX901449
AUTLOGAS4090
AUTOFREN SEINSADS0054
AUTOMEGA150005610
AUTOTEAML4588
BBR Automotive001-10-25322
BENDIX058025B
BENDIX BrakingBSW1041
BIRTH51829
BOSCH0986594518
BREMI50391
BUGIAD73213
BUGIADBA71036
CAUTEX755167
CONTINENTAL/VDOA2C59512221Z
CSV electronic partsCSG9588
DAKAtec410042
DELPHISS20017
DENCKERMANNB180071
DIPASPORTABSSX004N
EFI AUTOMOTIVE302150
EGT691331EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0018
ELTA AUTOMOTIVEXBS018
EPS1.960.023
EPS1960023
ERA560040
ERA560040A
ERT530053
ESEN SKV06SKV067
FACET21.0023
FACET210023
FAE78151
FARE SA22407
FEBI BILSTEIN31730
FISPA84.588
FISPA84588
FORD1064227
FORD1093743
FORD98AG2B372AE
FORD98AG2B372AF
FTE9400075
FTEBZ3083S
GEBE912841
GHGH-702509
HART522939
HELLA6PU009106-681
HELLA6PU009106681
HELLA6PU230040-481
HERTH+BUSS ELPARTS70660301
HITACHI131663
HOFFER8290093
INTERMOTOR60002
INTERMOTORAB1029
INTERMOTORALB005
INTERMOTORLAB018
IPD40-0444
IPD400444
JP GROUP1597100300
JPN75E9553-JPN
KAMOKA1060181
KAWE818016104
KRAFT AUTOMOTIVE9412040
KW460023
MAGNETI MARELLI172100038010
MAPCO86604
MAXGEAR20-0094
MAXGEAR200094
MDREPS-1960023
MEAT & DORIA90093
MEC-DIESEL901069DP
Metalcaucho50130
METZGER0900024
MEYLE7148000008
MGACABS171
MOBILETRONAB-EU065
MOBILETRONABEU065
MOTAQUIPLVAB285
MTE-THOMSON73404
Multiparts97-990087
Multiparts97990087
NK292508
NTYHCA-FR-009
OSSCA08307
PAGID34085
PartsTecPTA560-0208
PATRONABS52087
PEMEBLABNXBSW1041
PLYOMP755167
PROFIT5015-0175
QUINTON HAZELLXABS129
RIDEX412W0127
SNRASB152.08
SNRASB15208
StarkSKWSS-0350126
STCT450130
STELLOX06-65404-SX
STELLOX0665404SX
SWAG50931730
TEXTAR45009000
TOMEX BrakesTX50-48
TOMEX BrakesTX5048
TOPRAN303946
TRICLO437414
TRWGBS2002
VEMAVE51829
VEMOV25-72-0016
VEMOV25720016
WE PARTS411140103
WILMINK GROUPWG1032437
WILMINK GROUPWG1097077
WILMINK GROUPWG1430379
WILMINK GROUPWG1439846
WILMINK GROUPWG1495492
WILMINK GROUPWG1773849
WILMINK GROUPWG1822371
ZEKKERTSE-6054
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii