MotoCraft
Czujnik abs prz l/p ford fiesta iv - SKV ESEN 06SKV051
Czujnik abs prz l/p ford fiesta iv - SKV ESEN 06SKV051

Czujnik abs prz l/p ford fiesta iv - SKV ESEN 06SKV051

ProducentSKV ESEN
61,09 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FIESTA IV 95-/PUMA 97-/MAZDA 121 96- EAN: 5901947302309 Liczba zestyków: 2 Rodzaj wtyczki: męski Napięcie [V]: 12 Ciężar [kg]: 0,12 Kolor: biały Tryb pracy: elektryczny FORD FIESTA Furgon/hatchback (JV_) D 1.8 05.1998 - 04.2002 44 kW...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

FORD FIESTA IV 95-/PUMA 97-/MAZDA 121 96-

  • EAN: 5901947302309
  • Liczba zestyków: 2
  • Rodzaj wtyczki: męski
  • Napięcie [V]: 12
  • Ciężar [kg]: 0,12
  • Kolor: biały
  • Tryb pracy: elektryczny
  • FORD FIESTA Furgon/hatchback (JV_) D 1.8 05.1998 - 04.2002 44 kW / 60KM
  • FORD FIESTA Furgon/hatchback (JV_) TD 1.8 03.2000 - 08.2003 55 kW / 75KM
  • FORD FIESTA Furgon/minivan (J5_, J3_) 1.3 02.1996 - 08.2003 44 kW / 60KM
  • FORD FIESTA Furgon/minivan (J5_, J3_) 1.4 i 04.1996 - 10.1999 66 kW / 90KM
  • FORD FIESTA Furgon/minivan (J5_, J3_) 1.8 D 02.1996 - 04.2002 44 kW / 60KM
  • FORD FIESTA Furgon/minivan (J5_, J3_) 1.8 DI 09.2000 - 08.2003 55 kW / 75KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i 04.1996 - 09.1999 38 kW / 52KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i 09.1999 - 01.2002 48 kW / 65KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 08.1995 - 01.2002 55 kW / 75KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 08.1995 - 01.2002 37 kW / 50KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 08.1995 - 01.2002 44 kW / 60KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 04.1996 - 01.2002 66 kW / 90KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 02.2000 - 01.2002 76 kW / 103KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D 08.1995 - 04.2000 44 kW / 60KM
  • FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI 04.2000 - 01.2002 55 kW / 75KM
  • FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 11.1997 - 10.2000 66 kW / 90KM
  • FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 08.2000 - 06.2002 76 kW / 103KM
  • FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 03.1997 - 06.2002 92 kW / 125KM
  • FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 06.1999 - 06.2002 114 kW / 155KM
  • MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 03.1996 - 04.2003 55 kW / 75KM
  • MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 03.1996 - 04.2003 44 kW / 60KM
  • MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 03.1996 - 04.2003 37 kW / 50KM
  • MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D 03.1996 - 04.2003 44 kW / 60KM

Czujnik abs prz l/p ford fiesta iv - SKV ESEN 06SKV051: pasuje do 20 wersji pojazdów marek Ford, Mazda.

  • FIESTA Furgon/minivan 1.3
  • FIESTA Furgon/minivan 1.4 i
  • FIESTA Furgon/minivan 1.8 D
  • FIESTA Furgon/minivan 1.8 DI
  • FIESTA IV 1.0 i
  • FIESTA IV 1.25 i 16V
  • FIESTA IV 1.3 i
  • FIESTA IV 1.4 i 16V
  • FIESTA IV 1.6 16V Sport
  • FIESTA IV 1.8 D
  • FIESTA IV 1.8 DI
  • FIESTA Nadwozie pełne/minivan D 1.8
  • FIESTA Nadwozie pełne/minivan TD 1.8
  • PUMA 1.4 16V
  • PUMA 1.6 16V
  • PUMA 1.7 16V
  • PUMA Racing ST 160
  • 121 III 1.25
  • 121 III 1.3
  • 121 III 1.8 D
ELTA AUTOMOTIVE EA0003
ELTA AUTOMOTIVE XBS003
FORD 1012393
FORD 1021861
FORD 1089128
FORD 96FB2B272BE
FORD 96FB2B372BC
FORD 96FB2B372BD
FORD 96FB2B372BE
FORD USA 96FB2B372BD
FORD USA 96FB2B372BE
INTERMOTOR 60000
LEMARK LAB014
MOTAQUIP LVAB644
RIDEX 412W0121
Stark SKWSS-0350120
WILMINK GROUP WG1430333
A.B.S.30055
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1339
ABAKUS120-02-075
AIC51695
ALANKO315949
Alfa e-PartsAF03256
APECABS1060
ASHIKA151-03-351
ATE24.0711-1367.1
ATE24071113671
ATOMTECWSS1D004
AUTEX901444
AUTLOGAS4085
AUTOFREN SEINSADS0219
AUTOMEGA150005210
AUTOMEGA30100890128
AUTOTEAML4587
BBR Automotive001-10-25252
BENDIX058024B
BENDIX BrakingBSW1020
BLUE PRINTADM57107
BOSCH0986594023
BREMI50231
BUGIADBA71032
CAUTEX755168
CSV electronic partsCSG9587
CSV electronic partsCSG9587C
DAKAtec410037
DELPHISS20019
EFI AUTOMOTIVE302039
EGT691069EGT
ERA560038
ERA560038A
ERT530197
ESEN SKV06SKV051
FAE78040
FARE SA22408
FEBI BILSTEIN27227
FISPA84.587
FISPA84.587A2
FISPA84587
FORD1012393
FORD1021861
FORD1089128
FORD96FB2B272BE
FORD96FB2B372BC
FORD96FB2B372BD
FORD96FB2B372BE
FTE9400034
FTEBZ3036S
GEBE912851
GHGH-702503
GSP9A1066
HART522940
HELLA6PU009106-651
HELLA6PU009106651
HERTH+BUSS ELPARTS70660303
HITACHI131657
HOFFER8290092
INTERMOTOR60000
IPD40-0439
IPD400439
JAPANPARTSABS-351
JAPKO151351
JP GROUP1597100100
JP GROUP1597100109
KAMOKA1060177
KAWE80950016
KAWE818016108
KRAFT AUTOMOTIVE9412085
LEMARKLAB014
MAGNETI MARELLI172100037010
MAPCO86600
MASTER-SPORT GERMANY0986594023-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0986594023PCSMS
MAXGEAR20-0081
MAXGEAR200081
MAZDA1E00430701A
MAZDA1E0043701
MAZDA1E0043701A
MAZDA1E0043701B
MDRMAB-9351
MEAT & DORIA90092
MEC-DIESEL901471DP
Metalcaucho50131
METZGER0900016
MEYLE7148990000
MGACABS178
MOBILETRONAB-EU026
MOTAQUIPLVAB644
Multiparts97990055
NK292506
NTYHCA-FR-003
OSSCA08624
PAGID34078
PartsTecPTA560-0112
PATRONABS51695
PEMEBLABNXBSW1020
PEMEBLAJAPABS-351
PLYOMP755168
QUINTON HAZELLXABS124
RIDEX412W0121
SNRASB152.03
StarkSKWSS-0350120
STCT450131
STELLOX06-65403-SX
STELLOX0665403SX
SWAG50 92 7227
SWAG50927227
TEXTAR45003600
TOMEX BrakesTX50-26
TOPRAN303 949
TOPRAN303949
TRISCAN818050125
TRWGBS1600
VEMOV25-72-0014
VEMOV25720014
WE PARTS411140102
WILMINK GROUPWG1097076
WILMINK GROUPWG1430333
WILMINK GROUPWG1438447
WILMINK GROUPWG1495489
WILMINK GROUPWG1773851
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii