MotoCraft
Czujnik abs prz l/p bmw x5 e53 - SKV ESEN 06SKV316
Czujnik abs prz l/p bmw x5 e53 - SKV ESEN 06SKV316

Czujnik abs prz l/p bmw x5 e53 - SKV ESEN 06SKV316

ProducentSKV ESEN
93,60 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW X5 E53 00-   OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i ba...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Liczba biegunów2

BMW X5 E53 00-

 

  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Czujnik abs prz l/p bmw x5 e53 - SKV ESEN 06SKV316: pasuje do 5 wersji pojazdów marki BMW.

  • X5 3.0 d
  • X5 3.0 i
  • X5 4.4 i
  • X5 4.6 is
  • X5 4.8 is
WILMINK GROUP WG1428093
4U Autoparts20318BW
A.B.S.30365
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1522
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1399
Alfa e-PartsAF03884
APECABS1574
ATE24.0710-2075.3
ATOMTECWSS1E047
AUTLOGAS4414
AUTOTEAML4873A2
AUTOTEAML4873
BAPMICBACB12-759029
BBR Automotive0011017320
BBR Automotive001-10-17320
BENDIX058428B
BENDIX BrakingBSW1155
BMW6771704
BMW34526771704
BMW34526760533
BMW34521165572
BMW1165572
BOSCH0986594573
BREMI50351
CAUTEX772701
CSV electronic partsCSG9578
CSV electronic partsCSG9873
CSV electronic partsCSG9982
DAKAtec410286
DELPHISS20545
EGT691406EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0639
ELTA AUTOMOTIVEXBS639
ERA560441A
ERA560441
ESEN SKV06SKV316
FARE SA34640
FEBI BILSTEIN36809
FISPA84873
FISPA84.873A2
FISPA84.873
FREY882206301
FTE9400081
GEBE913881
GSP9A0414
HELLA6PU012039841
HERTH+BUSS ELPARTS70660123
HITACHI131524
HOFFER8290350
INTERMOTOR60710
INTERMOTORLAB290
INTERMOTORALB611
INTERMOTORAB1461
KAWE818011405
MAPCO86664
MEAT & DORIA90350
MEC-DIESEL901215DP
Metalcaucho51541
METZGER0900826
MEYLE3148000046
MOBILETRONAB-EU198
MOBILETRONABEU198
MOTAQUIPLVAB589
NK291534
OSSCA30794
PAGID35357
PATRONABS52190
PEMEBLABNXBSW1155
PLYOMP772701
PREXApartsP201096
QUATTRO FRENIQF60F00062
QUATTRO FRENIQF00T00350
QUINTON HAZELLXABS871
RIDEX412W0881
StarkSKWSS-0350881
STCT451541
STELLOX06-65729-SX
SWAG20 93 6809
SWAG20936809
TEXTAR45025100
TEXTAR45025180
TOPRAN501463
TOPRAN501 463
TRICLO432792
TRWGBS4025
VEMOV20-72-0484
VEMOV20-72-0512
VEMOV20720512
WE PARTS411140395
WILMINK GROUPWG1495874
WILMINK GROUPWG1977896
WILMINK GROUPWG1440920
WILMINK GROUPWG1428093
WILMINK GROUPWG1012033
ZEKKERTSE-6071
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii