MotoCraft
Czujnik abs prz l/p bmw x5 - SKV ESEN 06SKV062
Czujnik abs prz l/p bmw x5 - SKV ESEN 06SKV062

Czujnik abs prz l/p bmw x5 - SKV ESEN 06SKV062

ProducentSKV ESEN
81,40 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW X5 E53 00- Liczba zestyków: 2 Napięcie [V]: 12 Ciężar [kg]: 0,09 Kolor: niebieski Tryb pracy: elektryczny BMW X5 (E53) 3.0 d 04.2001 - 09.2003 135kW / 184KM BMW X5 (E53) 3.0 i 04.2000 - 10.2006 170kW / 231KM BMW X5 (E53) 3.0 d 10.2003...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

BMW X5 E53 00-

  • Liczba zestyków: 2
  • Napięcie [V]: 12
  • Ciężar [kg]: 0,09
  • Kolor: niebieski
  • Tryb pracy: elektryczny
  • BMW X5 (E53) 3.0 d 04.2001 - 09.2003 135kW / 184KM
  • BMW X5 (E53) 3.0 i 04.2000 - 10.2006 170kW / 231KM
  • BMW X5 (E53) 3.0 d 10.2003 - 09.2006 155kW / 211KM
  • BMW X5 (E53) 4.4 i 01.2000 - 09.2003 210kW / 286KM
  • BMW X5 (E53) 4.6 is 10.2001 - 09.2003 255kW / 347KM

Czujnik abs prz l/p bmw x5 - SKV ESEN 06SKV062: pasuje do 4 wersji pojazdów marki BMW.

  • X5 3.0 d
  • X5 3.0 i
  • X5 4.4 i
  • X5 4.6 is
ELTA AUTOMOTIVE EA0193
ELTA AUTOMOTIVE XBS193
HERTH+BUSS ELPARTS 70660324
INTERMOTOR 60025
LEMARK LAB307
MOTAQUIP LVAB327
MTR 12176378
RIDEX 412W0084
Stark SKWSS-0350083
WILMINK GROUP WG1427991
4U Autoparts20317BW
A.B.S.30123
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1399
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1522
ABAKUS120-02-051
ABAKUS12002051
ABECCZ1364ABE
AIC51974
ALANKO10316073
Alfa e-PartsAF08331
APECABS1097
ATE24.0710-2011.1
ATE24071020111
ATOMTECWSS1E018
AUTEX901103
AUTLOGAS4052
AUTOTEAML4578
BAPMICBACB12-759006
BBR Automotive003-40-09985
BBR Automotive0034009985
BENDIX058067B
BENDIX BrakingBSW1043
BIRTH51634
BMW34526752016
BMW34526756379
BMW6752016
BMW6756379
BOSCH0986594529
BRAXISAK0107
BREMI50339
BREMI51510
BSGBSG15-840-027
BSGBSG15840027
BUGIADBA71026
CAUTEX755187
CONTINENTAL/VDOS107480002Z
CSV electronic partsCSG9578
CSV electronic partsCSG9873
CSV electronic partsCSG9982
DAKAtec410016
DELPHISS20010
DENCKERMANNB180040
DIPASPORTABSSX033N
EFI AUTOMOTIVE302253
EGT691250EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0193
ELTA AUTOMOTIVEXBS193
ERA560019
ERA560019A
ESEN SKV06SKV062
ESEN SKV06SKV113
FAE78260
FARE SA22427
FEBI BILSTEIN30247
FISPA84.578
FISPA84578
FLENNORFSE51974
FREY882208001
FTE9400081
FTEBZ3090S
G.U.D.GABS01217
GAUSSGS2075
GEBE913641
GHGH-701518
GSP9A1092
HELLA6PU009106-301
HELLA6PU009106301
HERTH+BUSS ELPARTS70660119
HITACHI131517
HOFFER8290079
INTERMOTOR60657
INTERMOTORAB1280
INTERMOTORALB713
INTERMOTORLAB161
IPD40-0098
IPD400098
JPN75E9571-JPN
KAMOKA1060465
KAWE818011113
KRAFT AUTOMOTIVE9412995
MAPCO86664
MAXGEAR20-0095
MAXGEAR200095
MEAT & DORIA90079
MEC-DIESEL901085DP
Metalcaucho50150
METZGER0900014
MEYLE3148990056
MGACABS317
MOBILETRONAB-EU190
MOBILETRONABEU190
MOTAQUIPLVAB553
MTR12176378
Multiparts97-990123
Multiparts97990123
NK291516
NTYHCA-BM-018
OSSCA04947
PAGID34055
PartsTecPTA560-0100
PEMEBLABNXBSW1043
PLYOMP755187
PREXApartsP201057
QUATTRO FRENIQF00T00237
QUATTRO FRENIQF60F00202
QUINTON HAZELLXABS172
RIDEX412W0084
SNRASB150.19
SNRASB15019
StarkSKWSS-0350083
STCT450150
STELLOX06-65394-SX
STELLOX0665394SX
SWAG20 93 0247
SWAG20930247
TEXTAR45009600
TEXTAR45009680
TOMEX BrakesTX50-22
TOMEX BrakesTX5022
TOPRAN501 238
TOPRAN501238
TRICLO432792
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.151
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0835151
TRWGBS1312
VEMAVE51634
VEMOV20-72-0484
VEMOV20-72-0512
VEMOV20720484
WE PARTS411140086
WILMINK GROUPWG1032426
WILMINK GROUPWG1097068
WILMINK GROUPWG1427991
WILMINK GROUPWG1439363
WILMINK GROUPWG1495468
WILMINK GROUPWG1773843
WILMINK GROUPWG1822366
WXQP230029
ZEKKERTSE-6065
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii