MotoCraft
Czujnik abs audi a4,a6  l/p p. a6 vw passat 0265006578 - SKV 06SKV015
Czujnik abs audi a4,a6  l/p p. a6 vw passat 0265006578 - SKV 06SKV015

Czujnik abs audi a4,a6 l/p p. a6 vw passat 0265006578 - SKV 06SKV015

ProducentSKV ESEN
61,04 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych. Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyfikowanego Dostaw...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Liczba biegunów2

SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych.

Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyfikowanego Dostawcy Danych”. Produkty marki SKV są doceniane w Polsce, a także w innych krajach Europy.

Numery Pasujących Zamienników Innych producentów:

0900084 METZGER, 1008990009 MEYLE, 1060053/KAO, 110 483/TOP, 1197100900 JPG, 120-02-043/ABA, 150041210 DELLO, 23730/FEB, 3092708034B0B DELLO, 4B0927803B HP, 560090A ERA, 704708 GH, 90064 MD, ABS-Z90064/MGM, ASB154.26/SNR, CA0003P/GAZ, GBS2519/TRW, SS20149/DEL, V10-72-1064 VEMO

4B0927803B, 23730, 0265006578

Czujnik abs audi a4,a6 l/p p. a6 vw passat 0265006578 - SKV 06SKV015: pasuje do 99 wersji pojazdów marek Audi, Volkswagen.

  • A4 B5 1.6
  • A4 B5 1.8
  • A4 B5 1.8 T
  • A4 B5 1.8 T quattro
  • A4 B5 1.8 quattro
  • A4 B5 1.9 TDI
  • A4 B5 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 2.4
  • A4 B5 2.4 quattro
  • A4 B5 2.5 TDI
  • A4 B5 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 2.8
  • A4 B5 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.6
  • A4 B5 Avant 1.8
  • A4 B5 Avant 1.8 T
  • A4 B5 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B5 Avant 1.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.9 Hybrid
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI
  • A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.4
  • A4 B5 Avant 2.4 quattro
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI
  • A4 B5 Avant 2.5 TDI quattro
  • A4 B5 Avant 2.8
  • A4 B5 Avant 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant RS4 quattro
  • A4 B5 Avant S4 quattro
  • A4 B5 S4 quattro
  • A6 C5 1.8
  • A6 C5 1.8 T
  • A6 C5 1.8 T quattro
  • A6 C5 1.9 TDI
  • A6 C5 2.0
  • A6 C5 2.4
  • A6 C5 2.4 quattro
  • A6 C5 2.5 TDI
  • A6 C5 2.5 TDI quattro
  • A6 C5 2.7 T
  • A6 C5 2.7 T quattro
  • A6 C5 2.8
  • A6 C5 2.8 quattro
  • A6 C5 3.0
  • A6 C5 3.0 quattro
  • A6 C5 4.2 quattro
  • A6 C5 Avant 1.8
  • A6 C5 Avant 1.8 T
  • A6 C5 Avant 1.8 T quattro
  • A6 C5 Avant 1.9 TDI
  • A6 C5 Avant 2.0
  • A6 C5 Avant 2.4
  • A6 C5 Avant 2.4 quattro
  • A6 C5 Avant 2.5 TDI
  • A6 C5 Avant 2.5 TDI quattro
  • A6 C5 Avant 2.7 T
  • A6 C5 Avant 2.7 T quattro
  • A6 C5 Avant 2.8
  • A6 C5 Avant 2.8 quattro
  • A6 C5 Avant 3.0
  • A6 C5 Avant 3.0 quattro
  • A6 C5 Avant 4.2 quattro
  • A6 C5 Avant S6 quattro
  • A6 C5 S6 quattro
  • PASSAT B5 1.9 TDI
  • PASSAT B5 2.5 TDI
  • PASSAT B5 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5 Variant 2.5 TDI Syncro/4motion
  • PASSAT B5.5 1.6
  • PASSAT B5.5 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0
  • PASSAT B5.5 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 2.3 V5
  • PASSAT B5.5 2.3 V5 4motion
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 2.8
  • PASSAT B5.5 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 4.0 W8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 1.6
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T
  • PASSAT B5.5 Variant 1.8 T 20V
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 1.9 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.0 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5
  • PASSAT B5.5 Variant 2.3 VR5 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI
  • PASSAT B5.5 Variant 2.5 TDI 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 4.0 W8 4motion
AUDI 4B0927803B
ELTA AUTOMOTIVE EA0243
ELTA AUTOMOTIVE EA0244
ELTA AUTOMOTIVE XBS243
ELTA AUTOMOTIVE XBS244
INTERMOTOR 60254
LEMARK LAB103
MOTAQUIP LVAB681
RIDEX 412W0026
SEAT 4B0927803B
SKODA 4B0927803B
Stark SKWSS-0350025
VAG 4B0927803B
VW 4B0927803B
WILMINK GROUP WG1429542
A.B.S.30023
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1444
ABAKUS120-02-043
AIC51406
ALANKO10316159
Alfa e-PartsAF03252
APECABS1179
ATOMTECWSS1A007
AUDI4B0927803B
AUTEX901212
AUTLOGAS4026
AUTO-SPEED PARTS290SS00089
AUTOFREN SEINSADS0031
AUTOMEGA150041210
AUTOTEAML4563
BAPMICBF0321700024
BBR Automotive002-40-09179
BENDIX058141B
BENDIX BrakingBSW1218
BIRTH50902
BOGAPA7117111
BREMI50322
CAUTEX755132
CSV electronic partsCSG9563
DAKAtec410202
DELPHISS20149
DODA1180050064
EFI AUTOMOTIVE302099
EGT691040EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0244
ELTA AUTOMOTIVEELABS244
ELTA AUTOMOTIVEXBS244
EPS1.962.122
ERA560090
ERA560090A
ERT530030
ESEN SKV06SKV015
FACET21.2122
FAE78100
FARE SA22372
FEBI BILSTEIN23730
FISPA84.563
FISPA84563
FLENNORFSE51406
FTE9400019
FTEBZ3019S
GEBE910281
GHGH-704708
GOOMAS-0005
GSP9A1006
HELLA6PU012806-841
HERTH+BUSS ELPARTS70660017
HITACHI131435
HOFFER8290064
INTERMOTOR60254
INTERMOTORAB1198
INTERMOTORALB229
INTERMOTORLAB103
IPD40-0207
IPD400207
JP GROUP1197100900
KAMOKA1060053
KAWE818029111
KRAFT AUTOMOTIVE9410190
KW462122
MAPCO86812
MASTER-SPORT GERMANY0265006578-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0265006578PCSMS
MAXGEAR20-0053
MAXGEAR200053
MDREPS-1962122
MEAT & DORIA90064
MEC-DIESEL901398DP
Metalcaucho50095
METZGER0900084
MEYLE1008990009
MGACABS203
MOBILETRONAB-EU108
MOBILETRONABEU108
MOTAQUIPLVAB681
Multiparts97-990023
Multiparts97990023
NK294723
NTYHCA-AU-008
OSSCA05568
PAGID34023
PartsTecPTA560-0010
PATRONABS51406
PEMEBLABNXBSW1218
PLYOMP755132
PREXApartsP101018
PROFIT5015-0065
QUATTRO FRENIQF00T00268
QUINTON HAZELLXABS155
RIDEX412W0026
SASIC9236021
SNRASB154.26
SNRASB15426
StarkSKWSS-0350025
STCT450095
STELLOX06-65316-SX
STELLOX0665316SX
SWAG32 92 3730
SWAG32923730
TEXTAR45002000
TOMEX BrakesTX51-69
TOPRAN110 483
TOPRAN110483
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.152
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735152
TRWGBS2519
VEMAVE50902
VEMOV10-72-1064
VEMOV10721064
vika99271494401
WE PARTS411140072
WILMINK GROUPWG1409602
WILMINK GROUPWG1429542
WILMINK GROUPWG1437578
WILMINK GROUPWG1495531
WILMINK GROUPWG1773974
ZEKKERTSE-6004
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii