MotoCraft
Czujnik abs a4     l/p tył .. - SKV 06SKV338
Czujnik abs a4     l/p tył .. - SKV 06SKV338

Czujnik abs a4 l/p tył .. - SKV 06SKV338

ProducentSKV ESEN
409,71 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny strona zabudowy: z tyłu rodzaj wtyczki: żeński napięcie [V]: 12 kolor wtyczki: czarny ilość biegunów: 2 długość [mm]: 1 385 ciężar [kg]: 0,17 Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • strona zabudowy: z tyłu
  • rodzaj wtyczki: żeński
  • napięcie [V]: 12
  • kolor wtyczki: czarny
  • ilość biegunów: 2
  • długość [mm]: 1 385
  • ciężar [kg]: 0,17

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik abs a4 l/p tył .. - SKV 06SKV338: pasuje do 89 wersji pojazdów marek Audi, Seat.

  • A4 B6 1.6
  • A4 B6 1.8 T
  • A4 B6 1.8 T quattro
  • A4 B6 1.9 TDI
  • A4 B6 1.9 TDI quattro
  • A4 B6 2.0
  • A4 B6 2.0 FSI
  • A4 B6 2.4
  • A4 B6 2.5 TDI
  • A4 B6 2.5 TDI quattro
  • A4 B6 3.0
  • A4 B6 3.0 quattro
  • A4 B6 Avant 1.6
  • A4 B6 Avant 1.8 T
  • A4 B6 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B6 Avant 1.9 TDI
  • A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro
  • A4 B6 Avant 2.0
  • A4 B6 Avant 2.0 FSI
  • A4 B6 Avant 2.4
  • A4 B6 Avant 2.5 TDI
  • A4 B6 Avant 2.5 TDI quattro
  • A4 B6 Avant 3.0
  • A4 B6 Avant 3.0 quattro
  • A4 B6 Avant S4 quattro
  • A4 B6 S4 quattro
  • A4 B6 kabriolet 1.8 T
  • A4 B6 kabriolet 1.8 T quattro
  • A4 B6 kabriolet 2.0
  • A4 B6 kabriolet 2.4
  • A4 B6 kabriolet 2.5 TDI
  • A4 B6 kabriolet 3.0
  • A4 B6 kabriolet 3.0 quattro
  • A4 B6 kabriolet S4 quattro
  • A4 B7 1.6
  • A4 B7 1.8 T
  • A4 B7 1.8 T quattro
  • A4 B7 1.9 TDI
  • A4 B7 2.0
  • A4 B7 2.0 TDI
  • A4 B7 2.0 TDI 16V
  • A4 B7 2.0 TDI quattro
  • A4 B7 2.0 TFSI
  • A4 B7 2.0 TFSI quattro
  • A4 B7 2.5 TDI
  • A4 B7 2.7 TDI
  • A4 B7 3.0
  • A4 B7 3.0 TDI quattro
  • A4 B7 3.0 quattro
  • A4 B7 3.2 FSI
  • A4 B7 3.2 FSI quattro
  • A4 B7 Avant 1.6
  • A4 B7 Avant 1.8 T
  • A4 B7 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B7 Avant 1.9 TDI
  • A4 B7 Avant 2.0
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI 16V
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI quattro
  • A4 B7 Avant 2.0 TFSI
  • A4 B7 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A4 B7 Avant 2.5 TDI
  • A4 B7 Avant 2.7 TDI
  • A4 B7 Avant 3.0
  • A4 B7 Avant 3.0 TDI quattro
  • A4 B7 Avant 3.0 quattro
  • A4 B7 Avant 3.2 FSI
  • A4 B7 Avant 3.2 FSI quattro
  • A4 B7 Avant RS4 quattro
  • A4 B7 Avant S4 quattro
  • A4 B7 RS4 quattro
  • A4 B7 S4 quattro
  • A4 B7 kabriolet 2.0 TDI
  • A4 B7 kabriolet 2.0 TFSI 16V
  • A4 B7 kabriolet 2.7 TDI
  • A4 B7 kabriolet 3.0 TDI quattro
  • A4 B7 kabriolet 3.2 FSI
  • A4 B7 kabriolet 3.2 FSI quattro
  • A4 B7 kabriolet RS4 quattro
  • EXEO 1.6
  • EXEO 1.8 T
  • EXEO 1.8 TSI
  • EXEO 2.0 TDI
  • EXEO 2.0 TFSI
  • EXEO ST 1.6
  • EXEO ST 1.8 T
  • EXEO ST 1.8 TSI
  • EXEO ST 2.0 TDI
  • EXEO ST 2.0 TFSI
AUDI 8E0927807G
ELTA AUTOMOTIVE EA0739
ELTA AUTOMOTIVE XBS739
INTERMOTOR 60505
JPN 75E9307-JPN
LEMARK LAB515
MOTAQUIP LVAB624
RIDEX 412W0208
SEAT 8E0927807G
Stark SKWSS-0350207
VW 8E0927807G
WILMINK GROUP WG1938577
A.B.S.30719
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1545
ABECCZ1641ABE
AIC55595
Alfa e-PartsAF08365
APECABS1323
ATOMTECWSS1A054
AUDI8E0927807G
AUTLOGAS4400
AUTO-SPEED PARTS290SS00588
AUTOFREN SEINSADS0030
AUTOMEGA247649510
AUTOTEAML41010
AUTOTEAML41010A2
BENDIX058292B
BENDIX BrakingBSW1373
BOSCH0265006824
BREMI50620
CAUTEX755270
CSV electronic partsCSG1010
CSV electronic partsCSG1010C
DAKAtec410248
DELPHISS20406
EFI AUTOMOTIVE302381
EFI AUTOMOTIVE302399
ELTA AUTOMOTIVEEA0739
ELTA AUTOMOTIVEXBS739
ERA560414
ERA560414A
ERT530029
ESEN SKV06SKV338
FAE78460
FARE SA22510
FEBI BILSTEIN106939
FISPA84.1010
FISPA84.1010A2
FISPA841010
GEBE911701
GSP9A1021
HELLA6PU012806-891
HERTH+BUSS ELPARTS70660050
HITACHI131407
HOFFER8290510
HOFFER8290510E
INTERMOTOR60505
INTERMOTORAB1865
INTERMOTORALB479
INTERMOTORLAB515
JP GROUP1197103700
JPN75E9307-JPN
KAMOKA1060041
KAWE80950513
KAWE818029210
KRAFTVOLL GERMANY05090212
MAGNETI MARELLI172100126010
MAXGEAR20-0338
MEAT & DORIA90510
MEAT & DORIA90510E
MEC-DIESEL901389DP
Metalcaucho50235
METZGER0900513
METZGER0900806
MEYLE1148000023
MGACABS492
MOBILETRONAB-EU254
MOTAQUIPLVAB624
Multiparts97-990719
Multiparts97990719
NK294753
OSSCA16877
PAGID35578
PATRONABS52188
PLYOMP755270
PREXApartsP101122
QUINTON HAZELLXABS774
RIDEX412W0208
SNRASB154.51
StarkSKWSS-0350207
STCT450235
SWAG30 10 6939
SWAG30106939
TEXTAR45045600
TOPRAN115 251
TOPRAN115251
TRICLO432849
VEMOV10-72-1235
VEMOV10721235
vika99271593501
WE PARTS411140556
WE PARTS411141073
WILMINK GROUPWG1409917
WILMINK GROUPWG1495848
WILMINK GROUPWG1774189
WILMINK GROUPWG1938577
WILMINK GROUPWG2241458
ZEKKERTSE-6250
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii