MotoCraft
Czujnik abs .. - SKV 06SKV272
Czujnik abs .. - SKV 06SKV272

Czujnik abs .. - SKV 06SKV272

ProducentSKV ESEN
75,13 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

elektryczny żeński z przodu

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Typ samochoduSamochody dostawcze
Liczba biegunów2
  • elektryczny
  • żeński
  • z przodu

Czujnik abs .. - SKV 06SKV272: pasuje do 25 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot.

  • C8 2.0
  • C8 2.0 16V
  • C8 2.0 HDi
  • C8 2.0 HDi 135
  • C8 2.2
  • C8 2.2 HDi
  • C8 3.0 V6
  • ULYSSE 2.0 (179BXA11, 179BXA1A)
  • ULYSSE 2.0 D Multijet
  • ULYSSE 2.0 JTD
  • ULYSSE 2.2 JTD
  • ULYSSE 3.0
  • PHEDRA 2.0 (179AXA11, 179AXA1A)
  • PHEDRA 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
  • PHEDRA 2.0 JTD (179.AXE1A)
  • PHEDRA 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)
  • PHEDRA 2.0 JTD (179AXB1A)
  • PHEDRA 2.2 JTD (179AXC1A)
  • PHEDRA 3.0 V6 (179.BXD11)
  • 807 2.0
  • 807 2.0 16V
  • 807 2.0 HDi
  • 807 2.2
  • 807 2.2 HDi
  • 807 3.0 V6
PEUGEOT 454595
FIAT 1493883080
HERTH+BUSS ELPARTS 70660596
ELTA AUTOMOTIVE XBS165
LANCIA 1493883080
ELTA AUTOMOTIVE EA0165
RIDEX 412W0094
CITROËN 454595
Stark SKWSS-0350093
A.B.S.30533
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1420
ABAKUS120-02-166
ABAKUS12002166
Alfa e-PartsAF04933
APECABS1048
ATOMTECWSS1B041
AUTEX901152
AUTLOGAS4174
AUTO-SPEED PARTS290SS00494
AUTOMEGA150068810
AUTOTEAML4705
BBR Automotive001-10-25315
BENDIX058190B
BOSCH0265007084
BREMI50259
CITROËN454595
CSV electronic partsCSG9705
DAKAtec410161
DELPHISS20121
DODA1180050007
EFI AUTOMOTIVE302086
ELTA AUTOMOTIVEEA0165
ELTA AUTOMOTIVEXBS165
ERA560134
ERA560134A
ESEN SKV06SKV272
FAE78087
FIAT1493883080
FISPA84705
FISPA84.705
GAUSSGS2082
GEBE912001
GHGH-701918H
HOFFER8290186
INTERMOTOR60177
INTERMOTORLAB327
INTERMOTORAB1520
INTERMOTORALB136
IPD400147
IPD40-0147
KAMOKA1060103
KAWE818028129
MAXGEAR20-0209
MAXGEAR200209
MEAT & DORIA90186
MEC-DIESEL901498DP
METZGER0900383
METZGER0900882
MEYLE40148000015
MEYLE40-148000015
MGACABS153
MOBILETRONABEU090
MOBILETRONAB-EU090
MOTAQUIPLVAB445
Multiparts97-990533
NK293717
NTYHCA-CT-018
OSSCA13099
PartsTecPTA560-0183
PATRONABS52126
QUINTON HAZELLXABS593
RIDEX412W0094
SNRASB15916
SNRASB159.16
StarkSKWSS-0350093
STELLOX0665497SX
STELLOX06-65497-SX
TOPRAN722807
TOPRAN722 807
VEMOV42-72-0050
VEMOV42720050
WE PARTS411140209
WILMINK GROUPWG1409687
WILMINK GROUPWG1495577
WILMINK GROUPWG1495578
WILMINK GROUPWG1773948
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii