MotoCraft
Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV407
Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV407

Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV407

ProducentSKV ESEN
52,82 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MITSUBISHI ASX/LANCER/OUTLANDER

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083099

MITSUBISHI ASX/LANCER/OUTLANDER

ABS31053
ABS31304
VEM37-72-0068
SKV06SKV407
QQHCA-MS-021 NTY
5903968404680
BLPADBP710090
NTYHCA-MS-021
37-72-0068
KAM1060534
JPN75E5050-JPN
FEB175420
31304
GHGH-713021V
A.B.S.31053
ABECCZ1249ABE
Alfa e-PartsAF02038
ASHIKA15105542
ASHIKA151-05-542
ASHUKI by PalidiumC87642
ATE24.0710-5051.3
ATOMTECWSS1P058
AUTO-SPEED PARTS290SS00855
AUTOTEAML41432A2
BENDIX058741B
BLUE PRINTADBP710090
BREMI50878
CAUTEX755302
CSV electronic partsCSG1432C
ELTA AUTOMOTIVEXBS1476
ELTA AUTOMOTIVEEA1476
ERA560829A
ESEN SKV06SKV407
FARE SA22542
FEBI BILSTEIN175420
FISPA84.1432A2
FISPA841432A2
G.U.D.GABS02621
GAUSSGS2064
GHGH-713021V
GSP9A1242
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5925047
HOFFER8290907
HOFFER8290907E
INTERMOTOR61230
JAPANPARTSABS542
JAPANPARTSABS-542
JAPKO151542
JPN75E5050-JPN
KAMOKA1060534
KAVO PARTSBAS-5526
KAVO PARTSBAS5526
KAWE818042210
LEMARKLAB968
MDRMAB9542
MDRMAB-9542
MEAT & DORIA90907E
MEAT & DORIA90907
Metalcaucho50267
METZGER09001261
MITSUBISHIMN116243
MITSUBISHI4670A579
MOBILETRONAB-JP192
NAKAMOTOK43-MIT-18010024
NK293009
NPSM568I22
NTYHCA-MS-021
NTYHCAMS021
OSSCA21264
PATRONABS52217
PEMEBLAJAPABS-542
PEMEBLAJAPABS542
PLYOMP755302
QUATTRO FRENIQF00T00241
QUATTRO FRENIQF00T00288
QUATTRO FRENIQF60F00199
QUATTRO FRENIQF61F00069
RIDEX412W0443
StarkSKWSS0350443
StarkSKWSS-0350443
STCT450267
STELLOX06-65536-SX
STELLOX0665536SX
SWAG33105887
TRICLO436743
VEMOV37-72-0068
VEMOV37720068
WE PARTS491140286
WE PARTS411140991
WILMINK GROUPWG1782284
WILMINK GROUPWG1893096
WILMINK GROUPWG2246497
ZEKKERTSE-6167
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii