MotoCraft
Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV369
Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV369

Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV369

ProducentSKV ESEN
74,78 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES SPRINTER VW CRAFTER

Strona zabudowyTył
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

MERCEDES SPRINTER VW CRAFTER

Czujnik ABS tylny lewy - SKV ESEN 06SKV369: pasuje do 113 wersji pojazdów marek Mercedes-Benz, Volkswagen.

  • SPRINTER 3,5-t Autobus 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 (906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 LGT
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 324 (906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI (910.631, 910.633)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 (906.635, 906.633)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 LGT (906.633, 906.635)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 NGT (906.633, 906.635)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 319 CDI RWD (907.633, 907.635, 907.637)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 324 (906.633, 906.635, 906.637)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI (910.131, 910.133, 910.030)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135,...
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 319 CDI RWD (907.133, 907.135, 907.233, 907.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235, 906.132,...
  • SPRINTER 3,5-t Tourer Bus 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735)
  • SPRINTER 3-t Autobus 210 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 211 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 213 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 214 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 215 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 216 (906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 216 CDI (906.711, 906.713)
  • SPRINTER 3-t Autobus 224 (906.713)
  • SPRINTER 3-t Furgon 209 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 210 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 211 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 211 CDI (910.621, 910.623)
  • SPRINTER 3-t Furgon 213 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 214 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 214 CDI (910.621, 910.623)
  • SPRINTER 3-t Furgon 215 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 216 (906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 216 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 218 CDI (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 219 CDI / BlueTEC (906.611, 906.613)
  • SPRINTER 3-t Furgon 224 (906.613)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 210 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 211 CDI (910.121, 910.123)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 214 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 214 CDI (910.121, 910.123)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 216 (906.113, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 219 CDI / BlueTEC (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 224 (906.113, 906.213)
  • SPRINTER 3-t Tourer Bus 211 CDI (907.721, 907.723)
  • SPRINTER 3-t Tourer Bus 214 CDi (907.721, 907.723)
  • SPRINTER 4,6-t Furgon 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • SPRINTER 4-t Furgon 419 CDI RWD (907.643, 907.645, 907.647)
  • SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 419 CDI RWD (907.143, 907.145, 907.243, 907.245)
  • SPRINTER 5-t Autobus 519 CDI (906.655, 906.657)
  • SPRINTER 5-t Furgon 519 CDI (907.653, 907.655, 907.657)
  • SPRINTER 5-t Furgon 519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657)
  • SPRINTER 5-t Furgon 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 519 CDI (907.153, 907.155, 907.253, 907.255)
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,...
  • CRAFTER 30-50 Furgon 2.0 TDI
CHRYSLER 68013830AA
MERCEDES-BENZ 9065400117
MERCEDES-BENZ A9065400117
RIDEX 412W0369
SEAT 2E0927801
SKODA 2E0927801
Stark SKWSS-0350369
VAG 2E0927801
VW 2E0927801
WILMINK GROUP WG2047862
4U Autoparts20240MR
A.B.S.31251
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1358
Alfa e-PartsAF01977
ATE24.0710-2087.3
ATOMTECWSS1M046
AUTLOGAS4705
AUTOTEAML41203
AUTOTEAML41203A2
BAPMICBACB11-759044
BBR Automotive001-10-29191
BENDIX058481B
BENDIX BrakingBSW1266
BOSCH0265009338
BRAXISAK0147
BREMI50670
BSGBSG60-840-068
BSGBSG60840068
CHRYSLER68013830AA
CSV electronic partsCSG1203
CSV electronic partsCSG1203C
DAKAtec410459
DT Spare Parts4.68970
EGT691343EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0668
ELTA AUTOMOTIVEXBS668
EPS1.960.242
ERA560817A
ESEN SKV06SKV369
FACET21.0242
FAE78526
FASTFT80566
FEBI BILSTEIN171102
FISPA84.1203
FISPA84.1203A2
FISPA841203
FISPA841203A2
GAUSSGS2412
GEBE910671
GSP9A1193
HELLA6PU012679-141
HITACHI131619
HOFFER8290702
HOFFER8290702E
INTERMOTOR61041
INTERMOTORAB2314
INTERMOTORALB934
INTERMOTORLAB791
JP GROUP1397106170
KAMOKA1060652
KAWE818010321
KRAFTVOLL GERMANY05090150
KW460242
MAGNETI MARELLI172100168010
MAXGEAR20-0237
MAXGEAR200237
MDREPS-1960242
MEAT & DORIA90702
MEAT & DORIA90702E
MERCEDES-BENZ9065400117
MERCEDES-BENZA9065400117
METZGER0900761
METZGER0900906
MEYLE0148000122
MOBILETRONAB-EU666
MOTAQUIPLVAB786
NK294796
NTYHCA-ME-032
PATRONABS50995
PE Automotive086.628-00A
PEMEBLABNXBSW1266
PREXApartsP301104
QUATTRO FRENIQF61F00203
QUINTON HAZELLXABS1171
RIDEX412W0369
SAMPA096.2768
SEAT2E0927801
SNRASB151.41
StarkSKWSS-0350369
StarkSKWSS0350369
STARTVOLTVS-ABS1583
STARTVOLTVSABS1583
SWAG33 10 0711
SWAG33100711
TEXTAR45028200
TEXTAR45028280
TOPRAN115968
TRICLO432826
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.42.310
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0242310
TRWGBS2673
VEMOV30-72-0758
VEMOV30720758
WE PARTS411140742
WE PARTS411140896
WILMINK GROUPWG1796423
WILMINK GROUPWG1893001
WILMINK GROUPWG2047862
WILMINK GROUPWG2245031
WILMINK GROUPWG2315678
ZEKKERTSE-6139
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii